EPSON Projeksiyon Cihazları

TARİH 2016-06-29

Epson Projeksiyon

Epson Projeksiyon, Dünya'da lider projeksiyon cihaz ve aksesuar üreticileri arasında yer alır. Yeni teknolojiler üreten, projeksiyon cihazları ve aksesuarları başta olmak üzere teknoloji sektöründe bir çok patent sahibi olan Epson Projeksiyon ürünleri kullanışlı ve kalitelidir. Kendi projeksiyon cihazlarında kendi projeksiyon lambalarını kullanan EPSON, bu özelliği ile diğer firmalardan ayrılmaktadır. Projeksiyon.com.tr üzerinden Epson Projeksiyon cihazlarına sahip olabilir bizden profesyonel destek ve hizmet alabilirsiniz.

EPSON Projeksiyon

Eğitim ve Ofis Projeksiyon Cihazları

Eğitim ve Ofis projeksiyonlar genellikle sunum yapma ve eğitim amaçlı kullanılan projeksiyon cihazlarıdır. Etkileyici sunumlar ve kalıcı eğitimler için kullanılan projeksiyon Epson Projeksiyon'da...

HD 720P Projeksiyon Cihazları

Yüksek çözünürlük (HD) özelliklerine sahip olan HD 720p Projeksiyonlar 1280x720 & 1280x800 doğal çözünürlüğe sahiptir. Görüntüleri sıkıştırarak kaliteli görünüm sağlarlar.

3D Projeksiyon Cihazları

3D Projeksiyon Cihazları yazılımı ve donanımları ile 3D video formatlarını oynatabilirler. 120 Hz frekansta görüntü sağlayan 3D Projeksiyon Cihazları 3D Ready özelliği ile gelir.

Profesyonel Projeksiyon Cihazları

Lens ve lamba değiştirme, büyültme ve küçültme yapmak gibi ekstra manuel özellikleri bulunan Profesyonel Projeksiyonlar teknik özellikleri ile diğer projektörlerden ayrılmaktadır.

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları kısa mesafeden büyük görüntü yansıtma özelliğine sahiptir. Kısa Mesafe Projeksiyonlar genellikle küçük alanlarda kullanım için tercih edilir.

İnteraktif Projeksiyon Cihazları

İnteraktif Projeksiyonlar, özel yazılım ve ekstra donanımları ile akıllı tahta gibi kullanılan işlevsel projeksiyon cihazlarıdır. Genellikle kısa mesafeden gösterim olanağı sunarlar.

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Kolay bağlantı özelliği taşıyan Kablosuz Projeksiyonlar işlevselliği ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kablosuz erişim özelliği sayesinde kablo sorunlarını ortadan kaldırır.

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları

Ev ve sinema odası için tercih edilen Ev Sinema Projeksiyon Cihazları yüksek kalitede görüntü özelliğine sahiptir. HD Çözünürlük ve 3D Ready teknolojileri ile farklı özellikte modelleri vardır.

EPSON Projeksiyon Cihazı

Epson Projeksiyon Cihazları, projeksiyon ürünleri pazarında lider konumda yer alır. Üstün Japon teknolojisini kullanan Epson yeni teknolojiler üreten yüzlerce patent sahibi bir üreticidir.

Epson EH-TW5350

Epson Projeksiyon

Ev Sinema Projeksiyon Cihazı olan Epson EH-TW5350, evinde dev ekranda film, spor veya tv izlemeyi sevenler için idealdir. Doğrudan kablosuz bağlantıya sahip olan projeksiyon cihazı farklı cihazlarla erişim kurabilir. Full HD 1080p çözünürlüğe sahiptir.

1080P HD Epson Projeksiyon cihazları ile artık farklı seyir keyfi yaşayacaksınız. Ev Sinema sistemi kullanılan projeksiyonlar Frame Interpolation teknolojisini kullanır.

Epson EH-TW5300

Epson Projeksiyon

Epson EH-TW5300 Projeksiyon Cihazı, 1920 x 1080 çözünürlük ve sunduğu 3D görüntü teknolojisi ile üst düzey seyir ve görüntü deneyimi sunar. 2200 Lümen 35.000:1 Kontrasta sahip olan Epson EH-TW5300 7500 saat samba ömrü sunar.

WiHD Kablosuz Projeksiyon Cihaz özelliği ile üst düzey kablosuz kullanım deneyimi sunan Epson Projeksiyon Cihazları çok yönlü olarak kullanılabilmektedir.

Epson EH-TW6600W

Epson Projeksiyon

Gelişmiş lens kaydırma özelliği ile görüntü bozulmalarını en aza indiren Epson EH-TW6600W Projeksiyon Cihazı, 1080P çözünürlük ve 3D özelliği ile üst düzey seyir keyfi sağlar. Tasarruf modunda 5.000 saat lamba ömrü sunan projektör üst düzey seyif keyfi sunar.

Epson Projeksiyon Cihazlarında, Ev Sinema Projeksiyon Cihaz ürünleri genellikle 3LCD ve C2Fine panelleri sayesinde renkli ışık çıkışı sağlayarak yüksek kalitede görüntü sunarlar.

Epson EH-TW9200

Epson Projeksiyon

Epson EH-TW9200 Projeksiyon Cihazı, 600.000:1 kontrast oranı ile ortam koşullarına bağlı olmaksızın net ve etkileyici görüntüler sunmaktadır. USB özelliği ile dosyalarınızı Epson EH-TW9200 ile rahatlıkla oynatabilirsiniz.

Epson Projeksiyon Cihazları, Süper Çözünürlük teknolojisi ve Kare Enterpolasyonu ile 2D ve 3D görüntüleri keskin ve net bir şekilde sunar. WiHD özelliği ile kablosuz deneyim sunar.

Epson EH-TW9200W

Epson Projeksiyon

Epson EH-TW9200W; 3LCD, Full HD ve 3D görüntü özelliklerini sunar. WiHD özelliği ile kesintisiz kablosuz kullanım deneyimi sunar. HDMI-MHL portu ile akıllı cihazlardan medya aktarımı sağlayabilirsiniz.

Ev ve ofis kullanımı için tercih edilen 3LCD özellikli projeksiyon cihazları çok yönlü olarak kullanılabilmektedir. Kolay taşınabilir ve hızlı kullanım özelliklerine sahiptir.

Epson EB-X31

Epson Projeksiyon

Büyük ekranda göz alıcı görüntüler için ideal bir ürün olan Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı, 15.000:1 konstrat oranı ile canlı renkler sunar. Fotoğraf ve belgelerinizi iProjection uygulaması akıllı cihazlarınızdan yansıtabilirsiniz.

 

WXGA çözünürlüklü Epson Projeksiyon Cihazlar canlı görüntü deneyimini kullanıcılara yansıtır. Epson Mobil Projektörler esnek ve kullanım kolaylığı ile tercih edilmektedir.

Epson EB-W31

Epson Projeksiyon

Farklı kaynaklardan içerik sağlama ve büyük görüntülerin aktarımı ile başarılı işler çıkaran Epson EB-W31 HDMI özelliğe sahiptir. Görüntülenen içeriğe göre enerji tasarrufu sağlar ve böylece lamba ömrünü uzatmış olur.

HD Network Projeksiyon Cihazları, Kablosuz LAN IEEE özelliği ile opsiyonel kablosuz kullanım özelliğinin yanı sıra dahili LAN teknolojisi ile network özelliklidir.

Epson EB-955WH

Epson Projeksiyon

3LCD özelliği ile üst düzey sunumlar gerçekleştiren Epson EB-955WH Projeksiyon Cihazı 10.000:1 kontrast oranına sahiptir. Tasarruf modunda 10.000 saat Lamba ömrü sunarken en fazla 4 cihaz içeriğine izin verir.

Ofis ve en için kullanımı daha çok tercih edilen Epson Full HD mobil projektör cihazları kullanımı kolay özelliklere sahiptir. Üstün görüntü özelliği ile keskin ve net görüntüler sağlar.

Epson EB-U32

Epson Projeksiyon

Farklı konumlardan tek bir ağ üzerinden görüntü sağlayan Epson EB-U32 Projeksiyon Cihazı iProjection uygulaması ile akıllı cihazlardan görüntü yansıtabilmektedir. Tasaruf modunda 10.000 saat lamba kullanım ömrü sunar.

Yüksek çözünürlüklü görüntüler, kolay içerik paylaşma ve parlak sunumları tüm toplantı odalarına getirme özelliği Epson Projeksiyonların ortak özelliklerindendir.

Epson EB-1985WU

Epson Projeksiyon

WUXGA çözünürlük ile sunumlarda keskin ve net görüntüler sunar. Wi-Fi ve kablolu LAN özelliği ile network özelliği içerik paylaşımını kolaylaştırın. 4.800 Lümen ışık gücüne sahip olan lamba tasarruf odunda 4.000 saat ömür sunar.

İnteraktif Projeksiyonlar, etkileşimli projeksiyon cihazlarıdır. Parmak dokunuşlarını algılamaları ile akıllı tahta olarak da kullanılırlar. Kısa Mesafeden Ultra görüntü sağlarlar.

Epson EB-1430Wi

Epson Projeksiyon

Diğer projektörlere göre 3 kat daha fazla keskin ve canlı renk sunan Epson EB-1430Wİ Projeksiyon Cihazı, görüntü boyutundan taviz verilmez. iProjection Uygulaması ile akıllı cihazlarınızdan görüntü aktarımı yapabilirsiniz.

Projeksiyon cihazları ve aksesuarlarına dair ürün ve ekipman projeksiyon.com.tr üzerinden temin edilebilir. Projeksiyon.com.tr projeksiyon satışı kurulumu, onarımı ve bakım hizmetini sunar.

EPSON Projeksiyonlar

Projeksiyona Dair Herşey

3D, Full HD, Kısa Mesafe,İnteraktif, Kablosuz, Ev ve Sinema, Eğitim Projeksiyon türleri Epson Projeksiyon Cihazları ile Projeksiyon.com.tr'de bulabirsiniz. Epson Projeksiyonlar, Epson Türkiye garantisi altındadır.

Büyük Firmaların Tercihi : Projeksiyon.com.tr

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve projeksiyon.com.tr avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizlere 0 216 471 32 60 numara üzerinden ulaşabilir yada info@projeksiyon.com.tr adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.