HİTACHİ Projeksiyon

TARİH 2016-07-11

Hitachi Projeksiyon

Hitachi; dünyanın önde gelen elektronik cihaz üreticileri arasındadır. Projeksiyon cihazı üretiminde önemli bir oyuncu olup, her tipte projektör modeli bulunur. Hitachi Projeksiyon Cihazları, farklı ihtiyaçlara göre farklı çözümler sunabilmektedirler. Profesyonel, eğitim, toplantı, sunum, ev kullanımı başta olmak üzere çok amaçlı kullanım sunar. Projeksiyon.com.tr, Hitachi Projeksiyonların satış, kurulum ve bakım hizmetlerini gerçekleştirir. Yeni teknolojiler ile donatılmış olan Hitachi Projeksiyon Cihazlarına sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Hitachi Projeksiyon Cihazları

Eğitim ve Ofis Projeksiyon Cihazları

Eğitim ve Ofis alanları için sunum yapma ve eğitim amaçlı kullanılan projeksiyon cihazlarıdır. Etkileyici sunumlar ve kalıcı eğitimler için kullanılan projeksiyon Hitachi Projeksiyon'da...

HD 720P Projeksiyon Cihazları

Yüksek çözünürlük (HD) özelliklerine sahip olan HD 720p Projeksiyonlar 1280x720 & 1280x800 doğal çözünürlüğe sahiptir. Görüntüleri sıkıştırarak kaliteli görünüm sağlarlar.

3D Projeksiyon Cihazları

3D Projeksiyon Cihazları yazılımı ve donanımları ile 3D video formatlarını oynatabilirler. 120 Hz frekansta görüntü sağlayan 3D Projeksiyon Cihazları 3D Ready özelliği ile gelir.

Profesyonel Projeksiyon Cihazları

Lens ve lamba değiştirme, büyültme ve küçültme yapmak gibi ekstra manuel özellikleri bulunan Profesyonel Projeksiyonlar teknik özellikleri ile diğer projektörlerden ayrılmaktadır.

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları kısa mesafeden büyük görüntü yansıtma özelliğine sahiptir. Kısa Mesafe Projeksiyonlar genellikle küçük alanlarda kullanım için tercih edilir.

İnteraktif Projeksiyon Cihazları

İnteraktif Projeksiyonlar, özel yazılım ve ekstra donanımları ile akıllı tahta gibi kullanılan işlevsel projeksiyon cihazlarıdır. Genellikle kısa mesafeden gösterim olanağı sunarlar.

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Kolay bağlantı özelliği taşıyan Kablosuz Projeksiyonlar işlevselliği ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kablosuz erişim özelliği sayesinde kablo sorunlarını ortadan kaldırır.

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları

Ev ve sinema odası için tercih edilen Ev Sinema Projeksiyon Cihazları yüksek kalitede görüntü özelliğine sahiptir. HD Çözünürlük ve 3D Ready teknolojileri ile farklı özellikte modelleri vardır.

Hitachi Projeksiyon Cihazları

Hitachi Projeksiyon Cihazları bir çok kıtada satışlarını devam ettirmektedir. Hitachi projeksiyon başta olmak üzere kurumsal ve bireysel çözümler sunar.

Hitachi CP-WX9210

Hitachi Projeksiyon

DLP teknolojisi ile çalışan Hitachi CP-WX9210 uzak mesafeden de canlı ve net görüntüler elde edebilirsiniz. 1 adet VGA bilgisayar ve 2 adet ses destekli HDMI girişi ile video girişleri mevcuttur. Projektör 4.000 saat lamba ömrü ile uzun kullanım sunar.

Hitachi Projeksiyon Cihazları, 3LCD teknolojisi kullanan bir diğer firmadır. Böylece projeksiyon cihazlarında canlı ve parlak görüntülerin oluşması sağlanır.

Hitachi CP-EX301N

Hitachi Projeksiyon

Hitachi CP-EX301N LCD Projeksiyon Cihazı 10.000 saat lamba ömrü ile uzun kullanım deneyimi sunar. 2xPC ve 1xHDMI çıkışı ile farklı ortamlarda kullanım sunan Hitachi Projeksiyon, yüksek kontrast ve parlaklık oranı ile canlı görüntüler sunar.

Kısa Mesafe Hitachi Projeksiyon Cihazlarının en büyük özelliklerinden biri kaliteli görüntüler sunmasıdır. Projektörler 3 kat daha fazla renk sunar.

Hitachi CP-TW2503

Hitachi Projeksiyon

Hitachi CP-TW2503 Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı ile daha büyük ekranda daha canlı ve kaliteli görüntüye hazır olun. 15.000:1 Kontrast oranı ve 4000 Saat Lamba Ömrü sunan Hitachi CP-TW2503, 1280x800 WXGA çözünürlüğe sahiptir.

Hitachi Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları ev, iş yeri ve okul ortamlarına uygundur. Projektörlerin farklı kullanım ihtiyaçlarına göre modelleri bulunur.

Hitachi CP-AW2505

Hitachi Projeksiyon

Hitachi CP-AW2505 Projeksiyon Cihazı, 1280X800 px görüntü çözünürlüğü ile evde, iş yerinizde ve okulunuzda size mükemmel bir görüntü kalitesi sunar. Opsiyonel kablosuz bağlantı özelliği bulunan projektörde 2xPC Girişi, 2xHDMI bulunur.

Hitachi opsiyonel kablosuz bağlantı seçeneklerine sahip olan projeksiyonlar, harici bir aygıt yardımı ile kablosuz kullanılabilir. Böylece kablosuz veri aktarımı da sağlanır.

Hitachi CP-CX300N

Hitachi Projeksiyon

Hitachi CP-CX300N Projeksiyon Cihazı evde sinema veya futbol keyfini yaşamak, kurumsal firmalarda sunum yapmak ve eğitim alanında kullanım için idealdir. 3100 Lümen Parlaklığa sahip olan Hitachi CP-CX300N, 3000:1 kontrast ile canlı görüntüler sunar.

Hitachi Projeksiyon Cihazları çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Yüksek görüntü ve kullanım kalitesinde üretilen projeksiyonlar bir çok amaç için kullanılmaktadır.

Hitachi CP-X8160

Hitachi Projeksiyon

Hitachi CP-X8160 Projeksiyon Cihazı projeksiyon yeni ışık teknolojisi ile 5 saniye için maksimum parlaklığa ulaşarır. 1024x768 çözünürlük ve 6000 ANSI Lumene sahiptir. USB girişi ile dosyalarınızı projeksiyon cihazında görüntüleyebilirsiniz.

Hitachi 3D Projeksiyon cihazları Ev Sinema ihtiyacı için idealdir. Süper keskin görüntüler için sinema kalitesinde teknoloji sunar. Full HD çözünürlüğe sahiptir.

Hitachi CP-DX301

Hitachi Projeksiyon

Hitachi CP-DX301 DLP 3D Projeksiyon cihazı 3D ve HD bu özellikleri barındıran bir üründür. Kullanıcıya izlediği filmin içinde yaşama hissini tattırmaktadır. 3000 lümen parlaklığı ve yüksek kontrast oranı ile gerçeğe yakın ve net görüntüler elde edebilirsiniz.

Hemen İncele

Hitachi Profesyonel Projeksiyon Cihazları uzak mesafeden canlı ve net görüntüler elde etmenize olanak sağlar. Hitachi Projeksiyonlar bir çok alan için kullanılabilirdir.

Hitachi CP-X9110

Hitachi Projeksiyon

Yüksek ANSI Lumen parlaklık oranına sahip ve DLP teknolojisi ile çalışan Hitachi CP-X9110 opsiyonel lens ve motor zoom&focus özelliklerine sahiptir. 1xPC ve 2xHDMI girişi bulunan projektör 10.000 ANSI Lümen lamba parlaklığına sahiptir.

Hitachi Network Projeksiyon Cihazları, ofis ve sınıf için temel yüksek performans ve üstün kullanım kolaylığı sağlar. Ağ özelliği ile kullanılabilirliği yüksektir.

Hitachi CP-WU8440

Hitachi Projeksiyon

Hitachi CP-WU8440 Projeksiyon Cihazı Projeksiyon Cihazı projeksiyon yeni ışık teknolojisi ile 5 saniye için maksimum parlaklığa ulaşarak sunuma başlar. Video bağlantıları için composite video ve s-video kabloları bulunmaktadır. 3000:1 kontrast oranına sahiptir.

Büyük Firmaların Tercihi : Projeksiyon.com.tr

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve projeksiyon.com.tr avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizlere 0 216 471 32 60 numara üzerinden ulaşabilir yada info@projeksiyon.com.tr adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.