PANASONİC Projeksiyon

TARİH 2016-07-11

Panasonic Projeksiyon

Teknoloji dünyasında her ürün yelpazesinde ürünleri bulunan Panasonic, Projeksiyon Cihazları kategorisinde ürünleri ile kendinden oldukça bahsettiriyor. DLP ve LCD görüntüleme teknolojisini kullanan Panasonic Projeksiyon Cihazları aynı zamanda 3 çipli profesyonel projeksiyon cihazları da üretmektedir. Ev, Ofis, Eğitim Okul başta olmak üzere toplantı ve dunum gibi bir çok ortamda kullanımı tercih edilen Panasonic Projeksiyon Cihazları, görüntü aktarımında renkleri ve kaliteyi üst düzeyde tutmaktadır. Projeksiyon.com.tr, Panasonic Projeksiyon Cihazlarının satışını, servisini, bakımını ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Panasonic Projeksiyon Cihazları

Eğitim ve Ofis Projeksyon Cihazları

Eğitim ve Ofis alanları için sunum yapma ve eğitim amaçlı kullanılan projeksiyon cihazlarıdır. Etkileyici sunumlar ve kalıcı eğitimler için kullanılan projeksiyon Panasonic Projeksiyon'da...

HD 720P Projeksiyon Cihazları

Yüksek çözünürlük (HD) özelliklerine sahip olan HD 720p Projeksiyonlar 1280x720 & 1280x800 doğal çözünürlüğe sahiptir. Görüntüleri sıkıştırarak kaliteli görünüm sağlarlar.

3D Projeksiyon Cihazları

3D Projeksiyon Cihazları yazılımı ve donanımları ile 3D video formatlarını oynatabilirler. 120 Hz frekansta görüntü sağlayan 3D Projeksiyon Cihazları 3D Ready özelliği ile gelir.

Profesyonel Projeksiyon Cihazları

Lens ve lamba değiştirme, büyültme ve küçültme yapmak gibi ekstra manuel özellikleri bulunan Profesyonel Projeksiyonlar teknik özellikleri ile diğer projektörlerden ayrılmaktadır.

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları kısa mesafeden büyük görüntü yansıtma özelliğine sahiptir. Kısa Mesafe Projeksiyonlar genellikle küçük alanlarda kullanım için tercih edilir.

İnteraktif Projeksiyon Cihazları

İnteraktif Projeksiyonlar, özel yazılım ve ekstra donanımları ile akıllı tahta gibi kullanılan işlevsel projeksiyon cihazlarıdır. Genellikle kısa mesafeden gösterim olanağı sunarlar.

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Kolay bağlantı özelliği taşıyan Kablosuz Projeksiyonlar işlevselliği ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kablosuz erişim özelliği sayesinde kablo sorunlarını ortadan kaldırır.

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları

Ev ve sinema odası için tercih edilen Ev Sinema Projeksiyon Cihazları yüksek kalitede görüntü özelliğine sahiptir. HD Çözünürlük ve 3D Ready teknolojileri ile farklı özellikte modelleri vardır.

Panasonic Projeksiyon Cihazları

Panasonic, Projeksiyon Cihazı başta olmak üzere teknoloji ürünleri sektöründe önemli rol sahibidir. Projeksiyon cihazı üretiminde kendi teknolojisini kullanarak üst düzey projeksiyon cihazları üretir.

Panasonic PT-VW530

Panasonic Projeksiyon

1280x800 WXGA ile canlı ve net görüntü deneyimi sunan Panasonic PT-VW530 HD Projeksiyon Cihazı, güçlü görüntü aktarım özelliğine sahiptir. 7.000 saat lamba ömrüne sahip olmasının avantajını yanı sıra Network özelliği ile içerik aktarımı sağlanabilir ve kolay kullanım sunar.

Panasonic, Projeksiyon cihazlarında 3LCD ve DLP görüntüleme teknolojisi kullanır. Böylece görüntü aktarımı sağlarken net ve canlı görüntüler elde edilir. Tüm ortamlar için idealdir.

Panasonic PT-VW535N

Panasonic Projeksiyon

Panasonic PT-VW535N 5000 ANSI Lümen lamba parlaklık aralığı ve 10.000:1 kontrast oranı ile canlı renkleri kullanıcılara aktarır. USB özelliği ile dosya ve verilerinizi paylaşma imkanı sunarken 2 adet HDMI girişine sahiptir. Manual Zoom&Focus özelliğine sahiptir ve 7000 Saat kullanım ömrü sunar.

Panasonic Profesyonel Projeksiyon Cihazları, Powered Zoom&Focus özellikleri sunar. Yüksek lamba parlaklık aralığına sahip olan projektörler canlı görüntüler sunar.

Panasonic PT-EX610

Panasonic Projeksiyon

Panasonic PT-EX610 Profesyonel Projeksiyon Cihazı 6200 ANSI Lumen lamba parlaklığı ve 5000:1 kontrast aralığı ile profesyonel kullanımlar için idealdir. 4500 saat lamba ömrüne sahip olan Panasonic PT-EX610, LAN özelliği veri aktarımı sağlanırken kullanımı kolaylığı sağlar

Orta büyüklükteki ortamlar için ideal olan Panasonic LCD Full HD Projeksiyon Cihazları, kontrast oranı ve parlaklığı ile canlı görüntüleri kullanıcılarına en iyi şekilde sunar.

Panasonic PT-EZ580

Panasonic Projeksiyon

Panasonic PT-EZ580 LCD Full HD Projeksiyon Cihazı WUXGA Full HD 1920x1200 çözünürlük oranına sahiptir. Network bağlanı seçeneği ile içerik ve veri aktarımını kolaylaştırırken 1 adet pc HDMI ve DVI-D giriş-çıkış portuna sahiptir.

Full HD Çözünürlüğe sahip olan Panasonic Projeksiyonlar, DVI-D özelliği ile görüntü alımı ve aktarımında görüntüyü bozmadan net bir şekilde kullanıcılarına sunar.

Panasonic PT-EZ770

Panasonic Projeksiyon

Panasonic PT-EZ770 Projeksiyon Cihazı LCD görüntüleme teknolojisi ile WUXGA 1920x1200 çözünürlükte görüntüler sunmaktadır. 6500 ANSI Lümen lamba parlaklık aralığına sahip olan Panasonic PT-EZ770 4500 saat lamba kullanım ömrüne sahiptir.

DLP görüntüleme teknolojisine sahip olan Panasonic Projeksiyonlar cihazları net ve canlı görüntüler sunar. Küçük ve hafif olması nedeniyle kullanışı kolaydır.

Panasonic PT-DX100

Panasonic Projeksiyon

Panasonic PT-DX100 Profesyonel Projeksiyon Cihazı DLP görüntüleme teknolojisi ile XGA 1024x768 çözünürlük sunmaktadır. 10000 ANSI Lumen ve 10.000:1 kontrast aralığı ile canlı renk sunan PT-DX100 2x300 saat lamba kullanım ömrüne sahiptir.

 

Panasonic 3D Projeksiyon cihazları Ev Sinema ihtiyacı için idealdir. Yüksek görüntü kalitesinin kullanıcılarına sunan projektörler Panasonic'in özel teknolojileri ile donatılmıştır.

Panasonic PT-AT6000E

Panasonic Projeksiyon

3D ready görüntü özelliği ile 2D görüntüleri 3D görüntülere çeviren Panasonic PT-AT6000E projeksiyon cihazı ev sinema sistemi ve eğlence sistemi için kullanımı uygundur. Ayrıca projektör özel Panasonic teknolojileri ile donatılmıştır.

HDMI bağlantı özellikli Panasonic Projeksiyon Cihazları ile HDMI bağlantısı olan her cihazdan (mobil, akıllı cihaz,tablet vb.) görüntü aktarımı sağlayabilirsiniz.

Panasonic PT-DW830

Panasonic Projeksiyon

Panasonic PT-DW830, DLP görüntüleme teknolojisi ile geniş ekranda HD görüntüler sunar. 8500 ANSI Lümen lamba parlaklık aralığına sahip olan Panasonic PT-DW830 Wide HD Projeksiyon Cihazı 1 adet PC, 1 adet HDMI ve 1 adet DVI-D portuna sahiptir.

Panasonic Network Projeksiyon Cihazları, ofis ve sınıf için temel yüksek performans ve üstün kullanım kolaylığı sağlar. Ağ özelliği ile kullanılabilirliği yüksektir.

Panasonic PT-EX800

Panasonic Projeksiyon

Panasonic PT-EX800 XGA 1024 x 768 piksel geniş ekran çözünürlük ile kullanıcılarına üst düzey görüntü deneyimi sağlar. 7500 ANSI Lümen lamba parlaklık aralığına sahip olan projektör 5000:1 kontrast oranı ve 4500 saat lamba kullanım ömrüne sahiptir.

Büyük Firmaların Tercihi : Projeksiyon.com.tr

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve projeksiyon.com.tr avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizlere 0 216 471 32 60 numara üzerinden ulaşabilir yada info@projeksiyon.com.tr adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.