Sabancı Üniversitesi Projeksiyon Kurulumu

TARİH 2016-05-10

Her sektörde Projeksiyon hizmetini devam ettiren Projeksiyon.com.tr, eğitim sektörünede imzasını attı. Dikey Teknoloji projeksiyon cihazlarının yanı sıra, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerinide gerçekleştiriyor.

 

Dikey Teknoloji, Türkiye'nin ileri gelen üniversitelerinden Sabancı Üniversitesi için genel bir projeksiyon çalışması gerçekleştirildi.

 

Sabancı Üniversitesi'ne Neler Sağladık ?

Üniversitenin belli bölümlerinde bir çok öğrencinin katılım sağlayabileceği çalışma alanları oluşturuldu. Normal dersliklerden daha büyük olan çalışma alanlarında her yöne görüntü sağlayan projeksiyon cihazı kuruldu. Bu projeksiyon cihazları ile çalışmaların  çeşitlenebilirliği artması hedefelendi.

 

Sabancı Üniversitesi'ne kurulan Epson marka cihazlar ile 3 metrelik Specta projeksiyon perdelerine yansıtma sağlandı. Projeksiyon cihazlarının kurulum yapılan bölgelerine T-Board yazı tahtaları monte edildi. Çalışma alanlarında yer alan ses sistemleri de elden geçirilerek, ElectroVoice Mikrofon ve TOA Ses Sistemleri ile performans artışı sağlandı. Ayrıca projeksiyon yayını bitince perdeleri yukarı sarıp yazı tahtaları üzerinde çalışabilirliği sağlandı.

 

Epson Projeksiyon Cihazı Özellikleri

*** Epson Projeksiyon Cihazları, devlet ve eğitim kurumlarında, oditoryumlarda, müzelerde, konferans veya sergi salonlarında kurulmak için tasarlanmıştır.

 

*** Projektörler mevcut tüm isteğe bağlı Epson lensleriyle uyumlu olduğundan birinci sınıf uyarlanabilirlik sağlar veya lenssiz olarak da gönderilir.

 

*** Esnek kurulum açısı hem ön hem de arka projeksiyon sistemlerinin gereksinimlerine uygundur. Wi-Fi bağlantı özelliği her ortama entegrasyonu kolaylaştırmak için hem dikey hem de yatay olarak geniş lens kaydırma aralığı ile bir arada bulunur.

 

*** Epson Projeksiyon Cihazları uygun fiyatlara yüksek parlaklık ve kullanışlı özellikler sunar. Çeşitli bağlantı seçenekleri ile projektöre farklı yollarla bağlanmanız sağlanır.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.