SONY Projeksiyon Cihazı

TARİH 2016-06-29

Sony Projeksiyon

Sony Projeksiyon, Japon teknolojisi ve Sony teknolojisinin bir araya gelmesi ile üretilen üst düzey özellikli projeksiyon cihazlarıdır. Projeksiyon cihaz ve aksesuarlarının yanı sıra diğer teknolojik pazarda da başarılı ürünler çıkartan Sony, Projeksiyon Cihazları pazarında da önemli bir paya sahip. Sony Projeksiyon Cihazları, genellikle LCD teknolojisi kullanır. Sony Projektörler (Sony Projeksiyon) ev sinema toplantı ve sunum için kullanım olanakları sağlar. Sony Projeksiyon ürünlerinde en çok tercih edilen projeksiyonlar Ev Sinema Projeksiyon, Ev Projeksiyon, Lazer Projeksiyon ve LCD teknolojili projeksiyonlardır.

SONY Projeksiyon Cihazları

Eğitim ve Ofis Projeksiyon Cihazları

Eğitim ve Ofis alanları için sunum yapma ve eğitim amaçlı kullanılan projeksiyon cihazlarıdır. Etkileyici sunumlar ve kalıcı eğitimler için kullanılan projeksiyon Sony Projeksiyon'da...

HD 720P Projeksiyon Cihazları

Yüksek çözünürlük (HD) özelliklerine sahip olan HD 720p Projeksiyonlar 1280x720 & 1280x800 doğal çözünürlüğe sahiptir. Görüntüleri sıkıştırarak kaliteli görünüm sağlarlar.

3D Projeksiyon Cihazları

3D Projeksiyon Cihazları yazılımı ve donanımları ile 3D video formatlarını oynatabilirler. 120 Hz frekansta görüntü sağlayan 3D Projeksiyon Cihazları 3D Ready özelliği ile gelir.

Profesyonel Projeksiyon Cihazları

Lens ve lamba değiştirme, büyültme ve küçültme yapmak gibi ekstra manuel özellikleri bulunan Profesyonel Projeksiyonlar teknik özellikleri ile diğer projektörlerden ayrılmaktadır.

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları kısa mesafeden büyük görüntü yansıtma özelliğine sahiptir. Kısa Mesafe Projeksiyonlar genellikle küçük alanlarda kullanım için tercih edilir.

İnteraktif Projeksiyon Cihazları

İnteraktif Projeksiyonlar, özel yazılım ve ekstra donanımları ile akıllı tahta gibi kullanılan işlevsel projeksiyon cihazlarıdır. Genellikle kısa mesafeden gösterim olanağı sunarlar.

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Kolay bağlantı özelliği taşıyan Kablosuz Projeksiyonlar işlevselliği ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kablosuz erişim özelliği sayesinde kablo sorunlarını ortadan kaldırır.

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları

Ev ve sinema odası için tercih edilen Ev Sinema Projeksiyon Cihazları yüksek kalitede görüntü özelliğine sahiptir. HD Çözünürlük ve 3D Ready teknolojileri ile farklı özellikte modelleri vardır.

SONY Projeksiyon Cihazları

Sony Projeksiyon Cihazları başta olmak üzere bir çok teknoloji ürünleri pazarında önemli konumda dır. Kendi teknolojisini kullanan Sony yeni ürünleri ve yüzlerce patent sahibi bir üreticidir.

Sony VPL-EX235

SONY Projeksiyon

XGA çözünürlük ile canlı ve net görüntü deneyimi sunan Sony VPL-EX235 Projeksiyon Cihazı, güçlü sunum özelliğine sahiptir. Öğreticilere sorularak özel olarak üretilen bu Sony Projeksiyon cihazı, 10.000 saat lamba ömrüne sahiptir.

Sony 3LCD BrightEra™ teknolojisi, Sony Projeksiyon Cihazlarında canlı ve parlak görüntülerin oluşmasını sağlayan sistemdir. Sony Projeksiyonlarda görüntüyü en iyi hale getirir.

Sony VPL-DX142

SONY Projeksiyon

Sony VPL-DX142 Projeksiyon Cihazı otomatik güç tasarrufu başta olmak üzere, çeşitli akıllı enerji tasarrufu özelliklerine sahiptir. 10.000 saat lamba ömrü sunan Sony VPL-DX142, 3200 Ansı Lümen lamba parlaklığı ile göz alıcı görüntüler sunar

Kısa Mesafe Sony Projeksiyon Cihazları, geniş ekran, kısa yansıtma açılı, yüksek parlaklığa sahip projektörler sınıfında yer alır. Son derece kullanışlıdır.

Sony VPL-SX226

SONY Projeksiyon

Sony VPL-SX226 Projeksiyon Cihazı, Kısa Mesafe Projeksiyon olarak en çok tercih edilen projektörler arasında yer alır. 3LCD Renkli Işık Çıkışıyla renk üretimi ve yüksek parlaklık sunar. Sony Projeksiyon'da kablosuz sunum özelliği mevcuttur.

Orta büyüklükteki sınıflar ve toplantı odaları için tercih edilen Sony Ultra Kısa Mesafe yansıtmalı Projeksiyon Cihazları aynı zamanda kablosuz sunum özelliğine sahiptir.

Sony VPL-SW620C

SONY Projeksiyon

Sony VPL-SW620C Projeksiyon Cihazı, yüksek kalitede HD görüntü deneyimi sunan 3LCD BrightEra teknolojisini kullanmaktadır. 8.000 saate varan ekstra uzun lamba ömrü ve 3000 Lümen parlaklığına sahiptir. Sınıflar için ideal olup kablosuz kullanım sunar.

Sony temel Kurulum projektörleri, orta ve büyük sınıfların ve toplantı odalarının ihtiyaçları için harika bir tercihtir. Maliyetin önemli olduğu ihtiyaçlara uygundur.

Sony VPL-CH350

SONY Projeksiyon

Sony VPL-CH350 Projeksiyon Cihazı, 4000 lümen lamba parlaklığı ile olağanüstü parlaklık sunar. WUXGA çözünürlüğe sahip olan projektör lens kaydırma/yakınlaştırma ve görüntü düzeltme özelliklerine sahiptir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Sony Projeksiyon Cihazları 3LCD teknolojisini geliştirip projeksiyon cihazlarında kullanmaktadır. Yüksek parlaklık ve düşük bakım sunan teknoloji yüksek kalite sunar.

Sony VPL-FX35

SONY Projeksiyon

BrightEra Teknolojisi ile doğru renk oranını sağlayan Sony VPL-FX35 Projeksiyon cihazı değiştirilebilir lens yapısına sahiptir. Çalışırken daha düşük güç tüketimi sunan profesyonel projeksiyon cihazı 4.000 saat kullanım ömrü sunar.

 

Sony 3D Projeksiyon cihazları Ev Sinema ihtiyacı için idealdir. Süper keskin görüntüler için sinema kalitesinde teknoloji sunar. Full HD çözünürlüğe sahiptir.

Sony VPL-HW40ESW

SONY Projeksiyon

Sony VPL-HW40ESW 3D ready özelliği ve SXRD Teknolojisi ile üst düzey görüntü kalitesi sunar. Full HD 1920x1080 çözünürlüğe sahip olan projeksiyon cihazı 120:00:1 kontrast ve 5000 saat lamba ömrü sunar. Kurulu ve kullanımı kolaydır

Dünyanın en parlak Lazer Işık Kaynaklı projektörleri Sony firması tarafından üretilmektedir. Bu cihazların en önemli özelliği uzun kullanım ömrüdür.

Sony VPL-FHZ55

SONY Projeksiyon

Dünyanın ilk 3LCD lazer projektörü olan Sony VPL-FHZ55, WUXGA çözünürlük ile üst düzey görüntü deneyimi sunar. 4000 lümen lamba parlaklığa 3LCD BrightEra özelliğine sahip olan lamba 20.000 saat kullanım ömrü sunacak şekilde tasarlanmıştır

Sony Network Projeksiyon Cihazları, ofis ve sınıf için temel yüksek performans ve üstün kullanım kolaylığı sağlar. Ağ özelliği ile kullanılabilirliği yüksektir.

Sony VPL-DX147

SONY Projeksiyon

Sony VPL-DX147 Network Projeksiyon Cihazı masaüstü projektörü yüksek performans ve kullanım kolaylığı ile sizi tatmin edecektir. 3200 ANSI Lümen parlaklığı ve 1024x768 çözünürlük sunarken 10.000 saat kullanım ömrüne sahiptir.

Büyük Firmaların Tercihi : Projeksiyon.com.tr

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve projeksiyon.com.tr avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizlere 0 216 471 32 60 numara üzerinden ulaşabilir yada info@projeksiyon.com.tr adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.