Toyota Sakarya Fabrikası Görüntü Sistemi Kurulumu

TARİH 2016-05-10

Dikey Teknoloji Türkiye Otomotiv Pazarında büyük bir paya sahip olan Toyota Fabrikası ile bir çalışmaya imza attı.

 

Projeksiyon.com.tr, Toyota Sakarya Fabrikası'nda görüntü sistemi kurulumu gerçekleştirildi.  Firmaların sistemlerini yenileyen Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerini ve hizmet ağını genişletiyor.

 

Toyoto'ya Neler Sağladık ?

Gerçekleştirilen proje kapsamında Toyota Genel Müdürlük'ün 600 kişilik konferans salonunda görüntü sistemi montajı sağlandı. Yan yana ikili görüntü almak ve tek parçada büyük ekran sunum yapmak için 3 adet projeksiyon kurulumu gerçekleştirildi. 6.5mt lik projeksiyon perdesi üzerine yansıtma yapılarak parlak ve etkileyici görüntüler elde edildi.

 

Toyota Sakarya Fabrikası için 1 adet EPSON EB-Z8450WU ile 6,5mt genişliğinde perde ve 2 adet Epson EB-1880 projeksiyon cihazı kullanıldı. Böylece 3'er metre genişliğinde simetrik yan yana görüntüler elde edilebilir oldu.

 

Salondaki tüm, görüntü, ses, ışık donanımları yaptığımız Crestron otomasyon sistemi sayesinde sistem iPad üzerinden yönetilebilir hale getirildi. Salon büyük olduğundan HDMI kablolar ile uzun mesafelere görüntü verilmesi mümkün değildi. Bu yüzden Cat6 network kabloları çekilerek HDMI'a çevrildikten sonra projeksiyonlara bağlantı yapıldı. Bu sistem kurulumu dahilinde GooSeneck Mikrofon, Pioneer Bluray Player ve Özel Tavan Aparatları da kullanıldı.

 

EPSON EB-Z8450WU Projeksiyon Cihazı Özellikleri

* Epson’un en parlak ürünlerinden biri olarak EB-Z8450WU/NL geniş mekan ihtiyaçlarına uygundur. Devlet ve eğitim kurumlarında, oditoryumlarda, müzelerde, konferans veya sergi salonlarında kurulmak için tasarlanmıştır ve 7000 lümeniyle WUXGA çözünürlükte kolaylıkla net ve canlı görüntüler elde edilir.

 

* Projektör mevcut tüm isteğe bağlı Epson lensleriyle uyumlu olduğundan birinci sınıf uyarlanabilirlik sağlar veya lenssiz olarak da gönderilir. Esnek kurulum açısı hem ön hem de arka projeksiyon sistemlerinin gereksinimlerine uygundur. Wi-Fi bağlantı özelliği her ortama entegrasyonu kolaylaştırmak için hem dikey hem de yatay olarak geniş lens kaydırma aralığı ile bir arada bulunur.

 

* EB-Z8450WU/NL birçok özellikle donatıldığından projektörünüzle bir sürü şey yapabilirsiniz. Yatay olarak dört projektöre ve dikey olarak iki projektöre kadar istifleyen ilk dahili Kenar Kaynaştırma özelliği sunuyor.

 

 

 

EPSON EB-1880 Projeksiyon Cihazları Özellikleri

* Epson EB-1880 uygun bir fiyata yüksek parlaklık ve kullanışlı özellikler sunar. 3LCD teknolojisine sahip olan bu cihaz, 4.000 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ve HDMI bağlantısı sayesinde canlı, yüksek kaliteli XGA görüntü sunar.

 

* Yüksek parlaklık: 3LCD teknolojisine sahip olan projektör, 4.000 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ve 2.500:1'lik kontrast oranı sayesinde canlı, yüksek kaliteli XGA görüntü sunar.

 

* Kolay kullanım: EB-1880'i kurmak kolaydır. Projektör otomatik olarak görüntü kaynağını arar, dizüstü bilgisayarınızı bağladıktan sonra bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Görüntünün hizalanması sadece birkaç saniye sürer, dikey trapezoid düzeltme otomatiktir, yatay trapezoid düzeltme sezgisel bir kaydırıcı kullanılarak ayarlanabilir.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.