Üllker Yıldız Holding Akıllı Tahta Kurulumu

TARİH 2016-05-10

 

Projeksiyon.com.tr projeksiyon cihazları, projeksiyon perdesi ve diğer aksesuarların satışı ve pazarlaması ile ilgili bir projeye daha imza attı. Firma olarak her geçen gün büyük markalar ile çalışmalar yapan projeksiyom.com.tr, Türkiye'nin en önemli holdinglerinden Yıldız Holding ile bir proje çalışması yaptı.

 

Dikey Teknoloji, Çamlıca'da yer alan Ülker Yönetim Binası'nda toplantı salonlarında akıllı tahta ile interaktif eğitim yapılması için bir sistem kurulumu gerçekleştirdi.

 

Yıldız Holding (ÜLKER)'e Neler Sağladık?

Yıldız Holding ile başlıca çalışmamız toplantı salonları için oldu. Toplantı salonlarında akıllı tahta ile interaktif eğitim yapılabilmesi ve bu sistemin video konferans cihazına bağlanması için gerekli alt yapı oluşturuldu ve sistem kuruldu.

 

Akıllı tahta olarak 2 toplantı odasına Hitachi Starboard akıllı tahta sistemi (Hitachi FX-77 TRIO Akıllı Tahta) kullanıldı. Bu tahtalara görüntü yansıması için ultra kısa mesafelerde kullanılan Hitachi CP-A301N projeksiyon cihazı kurulumu yapıldı. Bu sayede görüntü aktarma sırasında yaşanan gölge ve göze ışık gelmesi gibi sorunların engellenmesi sağlandı. Akıllı tahta sisteminin seyyar olması istendiğinden, metal gövdeli ve tekerlekli özel stant kullanıldı. Video konferans cihazı sisteme entegre edildi. Konferans kamerası, tekerlekli standa monte edilerek farklı ve yeni çözümler üretildi.

 

Hitachi FX-77 TRIO Akıllı Tahta Özellikleri

 

*** Yüksek çalışma süresine sahip olan Hitachi FX-77 TRIO Akıllı Tahta sürekli çalıştırma süresi maksimum 90 saattir   

 

*** 5 yıl garanti süresine sahip cihazın örnekleme hızı 66 nokta/saniye'dir.

 

*** 1.5 mm hasssiyeti olan Hitachi FX-77 TRIO Akıllı Tahta'nın stand dahil 33 kg ağırlığa sahipken ana stand ağırlığı sadece 17 kg'dir.

 

*** 77 inç 1573 (G) x 1180 (Y) etkili ekran büyüklerine sahiptir ve tahta boyutu 1793 x 1120 x 77.5 mm'dir.

 

*** 4 : 3 ekran boyutuna sahip Hitachi FX-77 TRIO Akıllı Tahta kızılötesi ve ultrasonik yöntemler ile giriş birimlerine sahip iken, USB 2.0, Bluetooth 1.1 ve Kablosuz özelliklere sahiptir.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.