Vakıfbank Genel Müdürlük Konferans Salonu Sunum Sistemi Kurulumu

TARİH 2016-05-10

 

Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerine devam ederken yeni projesini Türkiye'nin önde gelen bankalarından Vakıfbank'ın 4.Levent'te bulunan Genel Müdürlük binasında gerçekleştirdi!

 

Projeksiyon.com.tr, bu projede Vakıfbank Genel Müdürlüğünün konferans salonuna dev ekranda sunum yapma ihtiyacını karşılamak için gereken yeni bir sistem kurdu. 

 

Vakıfbank'a Neler Sağladık ?

 

Vakıfbank konferans salonuna, parlak ve yüksek çözünürlükte görüntü ile sunum yapılma imkanı sunan Epson EB-Z8455WU projeksiyon cihazının kurulumunu yaptık. Full HD  7000 Ansi lümenlik parlaklığa sahip olan EB-Z8455WU, yansıtması 4mt genişliğinde bir projeksiyon perdesine gerçekleştirildi. Firmayı memnun eden, çift lambalı profesyonel EB-Z8455WU cihazını; perdeye oldukça yakın bir yere, özel kısa mesafe atımlı lens ile montajladık. Bu montaj kurulumu sayesinde uzun mesafe kablo ihtiyacından ve kablosal problemlerden oluşacak sorunlar en aza indirgendi. 

 

Yapılan montajın ardından kısa mesafe HDMI ve VGA kablolar kullanarak sinyal kaybını önledik. Sistemin yıllık bakımı için Vakıfbank ile sözleşme imzaladık. Böylece Projeksiyon.com.tr bir projenin daha altından başarı ile çıkmayı başardı. 

 

EPSON EB-Z8455WU Projeksiyon Cihazı Özellikleri

 

Epson'un en parlak ürünleri arasında yerini alan EB-Z8455WU, 7000 lümen WUXGA çözünürlükte kolaylıkla net ve canlı görüntüler sunar. 

 

Epson'un 3LCD teknolojisi ile birlikte gün ışığında bile canlı, doğal ve koyu siyah renkler sunarken eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışıyla yüksek kaliteli görüntüleri kullanıcılarına sunar.

 

EPSON EB-Z8455WU, tüm isteğe bağlı olarak Epson lensleriyle uyumludur. Esnek kurulum özelliği ile hem ön hem de arka projeksiyon sistemlerinin gereksinimini karşılamayı başarır.

 

 

WiFi bağlantı özelliği her ortama entegrasyonu kolaylaştırmak için hem dikey hem de yatay olarak geniş lens kaydırma aralığı ile bir arada bulunur. Ayrıca Epson EasyMP yazılımı bölünmüş ekran işlevselliği, Wi-Fi üzerinden çoklu PC projeksiyonu ve video akışları da sunar.

 

Yüksek kalitede görüntüler sunan projeksiyon cihazı, SDI portu ilk defa mekanların TV ve müzik gibi HD yayın sinyallerini iletmesini sağlar. Epson'un Süper Çözünürlük özelliği ve Kare Enterpolasyon modu her seferinde pürüzsüz, yüksek kaliteli görüntü sunar.

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.