Volkswagen Doğuş Plaza Projeksiyon Cihazı Kurulumu

TARİH 2016-06-24

Projeksiyon.com.tr, Volkswagen Doğuş Plaza ile görüntü sistemi kurulumu gerçekleştirildi.  Firmaların sistemlerini yenileyen Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerini ve hizmet ağını genişletiyor.

 

Dikey Teknoloji olarak projelerimize Türkiye'nin önde gelen firmaları ile yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Son projemiz Dünya'nın önde gelen otomobil üreticisi Volkswagen'in Doğuş Plaza binasında gerçekleştirildi. 

 

Volkswagen Doğuş Plaza'ya Neler Sağladık ?

Gerçekleştirilen proje Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A. Şirketinin İstanbul Kağıthane'deki plazasında faaliyete geçti. Plazada bulunan 3 adet toplantı odası için gerekli ihtiyaçları karşılamak adına projeksiyon cihazları ve projeksiyon perdeleri kurulumu gerçekleştirildi. Epson EB-1771W projekisyon cihazı ile görüntü sağlana sitemde, görüntü aktarımı için Xblack Motor Projeksiyon perdeeri kullanıldı.

 

Projeksiyon cihazlarını duvara monte etmek için TEC Support Projeksiyon Liftleri kullanıldı. Böylece projeksiyon cihazları yuvalarına montajlanarak gizlenmiş oldu. Uzaktan kumanda ile yönetilen projeksiyon lift sistemi projeksiyon perdesi olmayan bazı toplantı odalarına ilave perde montajları yapılarak, eski projeksiyon cihazları ideal görüntü için ayarlandı. Prjeksiyon perdeleri de liftler gibi özel yuvalara asıldı. Böylece perde kasaları gizlendi.

 

Epson EB-1771W Projeksiyon Cihazı Özellikleri

*** Taşınabilir olmasıyla iş sunumlarının yönetimini daha kolay hale getiren Epson size EB-1771W'yi sunar. Hafif ve ince tasarımı, portatifliği ve son derece akıllı özellikleriyle bu projektör seyahat halindeyken iş sunumu yapan herkesin mükemmel bir yardımcısıdır.

 

*** EB-1771W'nin hızlı başlatma ve anında kapanma fonksiyonlarıyla hızlı kurulabildiğinden ve kapatılabildiğinden projektörün ısınması veya soğuması için beklemenize gerek yok. Hafif olması ve şık tasarımı sayesinde bu projektör konforlu taşıma çantasında rahatlıkla taşınabilmektedir.

 

*** Hızlı ve hassas Wi-Fi bağlantısıyla, zamana duyarlı sunumlar için ideal olan, dizüstü bilgisayarınızdan hızlı ve kolay biçimde kablosuz olarak sunum yapabilirsiniz. Üstelik, projektöre bağlı kalmadan neresi uygunsa orada kurulum yapmaya olanak vererek esnek kullanım imkanı sağlar.

 

*** Projektörün açısı ne olursa olsun her zaman düzgün bir görüntü elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Epson'un otomatik dikey trapezoid düzeltme ve manuel yatay trapezoid düzeltme özellikleri görüntülerin hizalanmasına yardım eder.

 

*** Bu projektör üstün kaliteli görüntüler sunmanızı sağlamak için Epson'un 3LCD teknolojisiyle geliştirilmiştir. 3.000 lümene kadar eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı, ışıkları kapatmanız gerekmeden gündüz boyunca sunum yapabileceğiniz anlamına gelir ve HDMU girişiyle yüksek tanımlı içeriği maksimum netlikte gösterebilirsiniz.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.