+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Acer Projeksiyon Cihazları

Acer Projeksiyon çeşitleri ve fiyatlarına burada göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlı Acer projeksiyonlar okul ve eğitim sınıflarında, ofislerde ve taşınabilir amaçlı uygulamalarda çok tercih edilmektedir. Değerli müşterilerimiz; seçtiğiniz acer projeksiyon cihazları için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.>

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60

Bu kategoride henüz ürün Yok.


Acer Projeksiyon Fiyatları Hakkında


Acer, ürettiği uygun fiyatlı ve kaliteli cihazlar ile projeksiyon pazarının en üst sıralarında yer almaktadır. Genellikle iş yerleri, okul sınıfları, eğitim salonları gibi alanlarda kullanılabilen bu projektörler, birçok teknik özellikleri ile tüm sunum ihtiyaçlarınıza çözüm olur. İş, ofis, okul gibi genel alanlarda kullana bileceğiniz bir sunum projektöründe olması gereken özellikler şunlardır.

Yüksek ışık gücü: Gün ışığı giren oda veya sınıflarda projeksiyonun performansı düşer. Hal böyleyken yüksek ışık gücüne sahip Acer Projeksiyon sahibi olmanız sizin avantajınıza olacaktır.

Uzun Ömürlü Lamba: Uzun saatler süren ders sunumları veya kritik toplantılarınızda lamba ömrü hızlıca tükenir. Böylece ekstra bakım, değişim gibi lamba problemleri meydana gelir. Bu durumu uzun lamba ömrüne sahip makinelerden seçerek aşabilirsiniz.

Çözünürlük Desteği: Genellikle Excel, Word, Power Point, PDF dosyaları gibi belgesel çalışmalarınız için 1024 x 768 XGA çözünürlükteki bir Acer Projeksiyon sizlerin görüntü ihtiyacını kolaylıkla çözecektir. Ancak reklam, video ve daha kaliteli mimari çalışmalarınız için en az 1280 x 800 HD veya 1920 x 1080 Full HD cihazlara bakmanızı tavsiye ederiz.

Sunum projeksiyonuna ihtiyacınız mı var ? Yukarıda sizler için tavsiye ettiğimiz Acer Projeksiyon Fiyatları ve modelleri bulunmaktadır. Kullanım alanınıza uyan en ideal Acer Projeksiyon modelini sipariş edebilir, kararsız kaldığınız noktalarda veya projelendirme ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.