+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  bilgi@projeksiyon.com.tr
facebook sayfamız
twitter sayfasi
whatsapp iletisim

Epson Ev Sinema Projeksiyon

Epson ev sinema projeksiyon modelleri ve fiyatları aşağıda listelenmiştir. Dünyanın önde gelen projektör üreticilerinden olan Epson'un bir birinden kaliteli ev sinema projektörleri evinizi eğlence merkezi haline getirebilir. Başarılı bir ev sinema deneyimi için yüksek kontrastlı ve high definition kalitesinde makinelere bakmalısınız. Epson ev sinema projeksiyon cihazları, 3lcd teknolojisinin doğal renkleriyle hassas kontrastlı ve mükemmel netlikte görüntüler yansıtır.

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz epson ev sinema projeksiyon makinesi için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EF-100B Lazer Projeksiyon
Epson EF-100W Lazer Projeksiyon
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW5650 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
Epson EH-LS500B Lazer Ev Sinema Projeksiyonu
Epson EH-LS500W Lazer Ev Sinema Projeksiyonu
Epson EH-TW9400 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Evinizin bir odasını ev sineması için ayırın ve Epson home sinema projektörlerine yer açın. Haftalık sinema keyfinizi ev ortamına taşıyıp sadece film değil, maç, belgesel, dizi ve büyük ekranda oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Ev sinema salonu için fiyat performans bakımından en iyi seçeneklerden birisi olan Epson'un onlarca projektöründen birisi mutlaka ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Epson home cinema projektör

Tavsiye niteliğinde aşağıdaki modelleri incelemenizi önermekteyiz. Buradaki Epson modelleri hem 3D hem de Full HD gösterim yapabilmekte olup piyasada en çok tercih edilen cihazlar arasındadır.

Epson ev sinema projeksiyon

Projeksiyon.com.tr; Epson projeksiyon yetkili satış merkezidir. Epson Best Seller ve ProAV satış kanalları üyesidir. Bizden satın alacağınız tüm Epson ev projeksiyon cihazları model bazında değişiklik göstermekle birlikte 3 yıl garantilidir. Lamba garantisi olarak 3 yıl içinde 3000 saat garanti verilmektedir.

whatsapp ulaşın facebook sayfamız twitter sayfamız