Epson Home Projektor

Dünyanın önde gelen projektör üreticilerinden olan Epson'un bir birinden kaliteli home cinema projektör modelleri ve avantajlı fiyatları bu sayfada sunuluyor. Home theater sinema denince akla ilk gelen Epson ev sinema projeksiyon cihazları, 3lcd teknolojisinin doğal renkleriyle yüksek kontrastlı ve mükemmel netlikte görüntüler yansıtır.

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz epson ev sinema projeksiyon makinesi için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW610 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW650 Projeksiyon Cihazı (Yedek Lamba Hediyeli)
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
Epson EH-TW6800 Full HD 3D Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-LS100 Kısa Mesafe LAZER Ev Sinema Projeksiyon
Epson EH-TW7300 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EH-TW9300 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EH-TW9400 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EH-LS10500 Full HD Ev Sinema Projeksiyonu
1 den 13 e 13 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Evinizin bir odasını ev sineması için ayırın ve Epson home sinema projektörlerine yer açın. Haftalık sinema keyfinizi ev ortamına taşıyıp sadece film değil, maç, belgesel, dizi ve büyük ekranda oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Ev sinema salonu için fiyat performans bakımından en iyi seçeneklerden birisi olan Epson'un onlarca projektöründen birisi mutlaka ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Epson home cinema projektör

Tavsiye niteliğinde aşağıdaki modelleri incelemenizi önermekteyiz. Buradaki Epson modelleri hem 3D hem de Full HD gösterim yapabilmekte olup piyasada en çok tercih edilen cihazlar arasındadır.

Epson ev sinema projeksiyon

Projeksiyon.com.tr; Epson projeksiyon yetkili satış merkezidir. Epson Best Seller ve ProAV satış kanalları üyesidir. Bizden satın alacağınız tüm Epson ev projeksiyon cihazları model bazında değişiklik göstermekle birlikte 3 yıl garantilidir. Lamba garantisi olarak 3 yıl içinde 3000 saat garanti verilmektedir.