+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

En Ucuz Epson Projeksiyon Cihazları

Epson projeksiyonlarda en ucuz fiyatlar, peşin fiyatına taksit seçenekleri ve kurulum montaj hizmetleri projeksiyon.com.tr de. Bu kategorimizde en uygun fiyatlı Epson projektörleri inceleyebilir, online sipariş verebilirsiniz. Arzu ederseniz bizi arayıp özel fiyat teklifi isteyebilir, telefon desteği alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
EPSON EB-E01 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-E10 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X41 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X06 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-FH06 Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW750 Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW750 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
EPSON EB-FH52 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5700 Projeksiyon Cihazı (Full HD, Android TV)
EPSON EH-TW5820 Projeksiyon Cihazı (Full HD, Android TV)
EPSON EB-FH52 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
EPSON EB-1780W HD Taşınabilir Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1781W Taşınabilir HD Kablosuz Projeksiyon
EPSON EB-992F Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1795F Taşınabilir Full HD Kablosuz Projeksiyon
EPSON EB-2255U Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2265U Full HD Wi-Fi Kablosuz Projeksiyon Cihazı
1 den 17 e 17 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

En Ucuz Epson Projektör Tavsiyeleri

Epson'un yüksek çözünürlüklü ve kaliteli projeksiyonlarına bu kategoride yer verdik. Sizlerde eviniz, ofis ve okulunuz için en ucuz epson projektör cihazlarından seçim yapabilirsiniz. Bu cihazları ev eğlence sisteminizde, ofis ve okul sınıf sunumlarında çok uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Ancak sunum ve ev sinema projeksiyonlar arasında özellik farkları bulunmaktadır. Sizlerin ihtiyaçlarınıza göre aşağıda alabileceğiniz Epson Projektörlerin özelliklerini belirttik. Bu yazımızdan deneyim kazanabilir, kendiniz için en doğru ve en ucuz fiyatlı Epson Projektörü seçebilirsiniz.


Epson Ev Eğlence Projektörleri

Evde film, oyun, belgesel veya futbol müsabakalarını kaliteli ve dev bir ekranda izlemek için öncelikle yüksek çözünürlüklü modellere göz gezdirmeniz gerekir. En düşük HD kalite veya Full HD kalitedeki projektörler evinizi sinema salonuna çevirebilecek güçtedir. Bu arada kontrast oranının da yüksek olması seyir zevki açısından bir hayli önem taşır. Kontrastın yüksek olması renklerin daha canlı ve net gözükmesini sağlar. Böylece en karanlık sahnelerde geçen olayları dahi nefes kesmeden takip edebilirsiniz. Lamba ömrünün yüksek olması cihazın kullanabilirlik ömrü açısından önem taşır. Lamba ömrü ne kadar yüksek olursa bir o kadar bakım ve değişim problemleri ile karşılaşmazsınız.


Epson Sunum Projektör Cihazı

Toplantı odaları veya okul sınıfları gibi ortamlar genellikle yeterince karartılamaz ya da aydınlık kalmak zorundadır. Bu gibi ortamlar için yüksek Ansi Lümen içeren projektörler en ideal tercihtir. Yüksek lümenli cihazlar karanlık ortam aramaksızın parlak ve keskin görüntüleri izleyici kitlesine aktarır. Böylece etkileşim seviyesi de artar. 2,500 ile 5000 lümen seviyelerindeki cihazlar bu gibi ortamlarda verim sağlar. Sunumlar genellikle belge tarzı gösterimlerden oluştuğundan XGA veya Full HD çözünürlüklü cihazlar sunumlarınıza yeterli kaliteyi katacaktır. Fazlasıyla önem taşıyan bir diğer özellik ise lamba ömrüdür. Uzun saatler süren toplantılar sonucu lamba ömürleri hızla tükenip gider. Sizlere tavsiyemiz yüksek lamba ömrüne sahip projeksiyonlara göz gezdirmeniz olacaktır. Yeni nesil Lazer - Led lambalı projeksiyonlar hem çevreye zarar veren madde içermezler, hem de çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Böylece toplam sahip olma maliyeti düştüğü gibi hız kesmeden sunumlarınıza da devam edebilirsiniz.

En ucuz epson projektör cihazları birçok bağlantı terminaline sahiptir. Ancak kablosuz bağlantı özelliği taşıyan makineler sunumları hızlandırdığı gibi kablo karmaşasını da ortadan kaldırır. Böylelikle oturduğunuz yere çakılı kalmadan, özgürce sunumlar sergileyebilirsiniz. Bu özelliği telefon, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlar üzerinden kablosuz bağlantı kurarak kullanabilirsiniz.

whatsapp icon facebook icon twitter icon