Ev için Projeksiyon (projection for home)

Ev için projeksiyon fiyatları ve full hd 4k evde kullanılacak projektör çeşitleri ucuzdan pahalıya aşağıda listelenmiştir. Ev sinema projeksiyon ve perde modellerinde uzman kadromuz hizmetinizdedir. Online ev sinema projeksiyon satış mağazası www.projeksiyon.com.tr..

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; ev sineması için en iyi projeksiyon seçenekleri hakkında tavsiye almak isterseniz aşağıdaki linki ziyaret ederek özel fiyat teklifi isteyebilir, bizleri arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma HD144X Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW610 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Acer H6502BD Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW650 Projeksiyon Cihazı (Yedek Lamba Hediyeli)
Optoma HD27E Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Viewsonic PJD7828HDL Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W1090 3D Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W2000 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
VIEWSONIC PX727 4K Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD300X Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PX747 4K Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD40 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
BENQ W1700 4K UHD Ev Sinema Projeksion
Epson EH-TW6800 Full HD 3D Ev Sinema Projeksiyon
Optoma UHD350X Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-LS100 Kısa Mesafe LAZER Ev Sinema Projeksiyon
Epson EH-TW7300 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-HW45ES 3D Ev Sinema Projeksiyon (Beyaz Renk)
Sony VPL-HW45ES 3D Ev Sinema Projeksiyon (Siyah Renk)
Epson EH-TW9300 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EH-TW9400 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
1 den 26 e 26 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

EV İÇİN PROJEKSİYON MU TELEVİZYON MU ?


Büyük ekranda film, dizi ve maç keyfini evinde kim istemez ki.. Günümüzde monitör ve tv ekran ebatları büyüdü ve fiyatlar ucuzladı. Ancak hala ekran ölçüleri evde film izlemek için projeksiyon kadar avantajlı değil. Projeksiyon mu televizyon mu diye soran müşterilerimize biz yüksek kontrastlı ve hd çözünürlüklü ev projektörlerini tavsiye ediyoruz. Neden mi ? Aşağıdaki açıklamalar bütün merakınızı giderecektir.


Ev tipi projektörlerin tv lere karşı üstünlüğü nelerdir ?

Evler için özel üretilmiş olan projeksiyon makineleri renk derinliği, doğal renkler ve yüksek netlikte çözünürlük desteğiyle muhteşem bir sinema şöleni oluşturur. Evet, bu aletlerin parlaklığı bir televizyon kadar yoktur ama karartma sağlanmış bir ev sinema odası için yeter artar bile. Üstelik, 100 inch ten başlayarak isterseniz 300x169cm lik dev bir sinema ekranına sahip olabilirsiniz. Ev sineması için tasarlanmış bazı projektörlerin lens yapısı çok gelişmiştir. Yansıtma atım oranları esnek olan bir cihazları ekrandan perdeden uzak mesafeye koyarak görüntüyü ayarlayabilir, perdeye tam olarak düşürebilirsiniz. Ayrıca lens shift denen lens kaydırması ve trapezoid, yatay dikey keystone fonksiyonları ile istediğiniz açıdan yansıtma yapıp, ekranı düzeltebilirsiniz.


Ev projeksiyonu ile her açıdan izlemek mümkündür

Ev için bir projeksiyon satın aldığınızda hemen fark edeceğiniz şeylerden birisi perdenin sol ve sağ taraflarından, en zor açılardan bile izleyebiliyor olmanızdır. Bir led televizyonda bunu asla yapamazsınız. Görüntünün merkezinden kenarlara doğru kaydıkça parlaklığın azaldığını, renklerin solduğunu ve görülebilirliğin zayıfladığını fark edersiniz. Oysa ev sinema projeksiyon sistemlerinde bu bir sorun değildir. Eğlenceye katılanlar çok değişik açılardan bile net ve canlı seyir etme zevkini yaşarlar.


Ev için projeksiyon cihazı satın almayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. www.projeksiyon.com.tr güvencesi ve uzmanlığıyla en doğru projektörü seçebilir, online sipariş verebilir, ücretsiz kargo ve 3D ödeme sisteminden istifade edebilirsiniz.