*** HEDİYELİ KAMPANYALAR BURADA ! ***

Ev için Projeksiyon Modelleri ve Tavsiyeler

Ev için projeksiyon tavsiyelerimiz ve indirimli fiyatları aşağıda ucuzdan pahalıya sıralanmaktadır. Ev sinema odanız için projeksiyon ve perde almak istiyorsanız uzman kadromuz hizmetinizdedir. Eviniz için en ideal ürünleri ve projelendirmeyi ücretsiz belirliyoruz.
Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; ev için projeksiyon cihazı seçenekleri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki ziyaret ederek özel fiyat teklifi isteyebilir, bizleri arayarak detay bilgiler ve teknik destek alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Acer H6502BD Projeksiyon Cihazı
Optoma HD27E Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
Viewsonic PJD7828HDL Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W1090 3D Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma HD29H Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW7000 4K Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W2000 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
VIEWSONIC PX727 4K Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW7100 4K Ev Sinema Projeksiyon
VIEWSONIC PX747 4K Projeksiyon Cihazı
BENQ W1700 4K UHD Ev Sinema Projeksion
1 den 16 e 33 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

Ev için projeksiyon mu televizyon mu ?

Büyük ekranda film, dizi ve maç keyfini evinde kim istemez ki.. Günümüzde monitör ve tv ekran ebatları büyüdü ve fiyatlar ucuzladı. Ancak hala ekran ölçüleri evde film izlemek için projeksiyon kadar avantajlı değil. Projeksiyon mu televizyon mu diye soran müşterilerimize biz yüksek kontrastlı ve hd çözünürlüklü ev projektörlerini tavsiye ediyoruz. Neden mi ? Aşağıdaki açıklamalar bütün merakınızı giderecektir.


Ev için üretilmiş projektörlerin tv lere karşı üstünlüğü nelerdir ?

Evler için özel üretilmiş olan projeksiyon makineleri renk derinliği, doğal renkler ve yüksek netlikte çözünürlük desteğiyle muhteşem bir sinema şöleni oluşturur. Evet, bu aletlerin parlaklığı bir televizyon kadar yoktur ama karartma sağlanmış bir ev sinema odası için yeter artar bile. Üstelik, 100 inch ten başlayarak isterseniz 300x169cm lik dev bir sinema ekranına sahip olabilirsiniz. Ev sineması için tasarlanmış bazı projektörlerin lens yapısı çok gelişmiştir. Yansıtma atım oranları esnek olan bir cihazları ekrandan perdeden uzak mesafeye koyarak görüntüyü ayarlayabilir, perdeye tam olarak düşürebilirsiniz. Ayrıca lens shift denen lens kaydırması ve trapezoid, yatay dikey keystone fonksiyonları ile istediğiniz açıdan yansıtma yapıp, ekranı düzeltebilirsiniz.


Ev projeksiyonu ile her açıdan izlemek mümkündür..

Ev için bir projeksiyon satın aldığınızda hemen fark edeceğiniz şeylerden birisi perdenin sol ve sağ taraflarından, en zor açılardan bile izleyebiliyor olmanızdır. Bir led televizyonda bunu asla yapamazsınız. Görüntünün merkezinden kenarlara doğru kaydıkça parlaklığın azaldığını, renklerin solduğunu ve görülebilirliğin zayıfladığını fark edersiniz. Oysa ev sinema projeksiyon sistemlerinde bu bir sorun değildir. Eğlenceye katılanlar çok değişik açılardan bile net ve canlı seyir etme zevkini yaşarlar.

Ev için projeksiyon cihazı satın almayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. www.projeksiyon.com.tr güvencesi ve uzmanlığıyla en doğru projektörü seçebilir, online sipariş verebilir, ücretsiz kargo ve 3D ödeme sisteminden istifade edebilirsiniz.