projeksiyon kampanyası

Ev Projeksiyon

Ev projeksiyon cihazları ve tüm marka model seçenekleri bu kategoride.. Ev projeksiyonlarını ucuzdan pahalıya sizin için sıraladık. Ücretsiz kargo ve online sipariş fırsatını kaçırmayın..
Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz ev projeksiyon cihazı için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
Epson EH-TW6800 Full HD 3D Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-LS100 Kısa Mesafe LAZER Ev Sinema Projeksiyon
Epson EH-TW7300 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EH-TW9400 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EF-100B Lazer Projeksiyon
Epson EF-100W Lazer Projeksiyon
1 den 11 e 11 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Ev Projeksiyon Fiyatları Hakkında

Ev projeksiyon fiyatları marka ve teknik imkanlar özelinde değişmektedir. Ev sinema sistemi kurmak için büyük televizyonlar yerine full hd hatta 4k ultra hd bir ev tipi projeksiyon makinesi satın almanızı öneririz. Ev projeksiyonları fiyat olarak diğer cihazlardan biraz pahalı olabilir. Bunun sebebi ise yüksek kontrast oranı ve kolay kurulum için özel mesafe lens, lens kaydırma, dikey ve yatay görüntü düzeltme özelliklerine sahip olmalarıdır. Eve projeksiyon almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tecrübelerimizden ve tavsiyelerimizden yararlanmanızı öneririz.


Peki Ev Projeksiyonları Ne kadar ?

Ev projektörü olarak piyasada en çok satılan ve çeşit bulunduran markalar sırasıyla şunlardır: Epson, Optoma, Viewsonic, BenQ ve Sony.. Bu üreticilerden en yaygın ve bilindik marka Epson ev projeksiyonlarıdır. Epson'un fiyatlarından bahsedecek olursak en giriş seviye ev projektörü yaklaşık 550 €ur+kdv fiyatından satılmaktadır. Tüm ev sinema projektörleri için geçerli olan bir kural vardır. Kontrast oranı yani renk derinliği ne kadar yüksek oranda ise o kadar net ve detaylı görüntü izlenir. Yüksek kontras ev projeksiyonları her zaman pahalı olmuştur ancak büyük ekran seyir keyfi inanılmazdır, asla bir tv ile kıyaslanmaz. En iyi ev projeksiyon modelleri ortalama 1000 €ur seviyeleri ve üzeri rakkamlarda satılmaktadır.


DLP Ev Projeksiyon Modelleri Neden Ucuz ?

Ülkemizde ev sineması için satılan ev projektörleri 3LCD, DLP ve SXRD görüntü yansıtma teknolojilerine sahiptir. Epson, Sony, Panasonic gibi üreticiler 3LCD li projektörler üretir. BenQ, Viewsonic, Acer gibiler ise DLP projeksiyon üreticisi olarak bilinir. DLP ev projektörleri fiyat anlamında 3LCD cihazlara göre biraz daha ucuzdur. Sebebi ise nispeten daha ucuz bir teknoloji olması, kullanılan donanım malzemelerinin biraz zayıf olması, marka kalite farkı ve tek çipli DLP nin bazı dez avantajları olarak sıralanabilir. Bu dez avantajlardan bazıları şunlardır: renk kalitesindeki yetersizlik, hareketli görüntülerde gölge ve kayma efekti oluşması, bazı modellerde aşırı ısınma ve fan sesi, chip arızaları (ekranda zamanla ölü hücreler oluşması).


Ev Projeksiyon ile ilgili aramalar