projeksiyon kampanyası

Hitachi Projeksiyon

Hitachi projeksiyon modelleri ve fiyatlarına burada yer veriliyor. Hitachi, bu konuda üretici olan, güçlü bir japon şirketi olarak onlarca çeşit projektöre sahiptir. Neredeyse her talebe çözüm sunabilen cihazları mevcuttur. Hitachi projeksiyonlar ülkemizde 3 yıl garantiyle satılmaktadır. Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz hitachi projeksiyon aleti için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
Hitachi CP-EX302N Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EX303E Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-X2542WN Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EW302N Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-X3042WN Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EX402 Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-WX3042WN Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EW3551 Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-X4042WN Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-DH300 Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EX4551WN Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EW4051WN HD Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-AW2505 Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-X5022WN Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EX5001WN Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-AW3005 Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon
1 den 16 e 36 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

Hitachi Projeksiyonların Faydaları Hakkında


Hitachi, üretmiş olduğu uzun ömürlü, dayanıklı ve yüksek performans sergileyen projektör cihazları ile kurumsal firmaların, okulların, toplantı sunum kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalardan birisi haline gelmiştir. Ayrıca kullandığı yeni nesil LED lamba teknolojisi ile görüntüleri daha parlak ve keskin sunabilme özelliğine sahiptir. LED lambalar diğer civa maddeli lambalara nazaran daha az bakım gerektirmektedir. Ayrıca çevreye karşı zararlı hiçbir madde içermezler.


Hitachi Projeksiyon Kurulumu

Öncelik ile kullanım alanınıza göre seçmiş olduğunuz Hitachi Projeksiyon cihazının teknik özelliklerini inceleyin. Örneğin aldığınız cihaz kısa mesafe atım özelliğine sahip ise yansıtma yapacağınız yerin yakın bir noktasına, sehpa üzerine konumlandırabilirsiniz. Dilerseniz daha güvenli ve verimli bir şekilde kullanacağınız askı aparatları ile cihazın düşme ve zarar görme olasılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Çok uygun fiyata sahip olabileceğiniz askı aparatı projeksiyonun en önemli aksesuarlarından olup, daha dik bir açıdan gösterim yapmasını sağlar.

İlginizi çekebilecek diğer kategorilerimiz.. "Wifi projeksiyonlar" hakkında detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki linke tıklayıp "kablosuz projeksiyon" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon