+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

INFOCUS Projeksiyon Cihazları

Her ihtiyaca cevap verebilen INFOCUS projeksiyon cihazları burada. Tüm projeksiyon sistemi ürünleri ve çözümleri için doğru adres projeksiyon.com.tr..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60

Bu kategoride henüz ürün Yok.


İnfocus Projeksiyonlar Hakkında Bilgiler

İnfocus Projeksiyon modelleri birçok marka ve modele göre daha kullanışlı ve faydalıdır. Ofis, okul v.b genel alanlarda kullanılabilecek yüksek çözünürlüklü ve uzun ömürlü birçok çeşidi bulunur. Bunlar arasından sunumlarınız için en düşük XGA, en yüksek Full HD çözünürlüğe sahip modellerden seçim yapabilirsiniz.

Genel kullanıcılar yüksek ışık gücü, uzun lamba ömrüne sahip modellerden yana tercihlerini kullandıkları için çok uzun yıllar ekstra maliyetler ile karşılaşmazlar. Ayrıca DLP görüntüleme teknolojisi kullanan İnfocus, tüm görsel yansıtmalarınız da parlak ve canlı renk sunumu yapabilir.

Yukarıda sizler için en çok tercih edilen iki İnfocus Projeksiyon modelini paylaştık. Bu ürünler arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikleri taşıyan en uygun makineyi ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş edebilir, seçim noktasında kararsız iseniz bizden destek ve ücretsiz projelendirme hizmeti alabilirsiniz.

whatsapp icon facebook icon twitter icon