LED Projeksiyon Cihazları

Led projeksiyon cihazları; Yeni nesil ışık kaynağı ile piyasaya sürülmüş, uzun ömürlü cihazlardır. Sayfanın en alt bölümünde bu ürünler ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; led projektörler için özel fiyat teklifi isteyebilir, aşağıdaki linke tıklayıp talepte bulunabilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
LG PH450UGV Projeksiyon Cihazı
Acer K137i DLP LED Projeksiyon (Wi-Fi Dongle Hediyeli)
LG PH550G Led Projeksiyon Cihazı
LG PF1500G Full HD Led Projeksiyon Cihazı
Optoma LH160 Projeksiyon Cihazı
Casio XJ-F10X Lazer-Led Projeksiyon Cihazı
Optoma LH200 Projeksiyon Cihazı
Casio XJ-F20XN Lazer-Led Projeksiyon Cihazı
Casio XJ-UT310WN Kısa Atımlı Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-RZ870 Projeksiyon Cihazı
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Led Projeksiyon cihazı

Led Projeksiyonların Faydaları

Çok hızlı açılıp kapanabilen bu aygıtlar DLP çipler sayesinde küçük ebatlara sığdırıldı. Mini projeksiyonların çoğu led ışık kaynaklıdır. Bu alanda, Acer, Asus, LG gibi markaların kullanışlı ürünleri vardır. Led-lazer karışık bir ışık kaynağı ile gösterim yapan Casio'ları da unutmayalım. 20 bin - 30 bin saat çalışma kapasitesine sahip bu ürünler kolayca taşınır ve sunuma kolayca hazırlanır. Ayrıca eski tip civa maddeli lambalara göre daha dayanıklı ve daha parlak ışık üretimi gerçekleştirebilirler. Led projeksiyon makineleri genelde hafif yapıları ve kolay taşınır özellikleriyle dikkat çekmektedir.


Led Projeksiyon Tavsiyeleri

Led Projeksiyon cihazları uzun ömürlü olmaları ile birlikte ekstra bakım, değişim gibi problemlerle karşılaşmamanızı sağlar. Bu makineler genellikle okullarda, eğitim odalarında, ofis toplantı odalarında kullanılır. Hafif yapıları istenilen yere kolayca taşınabilmesini ve kolay kurulum özellikleri bekleme süresini en aza indirmenizi sağlar. Yeni nesil bu ışık teknolojisi, eski tip lambalı sisteme göre biraz daha maliyetlidir. Ancak kullanım süresi tükenene kadar hiçbir masraf çıkarmayarak sizleri oluşabilecek diğer maliyetli değişimlerden kurtarır. Böylece aradaki fiyat farkını fazlasıyla kapatır. Yukarıda sizler için tavsiye ettiğimiz Led Projeksiyon modellerinden bütçenize en uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Kararsız kaldığınız noktada destek ekibimizden projeleriniz hakkında en sağlıklı fikirleri ve tavsiyeleri alabilirsiniz.