Projeksiyon Aleti

projeksiyon aleti
projeksiyon alet

Projeksiyon aleti satın almayı düşünüyorsanız aşağıdaki cihazları incelemenizi tavsiye ederiz. Arzu ederseniz satış ekibimizi arayıp fikir alabilir ya da aşağıdaki butona tıklayıp teklif isteyebilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
ACER X1123H Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PA502SP Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PA502XP Projeksiyon Cihazı
Optoma W335E Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
ACER X1226H Projeksiyon Cihazı
Optoma WU334 Projeksiyon Cihazı
Optoma EH337 Projeksiyon Cihazı
BenQ W1090 3D Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-EX402 Projeksiyon Cihazı
Optoma W402 Projeksiyon Cihazı
Optoma EH400 Full HD Projeksiyon Cihazı
BenQ MH733 Full HD Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-DH300 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VX610 LCD Projeksiyon Cihazı
BenQ W1210ST Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VW540 Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD30 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD42 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2165W HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD40 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-HW45ES 3D Ev Sinema Projeksiyon (Beyaz Renk)
BenQ LU950 Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-HW65ES Full HD Ev Sinema Projektör (Beyaz)
BenQ LU951ST Projeksiyon Cihazı
Optoma 4K550 Projeksiyon Cihazı
1 den 27 e 27 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Projeksiyon aleti nedir ? Ne işe yarar ?


Projeksiyon aleti birçok teknolojik parçanın bir araya gelerek oluşturduğu görüntü yansıtma cihazı olarak bilinir. Kullanım alanına göre tercih edilmesi gereken görüntüleme teknolojileri vardır.

Bunları DLP, LCD, SXRD, olarak sıralayabiliriz. Bahsi geçen görüntüleme teknolojileri farklı yapıya sahip olmalarına rağmen aynı görevi yapmak için tasarlanmışlardır. Bununla beraber kullanım alanlarına göre avantaj ve dezavantajları vardır. Bu teknolojilerin içerisinde ev sinema sistemleri için en uygun olanlar LCD ve SXRD teknolojisidir. Çünkü ev sinema projeksiyon cihazlarının ışık gücü gözleri yormaması adına düşük tutulur. Bu nedenle piyasada en çok tercih edilen ev sinema projeksiyon aleti arasında LCD ve SXRD teknolojili makineler yer alır. Özellikle daha az sorun, arıza ve daha net görüntü isteyenlerin tercih etmesi gereken ev sinema projeksiyon türleridir diyebilirim.

LCD’den sonra tercih edilen teknoloji DLP’dir. Bunlarda ANSİ lümen ( Işık gücü)oranı biraz daha yüksek olduğundan güneş alan sınıflar, ofis toplantı odaları gibi kurumsal alanlarda daha fazla tercih edilir. Ayrıca DLP diğer görüntüleme teknolojilerine nazaran beyaz renklerde daha başarılı performans çizer. Böylece Excel, Word, Power Point, PDF gibi belgesel çalışmalarınızı üstün renk canlılığı ile sunabilirsiniz.


PROJEKSİYON ALETİ BİLGİSAYARA NASIL BAĞLANIR

Projeksiyon aleti, herhangi bir içeriği bilgisayar v.b aletlerin yardımı ile büyük ekranda ve yüksek görüntü kalitesinde yansıtmanıza imkan sağlar. Arka panelinde bulunan bağlantı terminallerine uygun kabloyu temin ederek içerik paylaşımı sağlanabilir. Ayrıca birçok Projeksiyon Aleti kablosuz bağlantı özelliği taşır. Bu özelliği taşıyan projektörlere telefon, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlar ile kolayca bağlanılabilir. Sizlerde tercihlerinizi bu aletlerden yana kullandığınızda büyük oranda kablo maliyetinden tasarruf edersiniz.

whatsapp ulaşın facebook sayfamız twitter sayfamız