Projeksiyon Cihazı Çeşitleri

Güncel projeksiyon cihazı çeşitleri ve fiyatları burada yer almaktadır.  Bu kategoride yer alan projeksiyonlar stoklarda bol miktarda mevcut olup hızlı teslimat yapılabilmektedir.
EPSON EB-S41 Projeksiyon Cihazı
BENQ MX532 Projeksiyon Cihazı
BENQ MW533 HD 3D Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X05 Projeksiyon Cihazı
Acer X128H DLP XGA Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X41 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W05 HD WXGA Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VW350 HD Projeksiyon Cihazı
BENQ MH534 Full HD Projeksiyon Cihazı
BENQ MH534 Projeksiyon Kampanya
EPSON EB-U42 Projeksiyon Cihazı
BenQ MH733 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EB-2255U Kablosuz Full HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VZ580  Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2042  Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-U05 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2165W Kablosuz HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2245U Kablosuz Full HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VX610 LCD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VW540 Projeksiyon Cihazı
Epson EB-2247U Projeksiyon Cihazı
BENQ MS513P İkinci El Projeksiyon Cihazı
1 den 31 e 31 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kullanım Alanlarına Göre Projeksiyon Cihazı Çeşitleri


Projeksiyon cihazları genel kullanım ve ev eğlence sistemleri olarak ikiye ayrılırlar. Sizler kullanım alanınıza göre, cihazların teknik özelliklerini inceleyerek seçimler yapabilirsiniz.

Genel Projeksiyon Cihazı ÇeşitleriBu projektörler genellikle ofislerde, sunum odalarında, konferans salonlarında ve okul sınıflarında kullanılır. Giriş seviyeden, profesyonel seviyeye kadar makineler özellik ve fiyat bakımından büyük değişiklik gösterir. Örneğin kısıtlı bir bütçe ile orta ebatlı bir sınıf veya toplantı odası için projektör almaya karar verdiniz. Bu ihtiyacınızı projektör pazarındaki en güçlü markalardan bir tanesi olan Epson EB-X41 ürünü ile giderebilirsiniz. Fiyat olarak uygun, uzun ömürlü ve yüksek ışık gücüne sahiptir. Büyük bir kitleye sunum yapmanız gerekiyor ise Epson EB-G7200W Profesyonel makineyi sizlere tavsiye edebiliriz. Diğer marka ve modeller arasından, örnek olarak verdiğimiz cihazlara denk özellikler taşıyan makineleri de seçebilirsiniz. 

Ev Sinema Projektör Cihazı ÇeşitleriTicari sinema ortamında yaşadığınız, büyük ekran sinema deneyimini evinizin salonuna taşıyın. Birbirinden kaliteli, Full 3D özellikli ev projektörleri ile sıcacık evinizde, dev ekranda, filmler, maçlar, belgeseller izleyin. Uydu alıcınızı bağlayarak sevdiğiniz dizileri yüksek görüntü kalitesinde takip edin. Bu kategorimizde sizler ile paylaştığımız ev sinema modellerimizden dilediğinizi seçebilir veya yukarıdaki ev sinema kategorisine tıklayıp, 10’larca ürün içinden size en uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz bizleri arayarak uzaman satış kadromuzdan tüm projektör ihtiyaçlarınız için tavsiyeler alabilirsiniz.