Projeksiyon Cihazı Mini


Acer k137i led mini projeksiyon cihazı

Projeksiyon cihazı mini modellerini kolayca taşıyabilir, kurabilir veya müşteri ziyaretlerinizde, yanınızda götürüp sunumlarınızı sergileyebilirsiniz.

Acer K137i DLP LED Projeksiyon (Wi-Fi Dongle Hediyeli)
LG PH550G Led Projeksiyon Cihazı
LG PW1000G Led Projeksiyon Cihazı
LG PW1500G Led Projeksiyon Cihazı
LG PF50KG Projeksiyon Cihazı
Asus B1MR Kablosuz Led Projeksiyon Cihazı
Viewsonic PLED-W800 Led Projeksiyon Cihazı
LG PF1500G Full HD Led Projeksiyon Cihazı
LG HF80JS Projeksiyon Cihazı
LG HF85JS Projeksiyon Cihazı
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Projeksiyon Cihazı Mini Özellikleri


Ortalama bir tablet büyüklüğünde olan Mini projeksiyonların narin bir tasarımları vardır. Hızlıca kurar, kolayca taşır ve şarjlı modelleri ile elektriğin olmadığı yerlerde dahi gösterimler yapabilirsiniz. Ancak görüntünün canlı parlak alınabilmesi için bulunduğunuz mekanın biraz karartılması gerekebilir. Çünkü bu tarz küçük projektörlerin ANSİ Lümen yani (ışık gücü) normal projeksiyonlara göre biraz düşüktür. Yeni nesil LED lamba teknolojisi Projeksiyon Cihazı Mini modellerinde mevcuttur. Peki LED lambanın artıları nelerdir ?


LED lambalar, diğer civa maddesi içeren lambalara nazaran daha az bakım gerektirir. Ayrıca belirtilen kullanım ömrü boyunca, ışık gücünde performans düşüklüğü yaşanmaz. Böylelikle daha parlak ve canlı ışık yansıtması yapabilir.


Kablosuz bağlantı özelliği taşıyan modelleri ile tüm kablo problemini kolaylıkla ortadan kaldırmış olursunuz. Ayrıca bilgisayar, telefon, tablet gibi akıllı cihazlar ile kablosuz bağlanabilir ve içerikler yansıtabilirsiniz. Projeksiyon Cihazı Mini birçok kullanım avantajı sağladığı gibi, fiyat olarak da giriş seviye projektörlerin bir tık üzerindedir.