+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  bilgi@projeksiyon.com.tr
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Projeksiyon Cihazı Mini

Projeksiyon cihazı mini modellerini kolayca taşıyabilir, kurabilir veya müşteri ziyaretlerinizde, yanınızda götürüp sunumlarınızı sergileyebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz; seçtiğiniz mini projeksiyon aleti için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
Viewsonic M1 Mini LED Projeksiyon Cihazı
Acer K137i DLP LED Projeksiyon (Wi-Fi Dongle Hediyeli)
Sony MP-CD1 Mobil Projeksiyon Cihazı
Promacto Pro X15 Plus Android Mini Led Projeksiyon Cihazı
Viewsonic X10-4K LED Projeksiyon Cihazı
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Projeksiyon Cihazı Mini Özellikleri


Ortalama bir tablet büyüklüğünde olan Mini projeksiyon cihazlarının narin bir tasarımları vardır. Hızlıca kurar, kolayca taşır ve şarjlı modelleri ile elektriğin olmadığı yerlerde dahi gösterimler yapabilirsiniz. Ancak görüntünün canlı parlak alınabilmesi için bulunduğunuz mekanın biraz karartılması gerekebilir. Çünkü bu tarz küçük projektörlerin ANSİ Lümen yani (ışık gücü) normal projeksiyonlara göre biraz düşüktür. Yeni nesil LED lamba teknolojisi Projeksiyon Cihazı Mini modellerinde mevcuttur. Peki LED lambanın artıları nelerdir ?

LED lambalar, diğer civa maddesi içeren lambalara nazaran daha az bakım gerektirir. Ayrıca belirtilen kullanım ömrü boyunca, ışık gücünde performans düşüklüğü yaşanmaz. Böylelikle daha parlak ve canlı ışık yansıtması yapabilir.

Kablosuz bağlantı özelliği taşıyan modelleri ile tüm kablo problemini kolaylıkla ortadan kaldırmış olursunuz. Ayrıca bilgisayar, telefon, tablet gibi akıllı cihazlar ile kablosuz bağlanabilir ve içerikler yansıtabilirsiniz. Minik Projeksiyon Cihazları birçok kullanım avantajı sağladığı gibi, fiyat olarak da giriş seviye projektörlerin bir tık üzerindedir.

whatsapp icon facebook icon twitter icon