Panasonic Projeksiyon

Panasonic Projeksiyon Cihazları, kullanım maçına göre farklı türlerde üretilmektedir. Üstün Japon teknolojisini ürettiği ürünlere yansıtan Panasonic başarılı projeksiyon cihazları sunar.

Panasonic Projeksiyon Cihazları; genel olarak geniş alan ekranlarını işleyebilen yüksek parlaklığa ulaşan her tip kullanım için uygun olan cihazlardır. Yüksek çözünürlüğe sahip cihazlarında üstün görüntüleme projektör olan Panasonic; piyasadaki en geniş projektör hamını sunan eksiksiz bir spektrum içeriyor.

Panasonic ev sinema projektörleri ile oturma odanızın konforunda üstün görüntü kalitesi ile filmlerin tadını çıkarabilirsiniz. 3D Blu-ray projeksiyon cihazları ile  üst düzey performans ve görüntü gerektiren görüntüleri izleyebilirsiniz. Space Player teknolojisi ile perakende sektöründe, müzelerde ve restoranlarda kullanım için uygun olan Panasonic Projeksiyon; geleneksel aydınlatma ile video projeksiyonlarının işlevlerini bir araya getiriyor. Geniş alan projektörleri genellikle sağlam fakat hafif kasaları bir arada sunmaktadır.

Sabit kurulum projektörleri ile toplantı odaları, sınıflar ve oditoryumlar için ideal bir çözüm olan Panasonic Projeksiyonlar, canlı veri ve video görüntüler üretmektedir. Projektörü ekrana yakınlaştırmak için tasarlanan kısa iz düşümlü projeksiyon cihazları ile gölge oluşturmadan görüntüleri izleyin. Panasonic Taşınabilir Projektörler; en hafiften en parlağa kadar taşınabilir projektör izleyici kitlenizin dikkatini çekecek kadar parlaktır.
Panasonic PT-LB383 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-LW373 HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-LB353 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-LB423 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VW350 HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VW530 HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VX610 LCD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VX420 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VZ470 Full HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VW540 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VX425N Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VZ570  Full HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VZ580  Full HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VW545N Kablosuz HD Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VX615N LCD Projeksiyon Cihazı
1 den 16 e 16 (1 sayfa) ürün gösteriliyor