+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Sony Lazer Projeksiyon Cihazları

Yeni nesil Sony projektörler artık lazer ışık kaynağı içeriyor. Lazerin gücüyle en az 20 bin saat kullanılabilen bu endüstriyel makineler 7 gün 24 saat çalışabilmesi ve esnek kurulum imkanlarıyla göze çarpıyor. Ofis odalarınız ve toplantı salonlarınız için sorunsuz, güçlü bir projeksiyon istiyorsanız Sony lazer projeksiyon cihazlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kıymetli müşterilerimiz; seçtiğiniz sony lazer projektörler için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU -- 0216 471 32 60
SONY VPL-CWZ10 Lazer HD Projeksiyon Cihazı
SONY VPL-PWZ10 Lazer HD Projeksiyon Cihazı
SONY VPL-PHZ10 Lazer Full HD Projektör
SONY VPL-PHZ12 Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Projeksiyon'da Lazer Teknolojisi, Sony Kalitesi

Projeksiyon markaları devrim yaratan yep yeni bir teknoloji üretimine başladı. "Lazer ışık kaynağı teknolojisi" Bu teknolojiye öncülük eden markaların başında da sony gelmekte. Sony bilindiği gibi dünyadaki bir çok teknolojik aletlerde kendini ıspatlamış ve kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Sony lazer projeksiyon üretimi yapmaya başlayarak projektörlerde bilinen en büyük sorunlardan birisi olan eski civalı lamba probleminin de önüne geçmiştir. Sony Lazer aldığınızda en az 20.000 saat ile 30.000 saat arası ışık kaynağı ömrü vardır. Bu zaman içerisinde lazer sistemin hiç bir sorun çıkarmadan, teknik özelliklerinde belirtilen zamana kadar sorunsuz çalıştığı biliniyor. Doğaya ve çevreye zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olan lazer ışık kaynağının çok yakında trend olması bekleniyor.


Neden Sony Lazer Projeksiyonları Tercih Etmeliyim ?

Sony ürettiği projeksiyonlarda geyet başarılı bir grafik çizmektedir. Hem ev sinema kullanıcıları için hemde ofis ve eğitim salonu ihtiyaçları için projektörler üretir. Çok uzun yıllardır üzerinde çalışmalar yapılan civalı lambaların artık sağlıksız ve kullanıcıları zor durumda bırakmasının önüne geçmek için üretilen lazer teknolojisi projeksiyonlarda yakın çağın en çok tercih edilen lamba türü olacaktır. Civalı lamba kullanılan projeksiyonlar bilindiği üzere lamba ömrü dolmadan çok ısınmasından dolayı yanmalar, bozulmalar gibi değişim gerektiren ve maliyeti oldukça yüksek bir sorun çıkarmaktaydılar. Ancak sony lazer projeksiyon ile bu problemi ortadan kaldırmıştır, lazer projektörler diğer lamba türüne göre çok daha az ısınarak hem lambanın arıza yapmasını önler hemde özelliklerinde belirtilen lamba ömrü süresince hiç bir masraf çıkartmadan çalışır. Uzun ömürlü olmasından, ekstra masraf çıkarmayacağı için sony lazer projektör modellerinden seçim yapmanızı tavsiye ederiz.


Lazer Projeksiyonların Avantajları Nelerdir ?

Lazer ışık kaynağına sahip projektörlerde lamba patladı, lamba yandı ya da lambası ışık vermiyor, cihaz açılmıyor gibi şikayetler olmaz. Eski klasik civalı lamba sisteminden yep yeni bir ışık kaynağına geçiş yapıldı. Lazer projeksiyon makineleri hem güçlü ışık çıkışına hem de sorunsuz bir tasarıma sahiptir. 7/24 hiç durmadan çalışabilir, her türlü açı ile kurulum yapılabilir. Lens yapıları, fan sistemleri kısaca donanımsal olarak normal projektörlere göre ciddi üstünlükleri vardır. Bu gelişim süreci yıllar almıştır. Sony lazer projeksiyon ailesinde full hd ve wxga 720p hd kalite gösterim yapan modeller satışa sunulmuştur. Fiyatlar şimdilik lambalı projeksiyonlara göre biraz pahalı ancak her geçen gün fiyatlarda normalleşme gözlenmektedir.

whatsapp icon facebook icon twitter icon