Adil Işık Projeksiyon Cihazı Sistemi Kurulumu

TARİH 2016-08-22

Adil Işık

Projeksiyon Sistemi Kurulumu

 

Kullanılan Cihazlar : Epson EB-G Serisi Projeksiyon Cihazı 

Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerine devam ederken yeni projesini Türkiye'nin önde gelen giyim firması olan Adil Işık ile gerçekleştirdi!


Projeksiyon.com.tr, bu projede Adil Işık Merkez Yönetim Binası'nda projeksiyon cihazı sistemi kurularak gerçekleştirildi. 


Adil Işık Hazır Giyim'in Kağıthane'de bulunan merkez yönetim binasında gerçekleştrilen brojede  karşılama bankosu karşısına dev ekran görüntü yansıtılarak dikkat çekici bir çalışma sağlandı. Bina girişnde yapılan bu çalışmanın aması dikkatlerin ilgili görüntüler üzerine toplanmasıydı.
 

Yapılan projeksiyon cihazı kurulumında Kaliteli, parlak ve yaklaşık 4 metre genişliğinde projeksiyon görüntüsü oluşturuldu. Görüntü aktarımı için  Epson'un EB-G serisinden profesyonel bir projeksiyon cihazı ve özel kısa mesafe lens kullanıldı. 
 

Projeksiyon cihazının tavana montajlanması binanın yapısı ve tasarımı için imkansız olduğundan üst katlara çıkılan merdiven altına uzun askı aparatı ile sabitleme yapıldı. Yapılan proje sonunda müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçların giderilmesi gerçekleştirildi. 
 

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Sizlerde bizleri arayarak(0 216 471 32 60), mail (info@projeksiyon.com.tr) atarak yasa iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilir, projeksiyon cihazları kurulum sistemleri için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.
 


 

Epson EB- G Serisi

Ofis için Epson EB-G Serisi Tam HD projektör, orta büyüklükte ve büyük toplantı odaları için idealdir. Önemli iş sunumlarınız, gün ışığında bile zengin ve canlı renklerle gerçekleştirilebilir. Bu, yüksek lümen gücünde eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık çıkışı ve WUXGA çözünürlük sağlayan Epson 3LCD teknolojisi sayesinde gerçekleşir.

TEKLİF İSTE

 
3LCD TEKNOLOJİSİ
Beyaz ve Renkli Işık çıkışı ve WUXGA çözünürlük sağlayan Epson 3LCD teknolojisi sayesinde gerçekleşir.
 
HD PROJEKTÖR
Ofis için Epson EB-G Serisi Tam HD projektör, orta büyüklükte ve büyük toplantı odaları için idealdir.
 
BAĞLANABİLİRLİK
HDMI girişi ile çeşitli yüksek çözünürlüklü cihazları, içeriği kolaylıkla oynatacak şekilde bağlayabilirsiniz.
 
KOLAY KULLANIM
Dikey olarak 360 derece döndürülebilirdir! Projeksiyon görüntüsü odanın her yerinde kolaylıkla hareket ettirilebilir.
 
ÜSTÜN TEKNOLOJİ
Kare Enterpolasyonu, daha berrak ve daha akıcı ekran hareketi ile daha keskin ve daha net görüntüler
 
KOLAY KURULUM
Epson Özellikleri görüntüde bulanıklığa veya bozulmaya neden olmadan birçok konumda kurulumu hızlı ve kolay hale getirir..

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.