Albarakatürk Bankası Projeksiyon Cihazı ve Ses Sistemleri Kurulumu

TARİH 2016-05-10

Türkiye’nin en büyük projeksiyon cihazı firmalarından olan Projeksiyon.com.tr, her sektörden bütün kurum ya da kuruluşlara istekleri doğrultusunda projeksiyon cihazı kurulumu, montajı ve onarımı, bakım anlaşmaları, ev sinema sistemleri kurulumu ve diğer hizmetlerimiz  bulunmaktadır.

Türkiye’de bilinen en büyük Eğitim Kurumlarında, Bankalarda, Holdinglerde ve birçok özel kuruluşlarda projeksiyon.com.tr’in imzası bulunmaktadır. Bu kadar çok tercih edilmemizin sebebi; küçük büyük bütün firma ve kuruluşlarımızda ilk gün ki gibi dikkatli ve özverili çalıştığımızdandır. Yine bu kuruluşlardan olan Ümraniye Merkez Binası’nda yer alan Albarakatürk Bankası’nın ihtiyaçları üzerine kuruma projeksiyon cihazı kurulumları yapılmıştır.

Firmanın Yönetim Kurulu toplantı odasında, ses-görüntü ve ışık otomasyonu yapılarak projeksiyon cihazları ile 3 noktada sunum yapabilme isteği doğrultusunda;
*Casio LED Projeksiyon Cihazları
*Xblack Motorlu Projeksiyon Perdeleri,
*Focal & Marantz Ses Sistemleri,
*Kramer HDMI Switch,
*RTI Otomasyon Ürünleri
*Apple Ipad ve Otomasyon Yazılımı 
kurulumları yapılmıştır.

 

1.Casio LED Projeksiyon Cihazları
Casio tarafından geliştirilen hibrit ışık kaynağı teknolojisi ile günümüz projeksiyonlarında kullanılan cıvalı ampülü ortadan kaldırmıştır. Yeni geliştirilen Hibrit Işık Kaynağı Teknolojisi ile çevre kirliliğini ortadan kaldırmıştır. Ayrıca oldukça zehirli bir madde olan cıvayı kullanmadan yüksek parlaklık sağlayabiliyor.

 


 

2.Xblack Motorlu Projeksiyon Perdeleri,
Xblack Projeksiyon Perdesi cam tozlu projeksiyon perde olarak bilinmektedir. Üzerinde cam tozları bulunmaktadır ve bunlar sayesinde projeksiyondan gelen ışığı belli bir kazançta perdeye yansıtır. Motorlu projeksiyon perdesi uzaktan kumandalı olduğu için istediğiniz yerden kapatabilir ve açabilirsiniz.
Ürünleri incelemek için tıklayın

3.Focal & Marantz Ses Sistemleri,
Tavana monte edilebilen speakerler ile odanın her yerinden duyulabilen bir ses sistemidir.

4.Kramer HDMI Switch,

5.RTI Otomasyon Ürünleri

6.Apple Ipad ve Otomasyon Yazılımı

Apple ipad'e yüklenen özel otomasyon yazılımı ile kablosuz olarak projeksiyonların, ses sisteminin ve motorlu perdelerin açılmasını sağlamaktadır. Bu yazılım ile yapılabilen açma ve kapama ile sınırlı değildir, çeşitli senaryolar ile kullanıcıya kolaylık sağlanmaktadır.

Sonuç
Kurulumu yapılan otomasyon sistemi sayesinde Albarakatürk Bankası’nın yönetim kurulu toplantı odasındaki tüm elektrikli sistemleri yönetebilir hale geldik. 3 farklı yöne yansıtma yapabilen yukarıda bahsettiğimiz  Casio Led Projeksiyon Cihazı ile yönetim kurulu toplantı odasında artık her yerden rahatça sunumları izlenebilecektir.

Tavan tipi speakerlar kullanılarak odanın her yerinden dinlenebilen kalite Focal & Marantz Ses Sistemleri kurulumu yapıldı. Ayrıca Apple Ipad'e yüklenen özel otomasyon yazılımı ile kablosuz projeksiyonların, ses sistemlerinin ve motorlu perdelerin açılmasını-kapanmasını sağladık. Bu özel otomasyon yazılımı ile yapılanlar açma ve kapama ile sınırlı değildir, çeşitli senayolar ile kullanıcıya kolaylıklar sağladık.

Yönetim Kurulu toplantı odasındaki sunum esnasında ışık aydınlatması ile sunum bitimindeki ışık seviyesi birbirinden tamamen farklıdır. Kullanıcı istediği kaynaktan görüntüyü istediği projeksiyon cihazına gönderebilir ve istediği kaynağın sesini ses sisteminden alabilmektedir. 

 

 

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.