Anadolu ISUZU Otomotiv Şirketine Projeksiyon Cihazı Kurulumu

TARİH 2016-05-10

Projeksiyon.com.tr olarak teknoloji adı altında her marka ve modelde projeksiyon cihazları, projesiyon perdesi ve diğer aksesuarların satışı yapılmakta, bakım onarımı ve kurulumu üzerine bir çok sektördeki öncü firmalara hizmet vermekteyiz. Firma olarak markaların çözüm ortağı ve yetkili bayisi konumunda yer almaktayız bu sebeple bizden satın aldığınız her ürün markalarının ve yetkili servislerinin güvencesi altına girmektedir.

Yeni faaliyete geçen Isuzu, Ar-Ge Binası Toplantı Odalarında sunum yapabilmek için projeksiyon ihtiyaçları üzerine akıllı tahta yazılımına sahip EPSON EB-1430Wi interaktif projeksiyon cihazları kuruldu. Projeksiyon cihazından akıllı tahta üzerine yansıtma yapıldığı için Isuzu’nun Ar-Ge tasarım ekibi kurulan sistemde cihazın yansıttığı görüntü üzerinde kalemle ya da dokunarak istedikleri işlemi yapabilmektedirler. Kurulan projeksiyon cihazı beyaz renkte emaye yazı tahtalarına yansıtma yapmaktadırlar. Projeksiyon cihazı açılmadığı zaman yazı tahtası üzerine yazıp çizme yapmaktadırlar. Daha sonra tahta silinip projeksiyon cihazından tekrar yansıtma yüzeyi olarak kullanılmaktadır.

Kurulumu Gerçekleştirilen Epson EB-1430Wi Projeksiyon Cihazı Hakkında;

*Projeksiyon cihazı ultra kısa mesafe yansıtma özelliklidir. Cihaz yansıtma yapılacak duvara monte edilir ve aynı yerde aşağı doğru bir görüntü yansıtmaktadır. 
*Cihaz ile isterseniz duvara isterseniz de yazı tahtası (Akıllı Tahta) üzerine yansıtma yapabilirsiniz. 
*Epson EB-1430Wi akıllı tahta yazılımına sahip bir projeksiyon cihazı olduğu için yansıttığı yüzey interaktif hale gelir ve yüzey üzerinde ister kalemle isterseniz de dokunmatik olarak çizimler yapabilirsiniz.
*Cihaz bir akıllı tahtadan beklenen her şeyi karşılamaktadır. 
*Yansıtmada 100 inch büyüklüğünde interaktif bir ekran oluşuyor. Bu yüzden kurulum yapılacak duvarın yüksekliği 2.5 mt olması gerekmektedir. 
*3300 Ansı lümenlik parlaklığı ile ekstra aydınlık ortamlarda da sorunsuz gösterim yapabilmektedir. 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.