Boğaziçi Üniversitesi Epson Projeksiyon Cihazı Kurulumu

TARİH 2016-08-13

Boğaziçi Üniversitesi

Projeksiyon Sistemi Kurulumu

 

Kullanılan Cihazlar :  Epson EB-G6550WU Serisi, Codegen Motorlu Perde, Codegen Askı Aparatı, Codegen Görüntü Kabloları 

Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerine devam ederken yeni projesini Türkiye'de ve Dünya'da verdiği eğitim ile sayılı üniversiteler arasına giren Boğaziçi Üniversitesi'nin Rektörlüğünde gerçekleştirdi!

Projeksiyon.com.tr, bu projede Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük binasına yüksek çözünürlükte büyük ekran görüntü izleme için sistem kurulumu gerçekleştirdi.

Rektörlük binasında yüksek çözünürlüklü görüntülerin perdeye aktarımı içim eski projeksiyon cihazlarının yerine Epson EB-G6550WU Full HD projeksiyon cihazı modeli duvara monte edildi. Görüntünün düştüğü bölgede dev ekran görüntüsü elde etmek için 240cm'lik Codegen Motorlu Projeksiyon Perdesi kullanıldı. 

Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğüne tavandaki projeksiyona ulaşan görüntü kabloları için duvar üzerinde kablo prizi yapıldı. Böylece kolay kullanım imkanı sağlandı. Kaliteli ürünlerle oluşturulan bu sistem üzerinden yıllar geçmesine rağmen sorunsuz çalışmaktadır.

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Sizlerde bizleri arayarak(0 216 471 32 60), mail (info@projeksiyon.com.tr) atarak yasa iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilir, projeksiyon cihazları kurulum sistemleri için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.


 

Epson EB-G6550WU Projektör

EB-G6550WU modelinin kurulumu ve kullanımını kolaydır. LCD görüntüleme teknolojisi ile 5200 ANSI lümen parlaklık  gücüyle net görüntüler elde eden projektör 4.000 saat kullanım ömrü sunar. 5.000:1 kontrast oranı ile canlı renk aktarımı sağlayan ürün opsiyonel kablosuz bağlantı ve Full HD görüntü özelliklerine sahiptir.

TEKLİF İSTE

 
3LCD TEKNOLOJİSİ
3LCD teknolojisini kullanan 1920*1200 piksel çözünürlükte parlak renklerin ve canlı görüntülerin keyfini çıkarın.
 
PARLAK GÖRÜNTÜLER
 4.000 lümenlik lamba parlaklı gücü ve 5.000:1 kontrast oranı ile canlı ve parlak görüntü aktarımı.
 
BAĞLANABİLİRLİK
Esnek bağlanabilirlik seçenekleri, bir ader HDMI portu, VGA, opsiyonel Wi-Fi ve kablolu LAN özelliği içerir
 
KABLOSUZ BAĞLANMA
Opsiyonel kablosuz bağlantı seçenekleri ve üstün Epson Teknolojisi ile kablosuz bağlantının keyfini çıkarın.
 
KULLANIM ALANLARI
Orta büyüklükte ve büyük toplantı odaları için idealdir. İş sunumları, gün ışığında canlı renklerle gerçekleştirilebilir.
 
YENİLİKCİ TASARIM
Dikey olarak 360 derece döndürülebilen projektör, odanın her yerinde kolaylıkla hareket ettirilebilir.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.