Dumankaya Vizyon Binası Proje Tanıtım Salonu

TARİH 2016-06-02

 

Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerine devam ediyor. Bu kapsamda projelerine devam eden Projeksiyon.com.tr, Kartal E-5’te bulunan Dumankaya Vizyon Binasında proje tanıtım salonunun kurulumunu gerçekleştirdi. 

 

Projeksiyon.com.tr, bu projede Dumankaya Vizyon Binası’nın tanıtım salonuna görüntü ve ses sistemleri kurulumunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirdi.  

 

Dumankaya Vizyon Binası’na Neler Sağladık ?

 

Dumankaya İnşaat'ın yeni projelerini tanıtmak için kullandığı özel salonda, sunumlarını daha verimli gerçekleştirmesi için 2 farklı perdeye projeksiyon görüntüsü verilmesi sağlandı. Bu perdelere görüntü aktarımı HD kalite görüntü sunan Epson EB-1945W projeksiyonlar ile sağlandı. Bu sistemle tatmin edici parlaklık ve netlikte görüntü sağlanması amaçlandı. 

 

Kurulan profesyonel projeksiyon görüntü sistemini desteklemek için yapılan ses Sistemi kurulumunda Bose marka duvar tipi hoparlörler kullanıldı. Bu cihazlar ile çok kaliteli bir ses sistemi oluşturuldu.  Kablosuz mikrofonlar ile zenginleştirilen bu sistemde, sunum yapan kişilere mobilite sağlandı.  Yamaha ve Electrovoice'un anfi ve mikserleriyle ses sistemi sorunsuz çalışır halde teslim edildi. Genel olarak görüntü ve ses siteminin tüm bu kurulumda EPSON EB-1945W Projeksiyon Cihazları, BOSE Hoparlör Seti, Marantz AV Receiver, Shure Kablosuz Mikrofonlar, Yamaha ve Electrovoice Ses Sistemleri kullanıldı.

 

EPSON EB-1945W Projeksiyon Cihazı Özellikleri 

 

Kurumsal veya eğitim amaçlı kullanım için ideal olan EB-1945W, kaliteli baskı ve diğer tüm özelliklerin uygun maliyetli harika bir bileşimidir.

 

Epson EB-1945W yüksek kaliteli çıktı, katma değerli özellikler ve uygun maliyeti kompakt ve taşınabilir bir projektörde bir araya getiriyor. Toplantı odalarında rahatlıkla kurulabildiğinden veya masaüstünden kullanılabildiğinden kurumsal ya da eğitim amaçlı kullanım için mükemmeldir.

 

Epson’un 3LCD teknolojisi sayesinde EB-1945W, gün ışığında bile canlı, doğal renkler ve eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı üreterek görüntülerin net bir şekilde yansıtılmasına olanak tanıyor.

 

→ EB-1945W, HD ses ve görüntü içeriğinin kolaylıkla gösterilmesini sağlayan Wi-Fi bağlantı özelliği ve DisplayPort konektörüyle gururlandırıyor.

 

→ Verimlilik, EB-1945W'de bulunan özellik çeşitliliğiyle büyük oranda arttırılabilir. Çok PC'li özelliği, içeriğin en fazla dört bilgisayarda gösterilmesine olanak tanırken bölünmüş ekran görüntüsü farklı türdeki içeriklerin aynı anda görüntülenmesini sağlıyor.
 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.