Epson Projeksiyon Cihazları

TARİH 2017-02-10

Epson, projeksiyon cihazı pazarının lider üreticisi konumunda olan bir Japon markasıdır. Seiko'nun bir kuruluşu olarak yıllar önce faaliyetlerine başlamış olan Epson, yeni teknolojiler üreten, yüzlerce patent sahibi dev bir marka haline gelmiştir. Ürünleri oldukça kaliteli ve kullanışlıdır.

Epson projeksiyon cihazları, yine Epson'a ait olan LCD teknolojisiyle üretilir. Bu teknolojiyi Epson'dan satın alıp kullanan birçok projeksiyon cihazı markası bulunur. Epson, LCD gösterim yönteminin yanı sıra E-TORL ismini verdiği özel bir projeksiyon lambası da üretip, kendi projeksiyonlarında kullanan bir markadır. Bu sayede en ucuz Epson projeksiyon modeline bile 1 yıl - 1000 saat lamba garantisi verilmektedir.

 

Epson’un Ev Sineması, Mobil ve Ultra Mobil Projektörler, Kısa Mesafe Projektörler ve Ultra Short Throw Kurulum Projektörleri gibi çeşitleri vardı. Epson ayrıca eğitim konusunda deneyimli ve üstün teknolojik özelliklere sahip olan çok işlevli projektörler de üretmiştir.

 

Epson’un Piyasaya Sunduğu Yeni Projeksiyon Modelleri

 

Epson, gerek ofiste gerekse seyahat halindeyken daha akıllı sunumlar yapma imkânı sağlayan iki yeni projektör modelini pazara sundu. Epson EB-1795F ve EB-2265U ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

 

Hareket denetimi, ekran aynalama ve kablosuz sunum özellikleri, profesyonel sunum yapmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Düz panel ekranların ekonomik olarak sunamayacağı görüntü kalitesi son teknolojiyle Epson’un yeni modellerinde iş hayatına avantaj katıyor. Full HD çözünürlüğe sahip 300 inçe varan ölçeklenebilir ekranlarda paylaşıma ve sunumların etkileyici, gerçek renklerle yapılmasına olanak tanıyan EB-1795F ve EB-2265U, 1700 ve 2000 serilerinin en iddialı modelleri.

 

Sık Seyahat Edenler İçin EB-1795F Modeli

 

Epson’un bir dizüstü bilgisayarı çantasına kolaylıkla sığacak boyutu ve hafifliğiyle sık seyahat eden iş insanları için ideal olan EB-1795F modeli; kolay bağlanabilirlik sağlayan NFC özelliği içeriyor. Ayrıca, Wi-Fi, WiDi ve ekran aynalama gibi çeşitli bağlantı seçenekleri ile mobil cihazlar, dizüstü bilgisayar veya USB’den sunum yapmak çok kolaylaşırken, bölünmüş ekran özelliği aynı anda iki kaynaktan sunum yapmayı mümkün kılıyor.

 

Full HD çözünürlükle 300 inçe kadar ölçeklenebilir ekran boyutu sunan EB-2265U ise; Multi-PC projeksiyon yazılımı ile tek bir cihaza bağlı 50’ye kadar PC’yi destekleyebiliyor. Model ekonomik modda 10.000 saate varan artırılmış lamba ömrüne sahip.

 

Epson’un her iki modelinde de slaytları el hareketiyle hızlıca kaydırarak değiştirmeyi sağlayan hareket denetimi özelliği mevcut.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.