Fransa Başkonsolosluğu Projeksiyon Cihazı Kurulumu

TARİH 2016-05-24

 

Projeksiyon.com.tr büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Firmaların sistemlerini yenileyen Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerini ve hizmet ağını genişletiyor.

 

Dikey Teknoloji olarak özel sektör ve kamu kurumlarında devam ettiğimiz projelerimize yeni eklenen isim Fransa Başkonsolosluğu oldu. İstanbul Taksim bölgesinde bulunan kuruma projeksiyon cihazı kurulumu gerçekleştirildi. 

 

Fransa Başkonsolosluğuna Neler Sağladık ?

 

Dikey teknoloji olarak kurumun eğitim salonlarına, projeksiyon cihazı ve akıllı ahta görevi bulunan EPSON EB-1430Wi Projeksiyon Cihazının kurulumu gerçekleştirildi. Standart beyaz yazı tahtası üzerine yansıtma yapılarak esnek bir kullanım alanı oluşturuldu.

 

Ayrıca projeksiyon kapalıyken, marker kalemler ile yazı tahtasını kullanabilmeleri sağlandı. Tahtayı silip projeksiyonu açınca da yansıtma yüzeyi olarak kullanarak işlevsel hale getirildi. 

 

Kurulan sistem, PC bağımsız olarak çalışabilen Whiteboard modunda akıllı tahta yazılımı kullanılabilmekte. USB bellek içindeki dokümanlar whiteboard modunda açılıp, işlenebilmekte. Böylece projeksiyon cihazı sisteminin kullanımı ve erişebilirliği kolaylaştırıldı.

 

EPSON EB-1430Wi Projeksiyon Cihazı Özellikleri

 

→ Epson'un yeni ultra kısa gösterimli projektörünün parmak dokunuşlu ve çift kalem özelliği, 3.300 lümen değerinde yüksek parlaklık seviyesi ve çok sayıda dizüstü bilgisayarın ekran çözünürlüğüne ve en/boy oranına uygun WXGA çözünürlüğü ile toplantı odalarına etkileşim getirin.   

 

→ EB-1430Wi'nin ultra kısa gösterimli tasarımı, büyük resimleri oldukça kısa mesafeden, gölge ve parlamayı en aza indirerek sunmanıza olanak tanır.

 

→ Kaliteli görüntü: Epson’un 3LCD teknolojisi yüksek kaliteli görüntüler sağlar.

 

→ Parmak dokunuşu ve çift kalem: Doğrudan ekrana notlar eklemek için parmaklarınızı kullanın 

 

→ İşletmeler için tasarlandı: İçeriğinizi aynı anda farklı cihazlardan paylaşabilirsiniz

 

→ Bölünmüş ekran: Sunumları görüntülerken aynı zamanda video konferans yapabilirsiniz

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.