Hava Harp Okulu Komutanlığına Projeksiyon Cihazı ve Ses Aktarım Cihazı Kurulumu

TARİH 2016-05-10

Projeksiyon.com.tr; bir teknoloji firması olarak her konuda hizmet vermekteyiz; 
*Bütün projeksiyon cihazlarının kurulumu, montajı, bakım ve onarımı, 
*Ses sistemi kurulumları,  
*Ev sinema sistemi kurulumları,
*Görüntü, ses ve ışık sistemleri kurulumları,
*Bakım anlaşmaları.
Başta projeksiyon cihazı olmak üzere, projeksiyon perdesi, ses sistemleri, projeksiyon askı aparatları ve diğer bütün projeksiyon aksesuarlarının satışı ve satış sonrası hizmetlerini karşılamaktayız. Farklı sektörde birçok firma ya da eğitim kurumlarına ihtiyaçları üzerine kurulum, montaj ve bakım anlaşmaları yapmaktayız. 
Bu eğitim kurumlarından bir tanesi olan Hava Harp Okulu 12 metre mesafeden, 4 metre genişlikteki projeksiyon perdesine parlak ve FullHD görüntü almak istediklerini tarafımıza belirttiler. Bunun üzerine 300 kişilik konferans salonunda yer alan eski ve verimsiz projeksiyon cihazı kaldırılıp yerine HITACHI CP-WU8440 projeksiyon cihazı kuruldu. Ayrıca projeksiyon cihazına kumanda odasından kablosuz görüntü verme ihtiyaçları üzerine SONY IFU-WH1 Kablosuz Görüntü & Ses Aktarım Cihazı kuruldu. Ses sistemi ihtiyaçları üzerine hala görüşmelerimiz devam etmektedir. 

 

Kurulumu gerçekleştirilen HITACHI CP-WU8440 Projeksiyon Cihazı Hakkında;

*Piyasada yer alan projeksiyonlara göre düşük maliyette olması bu cihazın tercih edilmesinde büyük etken olmaktadır, 
*Aynı marka ve model projeksiyonlar 12 metre mesafeden bir görüntüyü özel lensler kullanarak yansıtmaktadırlar. Hitachi’nin üzerinde gelen standart bir lens ile 12 metre mesafeden 4 mt x 3 mt’lik perdeyi görüntüyle doldurabilmektedir,
*HITACHI CP-WU8440 Projeksiyon Cihazı bulunduğu salonda bütün ışıklar açıkken bile rahatlıkla izlenebilen parlak ve net görüntüler sağlamaktadır.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.