Projeksiyon | Projeksiyon Cihazları Satış Merkezi

TARİH 2016-06-21

Projeksiyon

Günümüzde görüntü aktarımı yapmak için kullanılan projeksiyon cihazlarının ihtiyaç ve kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Farklı özellikte ve farklı donanımlara sahip olan projeksiyon cihazları kurumlar, kişiler ve firmalar tarafından tercih edilir. Projeksiyon cihazları genellikle okul, toplantı salonları ve seminer salonları gibi kalabalık bir topluluğa hitap ederken zamanla kişisel ihtiyaçlar için ev projeksiyon cihazları da üretilmeye başlanmıştır. Projeksiyon.com.tr, ürün pörtföyünde bulundurduğu projeksiyon cihazları ile eğitim sektörü, özel firmalar, kamu sektörü, kişisel ihtiyaçlar, toplantı ve seminer salonlarına uygun projeksiyon çözümlerini bulur, istediğiniz türde projeksiyon cihazına sahip olabilirsiniz.

Projeksiyon Çözümlerimiz ve Kurumsal Projelerimiz

LED & Lazer Projeksiyon Cihazları

LED ışık kaynağı ile birlikte 20 bin 30 bin saat kullanım sunan LED & Lazer Projeksiyonlar yapısında civalı lamba kullanmazlar bu sayede uzun lamba ömrüne sahip projektörlerdir.

HD 720P Projeksiyon Cihazları

Yüksek çözünürlük (HD) özelliklerine sahip olan HD 720p Projeksiyonlar 1280x720 & 1280x800 doğal çözünürlüğe sahiptir. Görüntüleri sıkıştırarak kaliteli görünüm sağlarlar.

3D Projeksiyon Cihazları

3D Projeksiyon Cihazları yazılımı ve donanımları ile 3D video formatlarını oynatabilirler. 120 Hz frekansta görüntü sağlayan 3D Projeksiyon Cihazları 3D Ready özelliği ile gelir.

Profesyonel Projeksiyon Cihazları

Lens ve lamba değiştirme, büyültme ve küçültme yapmak gibi ekstra manuel özellikleri bulunan Profesyonel Projeksiyonlar teknik özellikleri ile diğer projektörlerden ayrılmaktadır.

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları kısa mesafeden büyük görüntü yansıtma özelliğine sahiptir. Kısa Mesafe Projeksiyonlar genellikle küçük alanlarda kullanım için tercih edilir.

İnteraktif Projeksiyon Cihazları

İnteraktif Projeksiyonlar, özel yazılım ve ekstra donanımları ile akıllı tahta gibi kullanılan işlevsel projeksiyon cihazlarıdır. Genellikle kısa mesafeden gösterim olanağı sunarlar.

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Kolay bağlantı özelliği taşıyan Kablosuz Projeksiyonlar işlevselliği ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kablosuz erişim özelliği sayesinde kablo sorunlarını ortadan kaldırır.

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları

Ev ve sinema odası için tercih edilen Ev Sinema Projeksiyon Cihazları yüksek kalitede görüntü özelliğine sahiptir. HD Çözünürlük ve 3D Ready teknolojileri ile farklı özellikte modelleri vardır.

Marka Projeksiyon Cihazı Projeksiyon.com.tr'de

Epson Projeksiyon Cihazları, projeksiyon ürünleri pazarında lider konumda yer alır. Üstün Japon teknolojisini kullanan Epson yeni teknolojiler üreten yüzlerce patent sahibi bir üreticidir.

Epson EH-TW5350

Epson Projeksiyonlar

Ev Sinema Projeksiyon Cihazı olan Epson EH-TW5350, evinde dev ekranda film, spor veya tv izlemeyi sevenler için idealdir. Doğrudan kablosuz bağlantıya sahip olan projeksiyon cihazı farklı cihazlarla erişim kurabilir.

Hitachi; dünyanın önde gelen elektronik cihaz üreticileri arasındadır. Projeksiyon cihazı üretiminde önemli bir oyuncu olup, her tipte projektör modeli bulunur.

Hitachi CP-DX250

Hitachi Projeksiyonlar

Hitachi CP-DX250 DLP 3D Projeksiyon cihazını evde sinema veya futbol keyfini yaşamak için, kurumsal firmalarda sunum yapmak için, eğitim alanında ve daha birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Optoma; ana işi görüntü ve ses sistemleri olan birçok kıtada oldukça popüler bir Amerikan markasıdır. Hem ev-ofis hem de salon tipi ışık gücü yüksek projeksiyon cihazları bulunur.

Optoma S310E DLP

Optoma Projeksiyonlar

OPTOMA S310E Projeksiyon Cihazı 3D göstermeye uygundur. 12Hz gibi şaşırtıcı bir oranda tam ekran ve tam renkli 3 boyutlu video ve görüntü çıkışı elde etmektedir. İş ve eğitim kurumlarındaki uygulamalarda kullanıma uygundur.

Japon menşeli bir teknoloji firması Casio, Projeksiyon Cihazlarında civalı lamba kullanmaz. Bu sayede doğa dostu 20 bin saate kadar kullanım ömürleri olan projeksiyon cihazları üretilir.

Casio XJ-V1

Casio Projeksiyonlar

Casio XJ-V1 projeksiyon yeni ışık teknolojisi ile 5 saniye için maksimum parlaklığa ulaşır. Özel teknolojisi ile elektrik kesintilerinden kaynaklanan arızaları en aza indiren Casio XJ-V1 20.000 saat kadar lamba ömrü sunar.

NEC markasının geniş bir yelpazede projeksiyon üretimi bulunur. En ucuzdan üst seviye dijital sinema projeksiyonlarına kadar hemen hemen her sisteme uyacak cihazlara sahiptir.

NEC P501X

NEC Projeksiyonlar

NEC P501X 5000 Lumen XGA Projeksiyon cihazını evde sinema veya futbol keyfini yaşamak için, kurumsal firmalarda sunum yapmak için, eğitim alanında ve daha birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknoloji üreticisi Sony, LCD teknolojili projeksiyon cihazları ile sektörde yer alır. Farklı ihtiyaçlara farklı çözümleri bulunan Sony projeksiyonlarda farklı cihaz seçenekleri bulunmaktadır.

Sony VPL-CH350

Sony Projeksiyonlar

VPL-CH350, yüksek parlaklık ve WUXGA çözünürlükte ultra yüksek kaliteli görüntüler sunar. Sony 3LCD BrightEra™ panel teknolojisi ile daha yüksek verimlilik, tutarlı renk kararlılığı ve daha uzun süre dayanıklılık sunar.

DLP ve LCD teknolojisi ile projeksiyon cihazları üretimi yapan Panasonic; DLP tarafında 3 çipli profesyonel projektörler, ev sinema sistemi için yüksek kontrastlı projeksiyonlar sunuyor.

Panasonic PT-VW530

Panasonic Projeksiyonlar

Panasonic PT-VW530 birden fazla projeksiyon cihazını tek bir bilgisayardan kontrol etmek için Çoklu Projektör İzleme ve Kontrol Yazılımı mevcuttur. Curved Screen Correction özelliği ile kavisli ekrana yansıtma yapabilmektedir.

InFocus; projeksiyon pazarının en köklü ve bilinen markaları arasında yer alır. Her segmentte projeksiyon cihazı üreten InFocus, Profesyonel ve Full HD projeksiyonlarda fiyat avantajı sağlar.

InFocus IN3134a

InFocus Projeksiyonlar

InFocus IN3134a toplantı odası, eğitim ve sunum için idealdir. HDMI kablosu ile yüksek çözünürlüklü görüntüler suna bu projektörü AMX ve Crestron Oda Kontrol Sistemlerini kullanarak uzaktan kontrol edebilirsiniz

DLP teknolojisi ile projeksiyon cihazı üretimi yapan Acer, çoğu cihazında HDMI girişi ve 3D gösterim özelliklerini kullanır. Acer Projeksiyon Cihazları rakiplerine göre fiyat avantajını elinde tutar.

Acer 137i

Acer Projeksiyonlar

Acer K137i bir bilgisayara ihtiyaç duymadan sunumlarınızı her yerde görüntüleyebileceğiniz bir cihazdır. Projeksiyonda yer alan USB ile veya kablosuz multimedya cihazlarınız ile doğrudan içeriklerinizi yansıtabilirsiniz.

Amerikan projeksiyon markalarından olan Vivitek'in yeni projeksiyon cihazlarını, Dikey Teknoloji'nin projeksiyon sistemi ekibiyle görüşerek seçebilir, tavsiye alabilirsiniz.

Vivitek QUMI-Q5-BL

Vivitek Projeksiyonlar

DLP Teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü görüntüler sunan Vivitek QUMI-Q5-BL, 500 ANSI Parlaklık ve 1280 x 800 çözünürlük ile farklı bir deneyim yaşatır. 3D Ready teknolojisini taşıyan cihaz 30,000 Saat LED Lamba Ömrü sunuyor.

İddialı ve kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan BenQ, geniş bir yelpazede projeksiyon üretir. BenQ projeksiyon tipleri, modelleri ve fiyatları olarak rakiplerine karşı avantaj sağlar.

BenQ W1070+

BenQ Projeksiyonlar

Ev ve ofislere uygun yapıda bir tasarıma sahip olan BenQ W1070+, beyaz renkli bir model. Kullanım moduna göre 3500 ile 6000 saat sunan BenQ W1070+, görüntü kalitesiyle fazlasıyla başarılı bir projeksiyon cihazı olarak göze çarpıyor.

Projeksiyon cihazları ve aksesuarlarına dair ürün ve ekipman projeksiyon.com.tr üzerinden temin edilebilir. Projeksiyon.com.tr projeksiyon satışı kurulumu, onarımı ve bakım hizmetini sunar.

Projeksiyon.com.tr

Projeksiyona Dair Herşey

Projeksiyon.com.tr projeksiyon cihazları, aksesuarları, lambaları, askı aparatları, liftleri, perdeleri yanı sıra Akıllı Tahta Sistemleri, Video Konferans Sistemi, Video Wall Ekranlar, Ses Sistemlerinde hizmet sağlar

Büyük Firmaların Tercihi : Projeksiyon.com.tr

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve projeksiyon.com.tr avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizlere 0 216 471 32 60 numara üzerinden ulaşabilir yada info@projeksiyon.com.tr adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.