Ramada Plaza Projeksiyon Sistemi Kurulumu

TARİH 2016-08-05

Ramada Plaza

Projeksiyon Sistemi Kurulumu

 

Kullanılan Cihazlar :  Epson ProG Serisi Projeksiyon Cihazlarıı, XBlack Motorlu Projeksiyon Perdeleri, RTI Akıllı Otomasyon Cihazları, TEC Support Projeksiyon Liftleri  

Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerine devam ederken yeni projesini Türkiye'de ve Dünya'da plaza, otel, hotel ve suite zincirleri olan Ramada'non Esenler Tekstilken Ramada Plaza binasında gerçekleştirdi!

Projeksiyon.com.tr, bu projede Ramada Plaza'da yemek ve toplantı salonunda firmanın tüm ihtiyacını karşılamak için 3 farklı yönde görüntü izlenme gereken yeni bir sistem kurdu. 

Yapılan proje kapsamında Ramada Plaza'in yemek ve büyük toplantı odasındaki görüntü aktarımı için Epson G Serisi Profesyonel Projeksiyon Cihazları kullanıldı. Görüntü yansıtmak için  4 metrelik XBlack marka motorlu projeksiyon perdeleri ilgili noktalara kuruldu. Perdeler, tavandaki yuvalarına gizlenerek perde kasalarının görünmesi engellendi.  

Projeksiyon asansörleri ile Epson projeksiyon cihazları da tavana gizlendi.  Tüm sistem uzaktan kumandalarla veya otomasyon sistemiyle yönetilebilir hale getirildi.  Akıllı otomasyon sisteminde RTI ürünleri kullanıldı. Böylece kesintisiz video yayını ve tam kontrol sağlandı.

Yapılan projeler sonucunda her yönden projeksiyon cihazlarıyla dev ekran izleme yapılması sağlandı. sizlerde bizleri arayarak, mail atarak yasa iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilir, projeksiyon cihazları kurulum sistemleri için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.


 

Epson ProG Serisi

WXGA doğal çözünürlüğü sayesinde bu büyük mekan projektörü büyük boyutlu bilgi ve görüntüleri sunmak için mükemmeldir. Hızlı kablosuz bağlantısı, çok çeşitli EasyMP Ağ işlevleri ve güçlü 4.500 lümenlik beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) bu projektörü üniversiteler ve konferanslarda sunum yapmak için ideal hale getirir. 

TEKLİF İSTE

 
3LCD TEKNOLOJİSİ
3LCD teknolojisini kullanan WXGA çözünürlükte parlak renklerin ve canlı görüntülerin keyfini çıkarın.
 
PARLAK GÖRÜNTÜLER
 4.500 lümenlik beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO), gün ışığında dahi ayrıntıların öne çıkmasını sağlar.
 
BAĞLANABİLİRLİK
Esnek bağlanabilirlik seçenekleri, bir ader HDMI portu, USB, Wi-Fi ve kablolu LAN özelliği içerir
 
KABLOSUZ BAĞLANMA
EasyMP Ağ ve Denetim ile projektörünüzün durumunu izleyin, e-posta gönderin ve ikaz noktalarını ayarlayın. 
 
BÖLÜNMÜŞ EKRAN
Epson G Serisi Profesyonel cihazlar ile grafikler ve işlem tabloları gibi verileri birbirleriyle karşılaştırın..
 
KOLAY KURULUM
Merkez konumdaki merceği kurulumu basitleştirir, projektörü yerleştirmek önemli bir sorun olmaktan çıkar.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.