SONY PROJEKSİYON CİHAZLARI

TARİH 2016-11-21

Sony projeksiyon, Japon ve Sony teknolojinin bir araya gelmesiyle üst düzey projeksiyon cihazları üretilmiştir. Sony projeksiyon ev, sinema, toplantı ve sunum için kullanım olanakları sağlar. Genel olarak kalitesiyle ve ürettiği projeksiyon cihazlarıyla ön planda olan Sony zirve de olup müşterilerine geniş kapsamlı olanaklar sağlar. Sony projeksiyon ürünlerinin en çok kullanıldığı yerler genelde büyük toplantı odaları, ev sinema projeksiyonları ve şirketlerde kullanılan projeksiyon çeşitleridir.

Genellikle projeksiyon cihazların görüntü kalitesi ve çözünürlüğü ön plandadır. Bu yüzden genellikle Sony projeksiyon cihazları tercih edilir. Birden fazla projeksiyon seçeneğiyle sizlere birçok seçenek sunar. Evinizde, ofisinizde, eğitim amaçlı her alanda tercih edilen Sony projeksiyon cihazları sizlere daha birçok alternatif sunarak, en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefler. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en çok kitleyi kazanmayı sağlar.

Sony Projeksiyon Cihazları
 

Eğitim ve Ofis Projeksiyon Cihazları

Eğitim ve Ofis alanları için sunum yapma ve eğitim amaçlı kullanılan projeksiyon cihazlarıdır. Etkileyici sunumlar ve kalıcı eğitimler için kullanılan projeksiyon Sony Projeksiyon'da...

HD 720P Projeksiyon Cihazları

Yüksek çözünürlük (HD) özelliklerine sahip olan HD 720p Projeksiyonlar 1280x720 & 1280x800 doğal çözünürlüğe sahiptir. Görüntüleri sıkıştırarak kaliteli görünüm sağlarlar.

3D Projeksiyon Cihazları

3D Projeksiyon Cihazları yazılımı ve donanımları ile 3D video formatlarını oynatabilirler. 120 Hz frekansta görüntü sağlayan 3D Projeksiyon Cihazları 3D Ready özelliği ile gelir.

Profesyonel Projeksiyon Cihazları

Lens ve lamba değiştirme, büyültme ve küçültme yapmak gibi ekstra manuel özellikleri bulunan Profesyonel Projeksiyonlar teknik özellikleri ile diğer projektörlerden ayrılmaktadır.

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları kısa mesafeden büyük görüntü yansıtma özelliğine sahiptir. Kısa Mesafe Projeksiyonlar genellikle küçük alanlarda kullanım için tercih edilir.

İnteraktif Projeksiyon Cihazları

İnteraktif Projeksiyonlar, özel yazılım ve ekstra donanımları ile akıllı tahta gibi kullanılan işlevsel projeksiyon cihazlarıdır. Genellikle kısa mesafeden gösterim olanağı sunarlar.

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Kolay bağlantı özelliği taşıyan Kablosuz Projeksiyonlar işlevselliği ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kablosuz erişim özelliği sayesinde kablo sorunlarını ortadan kaldırır.

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları

Ev ve sinema odası için tercih edilen Ev Sinema Projeksiyon Cihazları yüksek kalitede görüntü özelliğine sahiptir. HD Çözünürlük ve 3D Ready teknolojileri ile farklı özellikte modelleri vardır.

SONY Projeksiyon Cihazları

Sony Projeksiyon Cihazları başta olmak üzere bir çok teknoloji ürünleri pazarında önemli konumda dır. Kendi teknolojisini kullanan Sony yeni ürünleri ve yüzlerce patent sahibi bir üreticidir.

Sony VPL-FHZ700L

SONY Lazer Projeksiyon

1920x1200 WUXGA çözünürlüğü ile keskin ve net görüntüler sağlamaktadır. Görüntüleme LCD teknolojine sahiptir ve Lamba Ömrü: 20.000 Saattir.Toplantı salonları ve dersliklerden müze, sergi ve satış mağazalarına kadar çok sayıda uygulamada sunum için idealdir.

Sony 3LCD BrightEra™ teknolojisi, Sony Projeksiyon Cihazlarında canlı ve parlak görüntülerin oluşmasını sağlayan sistemdir. Sony Projeksiyonlarda görüntüyü en iyi hale getirir.

Sony VPL-FH65

SONY Full HD Projeksiyon

Sony VPL-FH65 Projeksiyon Cihazı Full HD Projeksiyon Cihazı, iş , eğitim ve eğlenceli uygulamalarda kullanılması idealdir. Işık güçü 6000 lümen güçlü parlaklık ve zengin, istikrarlı renklerle oldukça parlak, ayrıntılarla dolu WUXGA çözünürlüklü görüntüler sunmaktadır.

Kısa Mesafe Sony Projeksiyon Cihazları, geniş ekran, kısa yansıtma açılı, yüksek parlaklığa sahip projektörler sınıfında yer alır. Son derece kullanışlıdır.

Sony VPL-SX226

SONY Projeksiyon

Sony VPL-SX226 Projeksiyon Cihazı, Kısa Mesafe Projeksiyon olarak en çok tercih edilen projektörler arasında yer alır. 3LCD Renkli Işık Çıkışıyla renk üretimi ve yüksek parlaklık sunar. Sony Projeksiyon'da kablosuz sunum özelliği mevcuttur.

Orta büyüklükteki sınıflar ve toplantı odaları için tercih edilen Sony Ultra Kısa Mesafe yansıtmalı Projeksiyon Cihazları aynı zamanda kablosuz sunum özelliğine sahiptir.

Sony VPL-SW620

Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon

Sony VPL-SW620 Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı orta büyüklükteki ortamlar için idealdir.Lens kaydırma özelliği sayesinde yansıtılan görüntünün konumu dikey düzlemde -%3,7 - +%3,7 ve yatay düzlemde -%2,3 - +%2,3 hareket ettirilerek ve 1,03 kat optik yakınlaştırılarak kolayca ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

Sony temel Kurulum projektörleri, orta ve büyük sınıfların ve toplantı odalarının ihtiyaçları için harika bir tercihtir. Maliyetin önemli olduğu ihtiyaçlara uygundur.

Sony VPL-EW348

SONY HD Projeksiyon

Sony VPL-EW348 HD Projeksiyon Cihazı, Orta ve büyük ölçekli sınıflar ve toplantı odaları için kullanımı idealdir. Sony'nin doğal, canlı renkler sunan 3LCD teknolojisiyle aydınlık odalarda bile rahatlıkla görülebilen 4.200 renkli ışık çıkışına sahip, parlak ve ayrıntılı WXGA görüntüleri sunmaktadır.Enerji tasarrufu özelliği ve uzun lamba ömrü özelliği sayesinde maliyeti düşürmenize yardımcı olur.

Sony Projeksiyon Cihazları 3LCD teknolojisini geliştirip projeksiyon cihazlarında kullanmaktadır. Yüksek parlaklık ve düşük bakım sunan teknoloji yüksek kalite sunar.

Sony VPL-SW636C

SONY İnteraktif Kısa Mesafe Projeksiyon

WXGA  1280x800 piksel HD çözünürlüğe sahip olan projeksiyon cihazı 3000:1 kontrast oranına sahiptir.Akıllı enerji tasarrufu sağlayan özellikler bulumakta ve  10.000 saate varan ekstra uzun lamba değiştirme süresi sayesinde maliyetleri en aza indirmektedir.

 

Büyük Firmaların Tercihi : Projeksiyon.com.tr

Projeksiyon.com.tr Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör firmaları ile çalışmış ve tecrübesini kanıtlamıştır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda incelemeler yapılır böylece sizlere en uygun projeksiyon sistemi kurulumu yapılarak sizlerin maksimum derecede faydalanmanıza olanak sağlar. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve projeksiyon.com.tr avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizlere 0 216 471 32 60 numara üzerinden ulaşabilir yada info@projeksiyon.com.tr adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.