Türk Hava Yolları Görüntü Sistemi Yenileme

TARİH 2016-05-10

 

Projeksiyon.com.tr büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Firmaların sistemlerini yenileyen Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerini ve hizmet ağını genişletiyor.

 

Yeni proje, Türkiye'de Dünya'da tanınmış bir marka haline gelen Türk Hava Yolları ile gerçekleştirildi. THY Yeşilköy Genel Müdürlüğünde eski yıllarda oluşturulan ve eski sisteme sahip olan yönetim kurulu toplantı salonu, en yeni teknoloji ile donatıldı. Baştan yeniden dizayn edilerek son teknolojilere uygun hale getirildi.

 

THY'ye Neler Sağladık

 

Eski, çözünürlüğü düşük, verim sağlayamayan projeksiyon cihazı Epson EB-G6900WU Full HD Projeksiyon Cihazı ile değiştirildi. 3 metre genişliğinde modern motorlu projeksiyon perdesi monte edilerek 1920x1080 Full HD çözünürlükte görüntü izlemelerini sağlandı. Projeksiyon perdesi, projeksiyon cihazı ve ortam koşulları hesaplanarak istenilen uygun bölgelere monte edildi. Birden fazla görüntü kaynağı kullanılması için HDMI switch kullanıldı. Kablosuz görüntü aktarımı ihtiyaçları Barco Clickshare cihazı ile karşılandı.

 

Yapılan işlemlerden oldukça memnun kalan yönetim, bir aynı sistemi farklı bir toplantı salonu için de istedi. 

 

Epson EB-G6900WU Full HD Projeksiyon Cihazı Özellikleri

 

Epson EB-G6900WU Tam HD profesyonel kurulum projektörü bir çok ihtiyaç için idealdir. Şirketiniz için büyük değer taşıyan önemli sunumlar ve satış kampanyaları, gün ışığında bile zengin ve canlı renklerle gerçekleştirilebilir.  

 

Üstün görüntü kalitesi ile Epson EB-G6900WU önemli sunumların en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. RGB yoğunluğunun ekranın ayrı bölgelerinde ayarlamasını sağlarken eşit olmayan renk dağılımını dengeler.

 

Net ve doğru hizalanmış görüntüler sunan bu projeksiyon cihazı her ihtiyaç için ideal sonuçlar verir. Kenar kaynaştırma, geniş ekran görüntülerin birlikte sorunsuz bir şekilde çalışan birden fazla projektörden yansıtılmasını sağlar. 

 

Güçlü bir zoom lensine sahip olmanın yanında manuel dikey trapezoid düzeltme ve merkezi lens özellikleri, bulanıklık veya bozulmaya neden olmadan birçok konumda kurulumu kolaylaştırır. 

 

Kullanıcılar HDMI girişi ile çeşitli yüksek çözünürlüklü cihazları, Tam HD içeriği kolaylıkla oynatacak şekilde bağlayabilir. Ayrıca beş adet farklı cihaz, HD-BaseT girişli 100 m uzunluğunda bir kablo ile bağlanabilir. 

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.