Ülker Yıldız Holding Projeksiyon Cihazı ve Görüntü Sistemi Kurulumu

TARİH 2016-07-21

Yıldız Holding

Projeksiyon Sistemi Kurulumu

 

Kullanılan Cihazlar :  Epson EB-1985WU Projeksiyon Cihazı, Gefen Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı

Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerine devam ederken yeni projesini Türkiye'de ve Dünya'da önemli atılımlar yapan Yıldız Holding'in Çamlıca Holding Binası'nda gerçekleştirdi!

Projeksiyon.com.tr, bu projede Ülker Yıldız Holding toplantı odasında yer alan eski sistemi yenileyerek firmanın tüm ihtiyacını karşılamak için gereken yeni bir sistem kurdu. 

Yapılan proje kapsamında Yıldız Holding'in büyük toplantı odasındaki eski projeksiyon cihazı sökülerek, yerine Full HD görüntü kalitesine sahip Epson EB-1985WU modeli montajlandı. Üstün görüntü özelliklerine sahip olan Epson EB-1985WU görüntü yansıtmak için 3 metre genişliğindeki projeksiyon perdesi kullanıldı. Görüntünün tam sağlanması amacıyla perde ve projeksiyon mesafesi 10 metre olarak ayarlandı. Böylece seyircilerin ekranı rahat görmesi hedeflendi. 

Projeksiyon cihazının kullanımını kolaylaştırmak adına bilgisayarlar,  tablet/telefon ve diğer akıllı cihazlardan kablosuz bağlantı ihtiyacını karşılamak için ayrı bir sistem kuruldu. Kurulumu yapılan Gefen Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı ile kablosuz görüntü ve ses aktarım kablosuz şekilde sağlanması hedeflendi. Böylece kesintisiz video yayını sağlandı.
 


 

Epson EB-1985WU Özellikleri

Yüksek çözünürlüklü görüntüler, kolay içerik paylaşma ve parlak sunumları tüm toplantı odalarına getirin. Toplantı odaları ve yönetim kurulu toplantılarında çoğu dizüstü bilgisayarın çözünürlük ve en boy oranlarına uygun WUXGA çözünürlüklü sunumlar gerçekleştirin. Epson’un 3LCD teknolojisi ile canlı görüntü sağlarken, WiDi ve Miracast işlevleri ile mevcut kablosuz ağa ihtiyaç duymadan doğrudan projektöre içerik akışı gerçekleştirin.

tEKLİF İSTE

 
3LCD TEKNOLOJİSİ
3LCD teknolojisini kullanan WUXGA çözünürlükte parlak renklerin ve canlı görüntülerin keyfini çıkarın.
 
PARLAK GÖRÜNTÜLER
4.800 lümen parlaklık seviyesi, gün ışığında dahi ayrıntıların öne çıkmasını sağlar..
 
BAĞLANABİLİRLİK
Esnek bağlanabilirlik seçenekleri, iki adet HDMI portu, Wi-Fi ve kablolu LAN özelliği içerir
 
KABLOSUZ BAĞLANMA
Miracast ve WiDi kablosuz ekran aynalama ve tablet veya akıllı telefondan yayın akışına olanak tanır.
 
ÇOKLU İÇERİK PAYLAŞIM
iProjection uygulaması ile Epson’un Çoklu Bilgisayar yazılımı 50 cihaza kadar içerik paylaşımı sağlayın.
 
KOLAY KURULUM
Odak yardımı, trapezoid düzeltme ve otomatik ekran yerleşimi özellikleriyle kolay kurulum sağlanır.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.