Yıldırım Holding Görüntü ve Ses Sitemi Kurulumu

TARİH 2016-06-02

 

Projeksiyon.com.tr, her türlü projeksiyon, projeksiyon perdeleri ve diğer aksesuarların satışı, kurulumu, onarım hizmetlerine devam ediyor. Bu kapsamda projelerine devam eden Projeksiyon.com.tr, Eski Beykoz Kundura Fabrikası Alanında bulunan Yıldırım Holding’in bünyesinde bulunan sinema salonlarının görüntü ve ses sistemi kurulumunu gerçekleştirdi. 

 

Yıldırım Holding tarafından Beykoz'da bulunan eski ayakkabı fabrikası arsası üzerinde film stüdyolarına alanlar kiralandı.  Burada çekilen filmlerin, dizilerin ilk gösterimleri için bir sinema salonu inşa edildi.  Sinema salonunun tüm görüntü ve ses sistemlerinin tedarik işlemi, kurulumu Projeksiyon.com.tr tarafında gerçekleştirildi.

 

Yıldırım Holding’e Neler Sağladık  ?

 

Film ve dizilerin ilk gösterimleri için inşa edilen salonda görüntü sistemleri kurulumunda  projeksiyon cihazı olarak, kablosuz gösterim yeteneğine sahip Epson EH-TW9200W modeli kullanıldı.  Görüntünün yansıtılması için duvara, 3mt lik sabit çerçeveli projeksiyon perdesi asıldı. Böylece canlı ve yüksek kontrastlı görüntüler elde edilmesi amaçlandı. 

 

Sinema ses sistemi olarak KEF in duvar tipi hoparlörleri ile dijital anfi Marantz kullanıldı.  Kurulum gerçekleştirilen salonun üst katı cafe katı olarak devreye alındı ve burada Apart'ın duvar tipi speaker'ları ile ses sistemi kurulumu yapıldı. Tüm görüntü ve ses sistemlerinin, IPAD üzerinden yönetimi için RTI otomasyon sistemi de entegre edildi.

 

EPSON EH-TW9200W Projeksiyon Cihazı Özellikleri 

 

Güçlü ve seyirciyi içine alan sineması deneyimi için ideal olan bu 3LCD teknolojili FullHD 3D projektör, sinemanın büyüsünü yaşamanızı sağlar. FullHD bağlanabilirlik ve 2D ve 3D modlarında 600.000:1 kontrast oranı sunar. Üst düzey projektör teknolojileriyle donatılmıştır ve ev sineması deneyiminizi zenginleştirmeniz için mükemmel bir seçimdir.

 

Epson'un 3LCD panelleriyle zenginleştirilmiş olan EH-TW9200W, çok çeşitli içerikler için yüksek kaliteli görüntüler ve zengin, koyu siyahlar sağlar. 2.400 lümen eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ve ISF sertifikası en yeni filmleri farklı aydınlatma seviyelerinde parlak ve doğru renk tonlarında izleyebileceğiniz anlamına gelir.

 

Geniş lens kaydırma, güçlü zoom lensi, otomatik dikey trapezoid düzeltme ve merkezi lens özellikleri, görüntüde bulanıklığa veya bozulmaya neden olmadan birçok konumda kurulumu hızlı ve kolay hale getirir.

 

→ Epson'un Süper Çözünürlük teknolojisi ve Kare Enterpolasyonu, 2D ve 3D. eğlencenin keyfine varmanızı sağlayan berrak ve akıcı ekran hareketi ile keskin ve net bir görüntüleme deneyimi sunar.

 

→ Parlak 3D içeriği Epson’un parlaklık arttırma teknolojisi ve hafif, yeniden şarj edilebilir Radyo Frekanslı (RF) aktif shutter 3D gözlüğü2 ile izleyebilirsiniz. Ayrıca projektör, 2D yüksek çözünürlüklü filmleri ve video oyunlarını 3D'ye çevirerek daha çok 3D içerik izlemenizi sağlar.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.