Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon

Epson EB-1470Ui projeksiyon cihazı

Ultra Kısa Mesafe Projeksiyonlar; özel lensleri sayesinde çok kısa bir mesafeden en az 100 inch görüntü açabilen cihazlardır. Bu makineler ile ilgili daha detaylı bilgi için ürünlerin alt kısmındaki makaleye göz atın. 
1 den 14 e 14 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon Kullanım Alanları


Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon, genellikle kullanım için yeterli alan olmadığı oda, salon ve sınıflar için ideal özellikler taşır. Yakın mesafe lens oranları ve fiyatlarına göre değişen teknik özellikleri ile tüm kısa mesafe sunum ihtiyaçlarınıza çözüm olur. Okul sınıflarında fazlasıyla iş görebilen bu cihazlar, öğretmenlerin işini büyük oranda kolaylaştırdığı gibi öğrenciler üzerinde de etkileşim kurmanızı sağlar.

Ulta Kısa Mesafe Projeksiyon KurulumuUltra Kısa Atım Projeksiyon modelleri birçok kurulum avantajı sağlıyor. Tavan montajı uygun olmayan alanlarda, yansıtma yapılacağı duvarın hemen üstüne, askı aparatı yardımı ile kolayca monte edilebiliyor. Böylelikle yerden yüksek bir noktada, dev bir görüntü elde ederken, aynı zamanda dış etkenlerden de zarar görmeyecek şekilde korunmuş oluyor. Ev sinema kullanıcıları ise masa, sehpa üzerine konumlandırarak bu makinelerden verim alabilirler. Yukarıda fiyat olarak size uygun olan cihazın üzerine tıkladığınızda tüm teknik bilgilerine kolaylık ulaşabilirsiniz.