*** HEDİYELİ KAMPANYALAR BURADA ! ***

Projeksiyon Fiyatları

En iyi markalar, en avantajlı, kampanyalı ve stoktan hemen teslim Projeksiyon Fiyatları bu sayfamızda yer almaktadır. Uygun fiyata projeksiyon önerisi almak istiyorsanız www.projeksiyon.com.tr en doğru adrestir. Projeksiyon cihazları fiyatları marka bazında ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Projeksiyon sinama cihazı fiyatları normal ofis tipi projektörlere göre biraz daha fazladır. Bu sayfanın alt kısmındaki faydalı bilgilere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; projeksiyon da uygun fiyat teklifi istemek için aşağıdaki linke tıklayıp talepte bulunabilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
Optoma S334E Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X05 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-S41 Projeksiyon Cihazı
BENQ MX532 Projeksiyon Cihazı
Optoma X342E Projeksiyon Cihazı
BENQ MX528 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X41 Projeksiyon Cihazı (Tavan Askı Aparatı HEDİYELİ)
EPSON EB-W05 HD Projeksiyon Cihazı (Tavan Askı Aparatı HEDİYELİ)
Optoma W335E Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W05 (200x200cm Storlu Perde + Askı Aparatı Hediyeli)
BenQ MW612 HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2042  Projeksiyon Cihazı
Optoma WU334 Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W41 Projeksiyon Cihazı
Optoma EH337 Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
Optoma HD27E Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W42 HD Wifi Projeksiyon
Optoma W402 Projeksiyon Cihazı
Acer P5530 DLP Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-U42 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
BenQ MH733 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
Acer P5630 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1781W Taşınabilir HD Kablosuz Projeksiyon
Optoma LH160 Projeksiyon Cihazı
Optoma LH200 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VX610 LCD Projeksiyon Cihazı
Optoma EH461 Projeksiyon Cihazı
Panasonic PT-VZ580  Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1795F Taşınabilir Full HD Kablosuz Projeksiyon
EPSON EB-2165W HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2255U Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2265U Full HD Wi-Fi Kablosuz Projeksiyon Cihazı
Optoma X515 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-2155W HD Wi-Fi Kablosuz Projeksiyon
BenQ LU950 Projeksiyon Cihazı
1 den 40 e 51 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Projeksiyon Fiyatları Ne Kadar ?


Günümüzde alış veriş yaparken bizleri en çok merak ettiren konu doğal olarak ürünlerin fiyatı oluyor. Bazen uygun fiyata satın alacağım düşüncesi ile dandik malzemelerin çıkardığı sorunlar ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Sizlerde yukarıdaki Projeksiyon Fiyatları ve markalarını inceleyerek kullanım alanınız için en uygun makineyi seçebilirsiniz.

En Uygun Projeksyon Fiyatları Hangi Markada ?


Projeksiyon cihazı pazarında en düşük fiyatlı modeller çözünürlüğü 800x600 SVGA ve 1024x768 XGA olanlardır. Bu özellikleri taşıyan cihazlar ancak ofis, okul gibi sunum gösterimleri yapılan alanlarda kullanılabilir. Bu özelliklere sahip ürünleri piyasaya süren markalar; Acer, BenQ, Epson, Hitachi, Viewsonic, Sony şeklinde sıralanabilir. İçlerinde agresif fiyat politikası sürdüren Acer cazip rakamlarla satış yapmayı hedeflemektedir. Ancak Projeksiyon Fiyatları ile alakalı araştırmalar yaparken ürünlerin teknik özelliklerini dikkate almayı unutmayın. Daha yüksek özelliklere sahip makineler daha bilindik markaların giriş seviye cihazlarından düşük fiyatlara satılabiliyor. Hal böyleyken düşük bütçeli müşteriler için büyük bir avantaj söz konusu oluyor. Projeksiyon seçimi konusunda bize mail atarak ya da arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Tüm projeksiyonlara nakit ödemelerde ekstra indirim yapılabilmektedir. Kredi kartı ödemelerinde tek çekime komisyon alınmıyor. Bazı banka kartlarına peşin fiyatına indirimsiz olarak 3 taksit sağlanabilmektedir.


Sinema Salonu Projeksiyon Fiyatları


Sinevizyon fiyatları kullanım alanına ve teknik detaylara göre değişir. Video projeksiyon fiyatları yani daha çok sinema izlemek için kullanılanların parlaklığı biraz düşük fakat renk derinliği sağlayan kontras oranları çok yüksektir. Ayrıca artık 1280x720 yada 1920x1080 çözünürlükten aşağı ev sinema projektörü üretilmiyor. Çoğu ev projektöründe 3D izleme imkanı ve Wi-Fi ile bazı medyaları paylaşma imkanı mevcuttur. Bu yeni nesil projeksiyon cihazlarının en uygun olanlarının fiyatları ortalama 500 usd + kdv gibi satılmaktadır. Tüm sinema projektörlerinde mutlaka 1 tane yada 2 adet HDMI girişi mevcuttur. Bu sayede yüksek kalitede görüntü izleyebilir, verdiğiniz paranın tam karşılığını alırsınız.


İş İçin Projeksiyon Fiyatları


Projektor fiyatlarını yukarıya taşıyan bir başka unsur cihazın profesyonelliği ve parlaklık çıkış gücüdür. İş amaçlı kullanıma elverişli projeksiyon makinaları genelde parlaklıkları yüksek, aydınlık ortamlarda ve gün ışığında verimli gösterim yapabilecek özelliklidir. Bir toplantı odası ya da konferans salonu için projeksiyon bakıyorsanız öncelikle ne büyüklükte bir görüntü izlemek istediğinizi düşünmelisiniz. Yansıyan görüntü ne kadar büyük olursa o derece parlaklık kaybı yaşanır. Bu sebeple büyük ekran sunumlar için parlaklık seviyesi yani ansi lümen değeri yüksek cihazları tavsiye ediyoruz. Bu alandaki barkovizyon fiyatları 5000 ansi lümenlikler için ortalama 1000 usd+kdv gibidir. Küçük toplantı ve ofis odaları için fiyat performans olarak en uygun projeksiyon cihazları genelde 3000 lümen - 4000 lümen mertebesindeki aletlerdir.


Wifi li Kablosuz Projeksiyon Fiyatları


Projektör fiyatlarına etki eden bir diğer unsur ise kablosuz gösterim yapabiliyor olmasıdır. Gelişen teknolojiye paralel olarak yeni tip projeksiyonların kablosuz bağlantı özelliği ile kolay ve esnek kullanım avantajı vardır. Kablosuz özellikli projektörler normal ürünlere göre biraz daha pahalıdır. Sizi kablo sök tak derdinden kurtarır, istediğiniz yerde hızlıca sunuma başlamanızı sağlar.


Mini Led Projeksiyon Fiyatları


Küçük Projektör fiyatları çoğu orta büyüklükte projeksiyondan pahalıdır. Sebebi ise bir cihazı minik üretmenin verdiği zorluktur. Mini led projektörler her yere kolayca taşınır ve bir çok multimedya özelliğini içinde barındırır. Pilli ve kablosuz bağlanan tipleri vardır. Bu kategoride 500 ansi lümen altındaki cihazları her mekanda kullanamazsınız, ortamın biraz karanlık olması gerekir. Daha yüksek ışık çıkışı olanlar iş amaçlı ofislerde sunum yaparken kullanılabilir. En iyi taşınabilir projeksiyon fiyatları 500 dolar civarıdır.


Projeksiyon Cihaz Fiyatları Televizyonlardan Ucuzdur


Projeksiyon fiyat olarak genel anlamda tv lerden ucuzdur. Büyük panel televiyon ya da monitörler çok yüksek rakkamlara satılırken evde televizyon ve film izleyebileceğiniz full hd bir projektörü ortalama 4500 tl ye alabiliyorsunuz. Böyle bakılınca neden herkesin evinde bir sinema sistemi yok demeden edemiyorum. Maalesef insanlar projeksiyon çeşitlerine ve özelliklerine hakim değiller. Lambası çok pahalı ya da çabuk bozulur diye düşünüyorlar. Oysa hiç de öyle değil..


İnterakif Projeksiyon Fiyatları Pahalı mı ?


Etkileşimli projeksiyon olarak bilinen bu makineler genelde duvara asılır ve alt kısma görüntü verir. Görüntüyle dolan yüzeyi algılayan bir dokunmatik sisteme sahiptir. Tüm yansıtma alanı dokunmatik hale gelir. Böylece bir nevi akıllı tahta gibi işlev görür. Hem kısa mesafeden yansıtma lensine hem de diğer projektörlerde olan özelliklerin yanı sıra yazılıma ve dokunma hassasiyetine sahip olan interaktif projektörler halen biraz pahalıdır. Bu özellikte cihazlar maalesef 2000 €ur+kdv fiyatlardan pazara çıkıyor.


Okulda Kullanılan Projeksiyon Fiyatları Nasıldır ?


Eğitim sektöründe yer alan tüm kurumlar en az 10 - 15 kişilik sınıflarda ders vermektedir. En arkada oturan öğrencinin ekranı rahat görebilmesi için projeksiyon kullanımı şarttır. En az 7 - 8 metre uzaktan izleneceğini düşünürsek geniş bir izleme alanı olmasında fayda vardır. Projeksiyonların en yaygın kullanım alanlarından birisi de okullardır. Okul sınıfları için tavsiye ettiğimiz projektörler ortalama 3000 - 4000 lümen parlaklıkta canlı gösteren ürünlerdir. Fiyatlar, 300 usd seviyesinden başlar tercihe göre yükselir.


Konferans Salonu Projeksiyon Fiyatları Hakkında


Büyük toplantı salonları kitleleri toplayıp sunum yapmak ve film seyrettirmek için geniş ve ideal alanlardır. Böylesi mekanlarda en az 3mt den başlayarak 6 - 7mt ye kadar perdeler kullanılır. Bazen 100 - 150, bazende 500 - 600 kişiyi ağırlayan konferans salonları için üretilmiş ve büyük perdelerde canlı gösteri yapan profesyonel tip projektörler satıyoruz. Fiyatlarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Bu aletler açık hava sinema projeksiyonu olarak da tercih edilebilir.

https://www.projeksiyon.com.tr/profesyonel-projeksiyonlar

Projeksiyon cihazları ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler için bizi arayabilir, teknik destek ve fiyat teklifleri alabilirsiniz. Projeksiyon yedek parça fiyatlarımız ve servis hizmetlerimizde uygundur.