+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Projeksiyon Lambası

Projeksiyon lamba maliyetleri çok düştü.  Yeni nesil lambalı projektörler en az 5 bin saat ömür vaad ediyor.  Bazı cihazlar ise ekonomik modda 10 bin saate kadar dayanıyor.  Marka model bağımsız olarak projeksiyon lamba ihtiyacınızı çözmekteyiz. Bazen lamba tamiri ve yenilemesi bazende birebir lamba değişimleriyle aşağıdaki markalar için çözüm sağlamaktayız.


Acer Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/acer-projeksiyon-lamba
BenQ Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/benq-projeksiyon-lamba
Canon Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/canon-projeksiyon-lamba
Epson Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/epson-projeksiyon-lambasi
Hitachi Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/hitachi-projeksiyon-lamba
Optoma Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/optoma-projeksiyon-lamba
Panasonic Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/panasonic-projeksiyon-lamba
Sanyo Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/sanyo-projeksiyon-lamba
Sony Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/sony-projeksiyon-lamba
Viewsonic Projeksiyon Lambaları --> https://www.projeksiyon.com.tr/viewsonic-projeksiyon-lamba

Projeksiyon Lambası



Bu kategoride henüz ürün Yok.


Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz..
*İlgilendiğiniz Ürünün Marka ve Modelini Belirtiniz.
*Lütfen Telefon No Bırakınız.
whatsapp teklif ve sipariş hattı




Projeksiyon.com.tr uzman ekibine ulaşıp projeksiyon cihazı ve uyumlu sistem seçimi için ücretsiz telefon desteği, teknik bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Özellikle projeksiyon seçimi bazen kafa karıştırabilir. İhtiyacınızı belirleyip en uygun ürünleri ucuzdan pahalıya incelemeniz için sunum hazırlayabiliriz. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri demo odamızda test edebilir, izleyip beğendiğiniz sistemleri satın alabilirsiniz.

whatsapp icon facebook icon twitter icon