+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Üyelik Sözleşmesi

www.projeksiyon.com.tr'ye kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz bilgiler ve alışverişlerinize ait bilgiler kesinlikle başka kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmaz.. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve sadece siz değiştirebilirsiniz.. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler.


KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ


Şirketimiz, web sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız, alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.
 

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.