+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Projeksiyon Cihazı Modelleri ve Fiyatları

BenQ MS550 Projeksiyon Cihazı
BenQ MX550 Projeksiyon Cihazı
EPSON CO-W01 HD Projeksiyon Cihazı
BenQ MS560 Projeksiyon Cihazı
BenQ MX550 Projeksiyon + 180cm Storlu Perde + Askı Aparatı
BenQ MW560 Projeksiyon Cihazı
EPSON CO-FH01 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W06 HD Projeksiyon Cihazı
EPSON CO-FH02 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W51 HD Projeksiyon
EPSON EB-W06 KAMPANYA (200x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
BenQ MH560 DLP Full HD Projeksiyon Cihazı
INFOCUS IN114AA Projeksiyon Cihazı
INFOCUS IN116BB Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-U50 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-FH52 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
Epson EF-12 Lazer Projeksiyon
INFOCUS IN118BB Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-992F Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW6150 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı (Ultra HD 4K)
EPSON EH-TW6250 Ev Sinema Projeksiyonu (Ultra HD 4K, Android TV)
EPSON EB-FH52 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
EPSON EH-TW6250 Ev Sinema Kampanya (Motorlu Perde ve Askı Hediye)
BenQ EH620 DLP Full HD Smart Kablosuz Projeksiyon Cihazı
1 den 24 e 47 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Projeksiyon cihazı satışlarımız marka ve yetkili servislerin garantisi altındadır. Güncel projeksiyon modellerimizden seçim yapabilir, online olarak satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun cihazı belirleme için bizden bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Projeksiyon Cihazı

Kurumsal müşterilerimiz; tüm projeksiyon cihazları için özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Projenize göre keşif ve demo hizmetimiz bulunmaktadır. Projeksiyon sisteminiz için gerekli olan her şeyi, projeksiyon perdesi, askı aparatları, kablolar, görüntüyü kablosuz aktaran üniteler dahil uygun fiyatlara projeksiyon.com.tr den satın alabilirsiniz.


Projeksiyon Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Projeksiyon cihazı ihtiyacı olanlar ve bu konuda bilgisi olmayanlar için kısaca size marka ve modeller hakkında bilgilendirme yapacağım. Öncelikle şuanda projeksiyon pazarında kaliteleri ile her alanda birbiri ile yarışan markalardan bahsedelim, kendi tecrübelerime göre sıralamaya çalışacağım. Epson, Sony, Hitachi, Optoma, BenQ, Acer, Panasonic, Viewsonic bu projektör üreticileri şuanda günümüzde en çok tercih edilen markalardır. Epson, Sony ve Optoma markaları ev sinema projeksiyonu üretiminde kendini fazlasıyla geliştirmiş ve kanıtlamıştır. Ofis, okullar ve eğitim salonlarında tercih edilenler ise Epson, Hitachi, BenQ, Acer, Viewsonic gibi projektörler daha endüstriyel olarak tasarlanmış markalardır.

OFİS - EĞİTİM SALONU PROJEKSİYONLARI

Şimdi gelelim projeksiyon cihazı alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine, ofis ve eğitim salonları kullanıcısı iseniz duvar rengi, atım oranı, lamba ömrü ve ansi lümen ( ışık gücü ) sizin için çok dikkat etmeniz gereken özelliklerdir. Kafanızda soru işareti kalmaması için bunlarında önemlerini tek tek sizlere açıklamak isterim. Projeksiyon cihazından çıkacak olan ışığın yansıyacağı duvar beyaz veya beyaza yakın renk tonlarında olması gerekir, aksi takdirde görüntü net olmayacaktır. Bu problemi iki türlü çözme yolu vardır, duvarlarınızı boyatabilirsiniz ancak bu hem yansıyan görüntüyü tam kurtarmayacaktır hemde masraflı bir tercih olacaktır. Bizim tavsiyemiz bu konuda Projeksiyon Perdesi kullanmanızdır, daha ucuza hem görüntüde bozulmalar meydana gelmez hemde çözüm üretmiş olursunuz.

Atım oranı ofis ve eğitim salonları kullanıcıları için çok önemli bir konudur, çünkü cihazın montaj edileceği odanın ve duvarın genişliğine göre projeksiyonun hangi boyutlarda görüntü açabileceğini belirler bundan dolayı projeksiyon seçimi yapmadan önce cihazın montaj yapılacak yer ile duvar arasındaki mesafeyi bilmeniz gerekmektedir. Lamba ömrü yüksek cihazları tavsiye etmemin sebebi ofis ve eğitim salonlarında uzun saatler boyunca projeksiyonun açık kalması nedeniyle lamba tükenecektir buda sizlere o kadar işinizin arasında bakım ve lamba değişimi sıkıntısı çıkartacaktır. Yeni üretime geçen lamba türü olan lazer projeksiyon tercih etmenizi tavsiye ederim, lamba ömrü bitene kadar en azından bakım, arıza, gibi problem çıkarmaz. Ansi lümeni yani ( ışık gücü ) yüksek cihazları tavsiye etmemin sebebine gelecek olursak genelde toplantı salonlarında yeterli karartma yapılamadığı için veya toplantı esnasında ışığın açık kalması gerektiği için ışık gücü kuvvetli cihazları tercih etmeniz doğrultusunda görüntüde ve sunumlarınızda bozulma yaşamayacaksınız. Ofis ve Okullar için tercih etmeniz gereken projeksiyon özelliklerini sıraladık şimdi ev tipi projeksiyon cihazlarından bahsedelim.


EV SİNEMA PROJEKSİYONLARI

Ev sinema projeksiyon cihazı almak istiyorsanız ondada birkaç dikkat edilmesi gereken özellik vardır, onlarıda sırasıyla yazalım. Çözünürlük, kontrast, 3D, Fan sesi gibi temel dikkat çekici özellikleri bunlardır. Çözünürlük hepimizin çok yakından bildiği gibi görüntünün net olmasını sağlar, alacağınız cihazlarda HD, Full HD, 4K, Ultra HD arasında bütçenize ve seyir zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Kontrast; ( Renk Derinliği ) demektir. Kontrast oranı yüksek cihazları tercih etmenizi tavsiye ederim nedeni ise örneğin bir film izliyorsunuz ve çok karanlık sahneleri bulunuyor kontrast oranı düşük projektör cihazı ile o karanlık sahnelerde yaşanan olayları tam seçemezsiniz ancak renk derinliği yüksek cihazlarda neler olup bittiğini çok net fark edebilirsiniz. Tabi bu özellik futbol severler için dahada önemli canlı bir görüntü ve gerçeğe yakın yeşil bir saha görüntüsü sergiler.

3D Projeksiyon Cihazları artık günümüzde çok yaygınlaşmış durumda, sevdikleriniz ile sinema keyfi sürerken cihazın içinde bulunan 3D aktarım ile 3D Gözlük birleştiğinde bir anda kendinizi olayların içinde bulacaksınız. Bu yeteneğe sahip projeksiyon ile gerçekten eğlencenin zirvesine çıkabilirsiniz. Fan sesine gelecek olursak gerçekten bir çok kullanıcıyı rahatsız eden bir konudur. Film, maç, belgesel izlerken cihazın ve lambanın ısınması sonucu soğutmak amacı ile çalışmak zorunda olan fan çıkardığı ses ile gerçekten sinir bozar, sizlere tavsiyem düşük fan gürültüsüne sahip projeksiyon seçmenizdir. Eğer bütçe anlamında bir sıkıntınız yoksa ofis kullanımları veya ev tipi projeksiyon alma düşünceniz varsa ilk olarak Epson projeksiyon cihazı modellerine öncelik vermenizi tavsiye ediyorum. Stoğumuzdaki tüm projeksiyon markalarına kategoriler kısmından tek tık ile ulaşabilir, dilediğiniz gibi fiyat ve teknik özellik karşılaştırması yapabilir, kararsız kalırsanız uzman ekibimizden mail veya telefon yoluyla destek isteyebilirsiniz.