+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Hakkımızda

www.projeksiyon.com.tr;  başta projeksiyon cihazları olmak üzere, tüm görüntüleme ürünleri, ses sistemleri, görüntü ve ses otomasyonları, projeksiyon perdeleri, projeksiyon askı aparatları ve tüm projeksiyon aksesuarlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Her marka ve model projeksiyon satışı yapılmakta olup, kurulum, montaj, eğitim hizmetleri de ayrıca verilmektedir.


www.projeksiyon.com.tr;  prestijli projeksiyon markalarının çözüm ortağı ve yetkili bayisi / toptancısı konumundadır. Bizden satın alacağınız tüm ürünler markaların ve yetkili servis merkezlerinin güvencesi altındadır.


nasıl projeler yapıyoruz

NASIL PROJELER YAPIYORUZ ?

Şirketimiz; projeksiyon makinesi çeşitleri, büyük ebatlı profesyonel monitörler, ses çözümleri, videowall sistemi gibi ihtiyaçların satışı ve kurulum hizmetlerinde sayısız projelere imza atmıştır.


Projelerimizde, gereksinimlerinizi tam olarak öğrenip en doğru çalışmaları yansıtan teklifler hazırlıyoruz. Beğendiğiniz ürünleri görmenizi ve test etmenizi sağlıyoruz. Yerinizde keşif yapıp proje detaylarını belirleyerek uygulamayı sorunsuz çalışacak şekilde tasarlıyoruz.iş ortaklarımız

İŞ ORTAKLARIMIZ

Görüntüleme ve ses sistem satışında uzman projeksiyon.com.tr, tamamen yetkili servis garantisi içeren markaları pazarlamaktadır.  İş birliği yaptığımız onlarca prestijli markanın bayisi ve toptancısı konumundayız.


Yakın ortaklık yaptığımız güçlü markaların yüzlerce modelini satmakta ve çeşitli hizmetlerini vermekteyiz. Bazı cihazlarda adetli miktarlarda stok bulunduruyor, aynı gün hızlı kargo yapabiliyoruz.servis hizmetlerimiz

SERVİS HİZMETLERİ

Bizden satın aldığınız ürünlere kurulum montaj hizmetimizden uygun bir ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. Tüm alt yapı, kablo, kablolama ve elektrik işleriniz teknik ekibimiz tarafından yapılabilir.


Konusunda uzmanlaşmış personelimiz tam güvenlik önlemleriyle kurulumları tamamlayarak müşteri memnuniyeti sağlar. Servisimizden, periyodik tamir bakım anlaşmalarına fiyat teklifleri alabilir, orijinal aksesuar siparişi verebilirsiniz.  


dikey teknoloji & projeksiyon.com.tr sinema demo odası resim


dikey teknoloji & projeksiyon.com.tr sinema demo odası resim

DİKEY TEKNOLOJİ TİC. LTD. ŞTİ.

Cumhuriyet Mah. Nurol Sokak No:33/A Üsküdar / İstanbul

Tlf: 0216 471 32 60 (pbx)

Fax: 0216 471 32 62

E-Mail: info@dikeyteknoloji.com