projeksiyon kampanyası

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları

Ev sineması için nasıl bir projeksiyon almalıyım diye araştırma yapıyorsanız orta ve üst kalite ev sinema projeksiyon önerilerimiz aşağıdadır.

Ev Sinema Projeksiyon cihazı

Ev sinema projeksiyon cihazı nasıl seçilmeli ?

Ev sinema için tasarlanan projektörlerin parlaklığı (ansi lümen) biraz düşüktür, gözlerinizi yormaması için. Fakat kontrast oranları yüksek tercih edilmelidir. Böylece karanlık sahneleri bile çok net görebilirsiniz. Ayrıca ev sinemasında sessizlik önemlidir. Fan gürültüsü düşük olan ev sinema projeksiyonlarına öncelik vermelisiniz. Bütçenize göre full hd, 4k ultra hd ev sinemalara öncelik vermenizi tavsiye ederiz. Kaliteli bir ev sinema projeksiyon ile evinizi bir eğlence merkezi ve sinema salonuna dönüştürün. Evinizin rahatlığında dev ekran maç, film ve dizi keyfi sizi bekliyor. Ev sinema projeksiyon cihazları arasından bir seçim yapmakta zorlanıyorsanız bizi arayıp teknik destek ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Optoma H116 Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma HD144X Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
Optoma HD27E Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Viewsonic PJD7828HDL Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W1090 3D Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma HD29H Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PX725HD Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PX706HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW7000 4K Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W2000 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
VIEWSONIC PX727 4K Projeksiyon Cihazı
1 den 16 e 45 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

Ev Sinema Projeksiyon Cihazları Hakkında Bilgiler

Merhabalar. Projeksiyon.com.tr olarak; yıllar içersinde sayısız ev sinema projeksiyon sistemi devreye aldık ve anahtar teslim projelerimizi başarıyla teslim ettik. Bu kapsamda edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri burada siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Bu sayede en doğru bilgileri direkt olarak uzmanından almış olacaksınız. Keyifli bir ev sinema sistemine sahip olabilmek için gerekenleri bu yazımızda anlatmaktayız. Ev sineması için hala televizyon kullanıyorsanız inanın çok şey kaybediyorsunuz.. Hiçbir tv evde dev ekran video projeksiyon izlemesi gibi keyif vermez. Ev tipi sinema projeksiyonları istediğiniz ölçüde ve istenen açıdan rahatlıkla izlenebilen seyir keyfi yüksek yansıtma yaparlar. Üstelik renklerin doğallığı ve yüksek kontrast sayesinde keyifli bir film yada maçı evinizin özgür ortamında seyredebilirsiniz. Film izlemek için projeksiyon tavsiyelerimizi duymadan tercih yapmayınız..


Evde Projeksiyonla Sinema Keyfi Hakkında Tavsiyeler

Ev ortamınız her zaman için dışarıya göre daha özgürdür. Dilediğiniz anda ailenizle birlikte film izlemeye başlayabilir yada izlediğiniz şeyi durdurup mola verebilirsiniz. Ev projeksiyonları artık çok gelişti. Yine de merak ettiğiniz bazı teknik terimler olabilir. Bunları aşağıda genel hatlarıyla açıklamaya çalıştık. Böylece evde projeksiyon izleme keyfi için bir cihaz satın alırken bu bilgilerin faydasını göreceksiniz.. Sinema salonu projeksiyonu olarak çeşit çoktur. Peki bu cihazları seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? Aşağıdaki bilgi dolu yazılarımız size yol gösterecektir.


Ev Sinema Projeksiyon Cihazlarıyla Neler İzlenebilir ?

Ev sinema için aldığınız projeksiyon cihazıyla evde maç izleyebilir, sevdiğiniz filmleri, dizileri seyredebilirsiniz. Ayrıca dev ekranda oyun oynamak da çok keyifli olur.


Ev Sinema Projeksiyonlarındaki Bazı Özellikleri Tanıyalım..


Home Sinema Projeksiyonların Görüntüleme Teknolojileri

Mutlaka duymuşsunuzdur.. DLP projeksiyon, LCD, SXRD Projeksiyon gibi terimleri. İşte bunlar bir projeksiyon seçmeye çalışırken karşınıza çıkacak ilk sorulardan biridir. Bu teknolojiler yapısal olarak bir birinden farklıdır. Böyle olunca yansıtma işindeki başarı da farklı olmaktadır. Piyasada ev sinema projeksiyonu olarak en çok rağbet gören cihazlar LCD ve SXRD görüntü sistemine sahip makinelerdir. DLP projeksiyonlar biraz daha geriden gelmektedir. Özellikle LCD ya da 3LCD olarak bilinen sistemin renklerdeki başarısı ve hareketli görüntülerde hiç kayma yapmaması popülerliğini arttırmıştır. Bu konudaki tavsiyemize kulak verecek olursanız LCD ve ona çok benzer bir yapıda olan SXRD projeksiyonları bir adım önde görmekteyiz.


Ev Sinema Projektör Fiyatları Ne Durumda ?

DLP tabanlı ev sinema projeksiyonlarının diğerlerine göre bir miktar daha uygun fiyatlı olduğunu görebiliriz. Fiyat sıralamasında DLP den sonra LCD, daha sonra da SXRD en pahalı olarak sıralanabilir.


Lamba / Işık Kaynağının Görüntüye Etkisi Var mı ?

Tüm projeksiyonların içinde bir ışık kaynağı mevcuttur. Genelde kullanılan tip civalı lambadır. Buna projeksiyon ampülü de denmektedir. Bir de lamba yerine led ışık üreticisi ya da lazer ışık kaynağına sahip projeksiyonları incelediğinizde kafanız karışabilir. Görüntü oluşmasını lamba ya da bu ışık türleri sağlar fakat görüntüdeki renklere, netliğe ve kontrasta önemli bir etkisi yoktur. Burada ortaya çıkan en önemli fark, led / lazer projeksiyonların çok uzun süreler lamba değiştirme yapmadan kullanılabilmesi ve sizi çeşitli maliyetlerden uzak tutmasıdır. Fakat bu tarz bir cihaz satın alırken normal lambalı projektörlere göre daha fazla ücret ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Ev Sinema Projektörlerin Lamba Maliyetleri Ne Kadar ?

Eğer lamba içeren bir projeksiyon satın alacaksanız bu lambanın belli bir kullanım ömrü olduğunu bilmeli ve kullanırken bunu takip etmelisiniz. Günümüzde projeksiyon lambaları teknolojik olarak çok gelişim gösterdi. Artık eskisi gibi sorun çıkartmıyorlar. Ayrıca ısınma ve soğuma süreleri de çok azaldı, konfor arttı. Lambaların çoğu 5000 ile 10 bin saate kadar gösterim yapabilir. Bu noktada önemli bir bilgi vermiş olalım. Çoğu projeksiyon üreticisi lambalar için garanti vermiyor. Ev sinema projeksiyonu pazarında lider markalardan olan EPSON ev sinema projeksiyon cihazları 3 yıl içinde 3000 saat garantiyle satılmaktadır. Bu sizler için çok avantajlı bir durumdur.


Ev Sinemasında Ansi Lümen'in Önemi ?

Evde sinema yada dizi - maç keyfi yaparken genelde perdeleri kapatarak loş bir ortam hazırlarız. Ya da genelde akşamları projeksiyonumuzu açarız. Durum böyle olunca evde film izlemek için çok parlak yansıtan yani ansi lümen değeri çok yüksek bir projeksiyona ihtiyaç olmayacaktır. Evler için ideal lümen değeri ortalama 2500 - 3000 ansi lümen seviyelerindedir. 1 lümen yaklaşık 1 mum ışığı parlaklığındadır. Bir projektörün ansi lümen değeri ne kadar fazla ise o oranda canlı ve parlak gösterim yapar. Burada önemli bir not eklemiş olalım. Evde çok parlak bir projeksiyonla izlemeye kalkarsanız gözleriniz çabucak yorulabilir özellikle çocuklar için bunu asla tavsiye etmeyiz. Bazı projeksiyonlarda Eco modu bulunur ya da görüntü renkleri ve parlaklığını değiştiren görüntü modları vardır. Cihazı eco moduna alırsanız parlaklık seviyesi azalacaktır. Ev için edindiğiniz projektörün parlaklığı fazla geliyorsa renk ayarlarıyla oynamadan cihazın hafızasındaki görüntü modları arasında gezinerek size en uygun olan kaliteyi seçebilirsiniz. Böylece gözleriniz daha az yorulur ve zarar görmezsiniz.


HD, Full HD, 4K Çözünürlük Ne İşe Yarar ?

HD Ev Sinema Görüntü Formatları görseli


Fotoğraf makinelerinin gelişimine paralel olarak video kameraların çekim kabiliyetleri de günden güne gelişti. Günümüzde tüm çekim aletleri geniş ekran hd, full hd hatta 4k ve üzeri çözünürlükte kayıt yapmaktadır. Televizyon kanallarında ya da internet ortamında izlediğimiz tüm videolar, filmler, diziler ve maçlar artık 16:9, 16:10 gibi yatayda geniş, dikeyde kısa dizayn olarak hazırlanmaktadır. İşte bu yayınların hepsini birebir aynı formatta izleyebilmek için hd ve üzeri çözünürlükte yansıtma yapabilen projeksiyon cihazı kullanmamız gerekir.

Yandaki resimde "sarı renk" ile işaretlenmiş olan görüntü formatları hd sinema formatlarını içermektedir. 1280x720 hd format, bu çözünürlükler arasında artık en yaygın olarak kullanılan ve en hesaplı olan görüntü çerçevesi haline gelmiştir. Tüm uydu yayınları, tüm görüntü kaynakları minimum 720p resim çıkışı vermektedir. Ev sineması için edineceğimiz projeksiyonla tüm yayınları net ve sorunsuz izlemek istiyorsanız 720p den aşağı bir cihaz satın almayınız.

 

 


Evde sinema keyfi için büyük ekran görüntü, yüksek çözünürlük ve kontrast derinliği en çok dikkat etmeniz gereken özelliklerdir. Ev ortamında projeksiyon kullanacaksanız öncelikle hangi görüntü kaynaklarından projektöre sinyal vereceğinizi belirleyin. Örneğin, Bluray izlemek istiyorsanız minimum full hd yani 1920x1080 çözünürlüğe sahip bir projeksiyon almanızı tavsiye ederiz. Eğer sadece uydu yayınları, tv kanalları izlemek istiyorsanız ve bütçeniz düşükse 1280x720, 1280x800 projeksiyonlar işinizi görecektir. Elbette ev sinema odanız için ayırabileceğiniz bütçe yüksekse full hd ya da 4k çözünürlüklü projeksiyonlar en doğru yatırım olacaktır.

Çoğu müşterimiz için full hd ev sinema projeksiyonları yeterli olsa da artık 4k ultra hd hatta 8k yayınlar konuşulmakta. Bu sebeple bir satın alma yapıyorken geleceği de hesap ederek en iyisini edinmeye çalışmak sağlıklı bir karar olacaktır.

Farz edelim ki en iyi ev sinema projeksiyonunu satın aldınız. Peki görüntüyü nereye yansıtacaksınız ?  Size kaliteli bir projeksiyon perdesi gerekli olacaktır. Ev sinema perdelerimizi aşağıdaki linkte inceleyebilirsiniz.

https://www.projeksiyon.com.tr/ev-sinema-perdesi

 

 

 

Ev Sinema Projeksiyonların Çözünürlük Tablosu resimi

 

 

 


Ev Sinema Projeksiyon Eğlencesi Fotoğrafı

Projeksiyon perdeleri, özel kumaş yüzeylerine sahip olup iyi bir projeksiyon için en ideal yansıtma yüzeyini oluştururlar. Ev sinema perdeleri genelde mat beyaz ya da gri yüzeyli olur. Bu yansıtma alanı görüntüyü optik olarak iyileştirir ve kayıpsız izleme imkanı sağlar. Ev sinema için bir sistem kurma çabası içindeyseniz projeksiyon perdesi seçimi ciddi önem arz eder. Tavsiyemiz hd projeksiyonlarla bire bir uyumlu olması açısından 16:9 ya da 16:10 formatlı bir sinema perdesi satın almanızdır. Eğer tavan yüksekliğiniz çok fazlaysa format olarak 4:3 olarak bilinen perdeleri de tercih edebilirsiniz. Unutmayın, en iyi ev sinema projeksiyonları bile kötü bir duvar ya da karanlık bir zeminde iyi göstermeyecektir.

Ev sineması için özel üretilmiş bazı perdeler tam 16:9 formattır ve iplerle gerdirilmiştir. Bu tarz perdeler çok düzgün duruşlu yansıtma yüzeyleri halindedir. Bir de duvara bir resim çerçevesi gibi asılabilen sabit projeksiyon perdeleri mevcuttur. Eğer perdeyi açma kapama yapmanıza gerek olmayan bir odaya konumlandıracaksınız bu tarz perdeler çok keyifli olabilir.

 

 Ev Sinema Projeksiyon Seçerken Nelere Dikkat Edelim ?

İster ev sineması ister sunum amaçlı olsun fark etmez.. Projeksiyon cihazlarında en dikkat edilmesi gereken maddeler, parlaklık (ansi lümen), çözünürlük (resolution) ve kontrast değerleridir. Bir projektörün kontrast oranı fazla olursa renk geçişlerindeki detayları daha rahat görürüz. Ayrıca karanlık sahnelerdeki nesnelerin daha rahat seçilebilmesi de kontrastın yüksekliğine bağlıdır.

Ev sineması projeksiyonlarında yukarıdaki maddelerin yanı sıra özen göstermemiz gereken bir iki özellikten bahsedelim. Evimize koyacağımız bir projektörün çok gürültülü çalışması bütün keyfimizi kaçırabilir. Bu yüzden fan sesi düşük bir cihaz tercih etmeliyiz. Ayrıca evde üç boyutlu film ve maç izlemeyi düşünüyorsanız 3D özelliği tak-çalıştır olan ve HDMI üzerinden gelen yayınları kolayca 3D izletebilen bir sinema projeksiyonu almalıyız.

Ayrıca, bazı evlerde tavandaki avize ve ışık sistemleri projeksiyonun tavana montajı konusunda sorun çıkarabilmektedir. Projeksiyon ile yansıtma yüzeyi arasında kalan aydınlatmalar kurulumu zorlaştırabilir ya da görüntünüzün kesilmesine yol açabilir. Projektörü biraz açılı konumlandırmak istediğiniz de görüntü bükülür ve netliğini kaybeder. İşte bu noktada edindiğiniz ev sinema projektörünün lens kaydırma özelliği ya da keystone denen görüntü düzeltme kabiliyeti devreye girerek sorunları çözmenize olanak sağlar.

Evde daha önceden aldığınız bir ses sistemi varsa onu ev sinema odanızda kullanma şansınız olabilir. Bu konuda uzman ekibimizden telefon desteği alabilirsiniz. Çoğu ev projeksiyonu üzerinde hoparlör yani ses çıkışı bulunur. Bazılarında 5 Watt, bazılarında 10W gibidir. Genelde mono olan bu ses çıkışları bazı projektörlerde stereo olarak da bulunabilir. Eğer küçük bir odada iseniz bu ses çıkışları size yeterli gelebilir. Nasıl bir ses sistemi kullanmak istiyorsanız ev için projeksiyon alırken bunu da hesap etmelisiniz. Üzerinde güçlü bir ses çıkışı olan projektör çoğu ortamda ses ihtiyacınızı çözebilir, bunu mutlaka değerlendirmelisiniz.


www.projeksiyon.com.tr den her türlü ev sinema çözümü için yeni teknoloji projeksiyon ve ses sistemi satın alabilirsiniz.


Uygun Fiyata Ev Sinema Projeksiyon Sistemi Nasıl Kurulur ?

Ev sinemasına uygun en makul fiyatlı projeksiyonlar HD kalite olanlardır, yani 1280x720 ve 1280x800 doğal çözünürlüğe sahip olanlar. 720p olanlar aslında daha mantıklıdır, çünkü 16:9 sinema formatında yansıtırlar, bu bir avantajdır. 1280x800 olan projektörler 16:10 format gösterir ve 16:9 film izlerken ekranın üst ve alt kısmında 16:1 lik bölüm kadar renksiz alan yansıması görülür. Renksiz dediğime bakmayın, gölge gibi hafif karanlık bir alan oluşur. Bu çok fazla insanı rahatsız etmez ama direkt 16:9 1280x720, 1920x1080 cihazlar daha idealdir.

Aşağıda hd kalite gösterim yapabilen uygun maliyetli bir ev sinema projeksiyon sistemi anlatılmaktadır. Halen evde kullanılan bir sistem olup sizlere fikir vermesi açısından önemli bir örnektir..


Projeksiyon Seçimi: Epson EB-W05 (3300 lümen, 1280x800)

Epson hd projeksiyon cihazı (EB-W05) tavana montajlanmış. Bu projektör doğal olarak 720p yani tam HD kalite gösterim yapıyor. Ancak full hd kalitede gelen yayınları da sıkıştırma yöntemi ile gösteriyor, sorun çıkarmıyor. 240x200cm izleme alanı olan Gamma Screen motorlu perdeye yansıtma yapılıyor. Yansıtma mesafesi 330cm (lens ile perde arası) Projeksiyon cihazına 1 adet HDMI kablo geliyor (15mt lik).. Elektrik ve HDMI kablosu beyaz renk kablo kanalı ile gizlenmiş. Projeksiyon askı aparatı kısa boy şeklinde kullanılmış, zarif ve şık olmuş..

uygun fiyatlı hd ev sinema projeksiyon cihazı resmi


epson hd kalite ev sinema projeksiyon cihazı ve perdesi fotograf

Projeksiyon perdesi tavana montajlanmış ve elektrik kablosu tesisata bağlanmış. Uzaktan kumanda ile yönetiliyor ve televizyonun önüne kadar iniyor.

ev sinema projeksiyon cihazı ve perdesi resim


ev sinema projeksiyon cihazı perdesi resmi

Projeksiyon perdesi tam açıldığında 240cm genişliğinde ve 150cm yüksekliğinde bir görüntü izlenebiliyor. Diagonal olarak 110 inch diyebiliiriz. Eğer izlenecek film ya da yayın 16:9 ise 240x135cm yani 108 inchlik bir ekran haline geliyor.

ev sinema projeksiyonu perdesi görsel

Gece vakti 2019 süper kupa finali izleniyor. Chelsea-Liverpool

ev sinema projektör sistemi resimi

Bu sistem evin salonunda kullanılıyor. Salonda tam 3 farklı noktada pencereler var. Gece vakti olduğundan salonda ekstra bir karartma yapılmasına gerek kalmıyor. TV parlaklığında ve sorunsuz bir şekilde her açıdan projeksiyon da maç ve sinema keyfi yaşanabiliyor.


Ev Sineması İçin Ses Sistemi: Sony 5+1 Sinema Ses Sistemi ve Diğer Bileşenler

Projeksiyon cihazı ve perdenin yanı sıra bir ev sineması için olmazsa olmaz donanımlardan birisi de ses sistemidir. Bu uygulamada Sony marka DAV-DZ280 home theater sistem kullanılıyor. Bu ses sisteminin kısaca özellikleri şöyle: DVD ve USB bellekten film, müzik oynatma özelliği var. 5 adet speaker + 1 adet subwoofer girişleri var. Ayrıca ön tarafta 1 adet Aux ses girişi ve 1 tane de stereo mini jack kulaklık ses çıkışı var. DVD ve USB den gelen yayınlar HDMI ve scart aracılığı ile ister televizyona isterseniz HDMI ile projeksiyona aktarılabiliyor.

Sony DVD playerlı ev sinema sisteminin HDMI çıkışı aşağıdaki resimlerde belirtilen HDMI Switch cihazının 4 tane HDMI girişinden bir tanesine bağlı. Digiturk uydu alıcı, USB media player ve Apple TV gibi tüm cihazlarda HDMI switch'in diğer HDMI girişlerine bağlanmış durumda. Peki bu HDMI Switch ne işe yarıyor ? Uptech marka olan Switch'in iki tane önemli fonksiyonu var.

1.Fonksiyon: 4 adet HDMI girişine 4 farklı HDMI çıkışlı cihaz bağlanabiliyor ve seçilen cihazın görüntüsü ve sesi HDMI Out ile çıkış alınabiliyor. HDMI1, HDMI2, HDMI3 ve HDMI4 girişleri var. İster elle ister kumanda ile HDMI girişler arasında kolayca seçim yapılabiliyor. Detay vermek gerekirse diyelim ki, HDMI1 girişine Digiturk uydumuzu bağladık. Switch üzerinden HDMI1 'i seçersek Digiturk görüntüsü ve sesi Switch'in out kanallarına iletiliyor. HDMI out çıkışına 15mt lik bir HDMI kablo bağlı ve bu kablo ile görüntü / ses projeksiyon cihazına gidiyor.

2.Fonksiyon: HDMI Switch'in arka tarafında stereo mini jack audio out ses çıkışı var. Buradan stereo ses çıkışı alınıyor ve uyumlu kablo ile Sony ses sisteminin Aux girişine bağlanıyor. Ses sistemi Aux (audio) moduna alınınca Switch'in ses çıkışından gelen ses Sony ev sinema sisteminden 5+1 şeklinde dinlenebiliyor. Ses sisteminin uzaktan kumandası ile ve diğer aygıtların kumandaları ile ses kontrolü yapılabiliyor.

ev sinema projeksiyon cihazı ve ses sistemi fotograf

ev sinema projeksiyon sistemi ve ses sistemi fotoğrafı

ev sinema projeksiyon sistemi resim

Bu ev sinema sisteminde; uydu cihazı üzerinden tv kanalları, diziler ve maçlar izleniyor. Media player aygıtı sayesinde USB belleğe yüklenmiş olan MP4, MKV ve diğer formatlardaki videolar seyredilebiliyor. Apple TV üzerinden film kiralama ya da satın alma yapılabiliyor ve Netflix üzerinden yine filmler ve diziler izlenebiliyor. Ayrıca Apple TV nin kablosuz bağlantıya izin vermesiyle Apple mobil aygıtlardan ve android cihazlardan hatta windows bilgisayar üzerinden görüntü paylaşılabiliyor, müzik dinlenebiliyor.

ev sinema projeksiyon sistemi fotograf

Ses sisteminin front hoparlörleri ve bass için subwoofer ön tarafta, projeksiyon perdesinin altında yer alıyor. Surround hoparlörler ise salonun arka duvarlarına monte edilmiş..


HDMI Switch Detaylarına Bakalım:

ev sineması için hdmi switch görseli

ev sinema hdmi switch resim

ev sinema projeksiyon sistemi için hdmi switch görseli

ev sinema sistemi için hdmi switch resimi


Full HD Ev Sinema Projeksiyon Sistemi Kurulumu

1080p görüntü kalitesi ve logitech 5+1 profesyonel ses sistemi ile muhteşem bir ev sinema keyfi odası oluşturuldu. Projeksiyon cihazı olarak Full HD ve 3D özellikli Epson EH-TW6800 modeli tercih edildi. Çatı katı uygulaması olduğundan projektör duvara montajlandı. 240x200cm ebatlarında motorlu ve uzaktan kumandalı mat beyaz yüzeyli projeksiyon perdesi kullanıldı. (Codegen marka)

ev sinema projektör sisteminde hdmi switch resmi

ev sinema projeksiyon sisteminde hdmi switch fotoğrafı

Gündüz vakti ve çok güneş alan bir çatı katı olmasına karşın perdeler yardımı ile film izlenebiliyor. Zatek akşam ve gece vakitlerinde hiç sorun yok, harika bir sinema deneyimi yaşanıyor, ses sistemiyle birlikte..

ev sinema projeksiyon sisteminde hdmi switch kullanımı görsel

ev sinema projektör sisteminde hdmi switch kullanımı görsel

Görüntü full hd kalitesinde olup çok net. Genelde bilgisayar üzerinden 1080p çözünürlüklü ultra hd videolar izleniyor. 240x135cm lik devasa bir ekranda sinema ve maç keyfi yaşanıyor.