+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  bilgi@projeksiyon.com.tr
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

BenQ Projeksiyon Cihazları

BenQ Projeksiyon modelleri ve fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Dünyanın lider DLP projektör üreticilerinden olan BenQ nun cihazları oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Her ihtiyaca cevap veren dayanıklı BenQ ları tavsiye etmekteyiz. Değerli müşterilerimiz; seçtiğiniz benq projeksiyon cihazı için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

benq projeksiyon cihazı logo

BENQ projeksiyon fiyatları, en güncel modeller ve en ucuz teklifler projeksiyon.com.tr de.. BENQ projeksiyon fiyatlarını görmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilir, bizi arayarak teknik destek ve bilgi alabilirsiniz.

BenQ; dünyanın önde gelen DLP projeksiyon üreticilerindendir. Projeksiyon pazarında söz sahibi olan BenQ'nun ülkemizde her ihtiyaca uygun cihazları satılmaktadır. Cep projeksiyonundan profesyonel tip projektörlere kadar her çözünürlük ve uygulama talebini karşılayabilirler.


BENQ Projeksiyon Fiyatları için İlgili Bağlantılar

Tüm BENQ Projeksiyonlar
3.000 - 5.000 TL BenQ Modelleri
5.000 - 9.999 TL BenQ Fiyatları
10.000 - 14.999 TL BenQ Fiyatları
25.000 - 50.000 TL BenQ Fiyatları
Full HD BenQ Projektör Fiyatları
4K BenQ Projektör Fiyatlar
Lazer BenQ Projektör Fiyatları

BenQ Projeksiyon cihazları hakkında sizi aramamızı ve fiyat teklifi vermemizi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.BENQ PROJEKSİYON CİHAZI TEKLİF İSTEME & İLETİŞİM FORMUBenQ MW612 HD Projeksiyon Cihazı
BenQ MX631ST Kısa Mesafe Projeksiyon
BENQ MW705 HD 3D Projeksiyon Cihazı
BenQ MW632ST Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı
BenQ W1090 3D Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
BenQ W2000 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W1210ST Projeksiyon Cihazı
BENQ W1700 4K UHD Ev Sinema Projeksion
BENQ LH720 DLP Lazer Projeksiyon Cihazı
BenQ LU950 Lazer Full HD Projeksiyon Cihazı
BenQ LU951ST Projeksiyon Cihazı
1 den 11 e 11 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

BenQ Projeksiyonun Faydaları

BenQ Projeksiyon modelleri birçok marka ve modele göre daha kullanışlı ve faydalıdır. Ev sinema ve ofis, okul v.b genel alanlarda kullanılabilecek yüksek çözünürlüklü ve uzun ömürlü birçok çeşidi bulunur. Bunlar arasından eviniz için en az Full HD, en yüksek 4K çözünürlük desteği olan makineleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca 3D özelliği taşıyan bu modeller ile 3 Boyutlu filmlerin, oyunların keyfini sürebilmek için sadece 3D Gözlük satın almanız yeterlidir.

Genel kullanıcılar yüksek ışık gücü, uzun lamba ömrüne sahip modellerden yana tercihlerini kullandıkları takdirde çok uzun yıllar ekstra maliyetler ile karşılaşmazlar. Ayrıca DLP görüntüleme teknolojisi kullanan BenQ, tüm görsel yansıtmalarınızda parlak ve canlı renk sunumu yapabilir.

Yukarıda sizler için en çok tercih edilen BenQ Projeksiyon cihazlarını sıraladık. Bu ürünler arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikleri taşıyan en uygun makineyi ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş edebilir, seçim noktasında kararsız iseniz bizden destek ve ücretsiz projelendirme hizmeti alabilirsiniz.

whatsapp icon facebook icon twitter icon