+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  bilgi@projeksiyon.com.tr
facebook sayfamız
twitter sayfasi
whatsapp iletisim

BenQ Projeksiyon Cihazları

BenQ Projeksiyon Cihazları

BenQ Projeksiyon modelleri ve fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Dünyanın lider DLP projektör üreticilerinden olan BenQ nun cihazları oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Her ihtiyaca cevap veren dayanıklı BenQ ları tavsiye etmekteyiz. Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz benq projeksiyon cihazları için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
BenQ MW612 HD Projeksiyon Cihazı
BenQ MX611 Projeksiyon Cihazı
BenQ MX631ST Kısa Mesafe Projeksiyon
BENQ MW705 HD 3D Projeksiyon Cihazı
BenQ MW632ST Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı
BenQ W1090 3D Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
BenQ MH733 Full HD Projeksiyon Cihazı
BenQ SX920+ Projeksiyon Cihazı
BenQ W2000 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W1210ST Projeksiyon Cihazı
BENQ W1700 4K UHD Ev Sinema Projeksion
BENQ LH720 DLP Lazer Projeksiyon Cihazı
BenQ LU950 Projeksiyon Cihazı
BenQ LU951ST Projeksiyon Cihazı
1 den 14 e 14 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

BenQ Projeksiyonun Faydaları

BenQ Projeksiyon modelleri birçok marka ve modele göre daha kullanışlı ve faydalıdır. Ev sinema ve ofis, okul v.b genel alanlarda kullanılabilecek yüksek çözünürlüklü ve uzun ömürlü birçok çeşidi bulunur. Bunlar arasından eviniz için en az Full HD, en yüksek 4K çözünürlük desteği olan makineleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca 3D özelliği taşıyan bu modeller ile 3 Boyutlu filmlerin, oyunların keyfini sürebilmek için sadece 3D Gözlük satın almanız yeterlidir.

Genel kullanıcılar yüksek ışık gücü, uzun lamba ömrüne sahip modellerden yana tercihlerini kullandıkları takdirde çok uzun yıllar ekstra maliyetler ile karşılaşmazlar. Ayrıca DLP görüntüleme teknolojisi kullanan BenQ, tüm görsel yansıtmalarınızda parlak ve canlı renk sunumu yapabilir.

Yukarıda sizler için en çok tercih edilen BenQ Projeksiyon cihazlarını sıraladık. Bu ürünler arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikleri taşıyan en uygun makineyi ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş edebilir, seçim noktasında kararsız iseniz bizden destek ve ücretsiz projelendirme hizmeti alabilirsiniz.

whatsapp ulaşın facebook sayfamız twitter sayfamız