Motorlu Projeksiyon Perdesi

Motorlu Projeksiyon Perdesi tavsiyelerimiz aşağıda yer almaktadır.  Codegen, Xblack, Projecta, Projectorpark ve diğer kaliteli perde markalarının seçkin modellerini cazip fiyatlara burada bulabilirsiniz.  Motorlu kumandalı projeksiyon perdelerine ait faydalı bilgiler sayfamızın altında verilmiştir.

1 den 20 e 42 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

Motorlu Projeksiyon Perdesi Tavsiye


Motorlu perdeler, projektör vasıtası ile yansıyan görüntüyü, özel cam kumundan üretilmiş kumaşları ile daha parlak ve canlı hale getirir. Arka yüzeyleri ışık geçirmez siyah kumaş ile kaplıdır. Böylelikle perdeye çarpan görüntü ön yüzeyde toplanır. Motorlu Projeksiyon Perdesi her türlü alanda kullanılabilir. Örneğin; Evinize alacağınız bu perdelerden bir tanesi ile dev bir ekran görünümü yaratabilirsiniz. Ayrıca Radyo Frekanslı uzaktan kontrol kumandası ile oturduğunuz yerden açma ve kapatma rahatlığı sunar. Böylece ihtiyacınız olduğunda tek tuşla açabilir, tek tuşla kapatabilirsiniz. Bunlara ek olarak kapandığında hem oda dekorunu etkilemez hem de kullanım alanından tasarruf etmenize olanak tanır.


Motorlu Projeksiyon Perdeleri ebat, ebat değişmektedir. Hal böyleyken fiyatlarda ebatlara göre değişkenlik gösterir. En uygun fiyata satılan motorlu perdenin 180 x 180cm ebatı vardır. Bu ebattaki perde küçük ofis odaları, küçük ev salonları ve sınıflar için idealdir. Ancak büyük konferans salonları v.b alanlar için 400 x 300cm ile başlayan, 600 x 400cm ile biten ebatlardaki perdeler arasından seçim yapabilirsiniz. Yukarıda sizler için tavsiye ettiğimiz Motorlu Projeksiyon Perde modelleri arasından dilediğiniz ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş verebilir, aklınıza takılan soruları destek ekibimiz yardımı ile çözebilirsiniz.