Storlu Projeksiyon Perdesi

Storlu Projeksiyon Perdesi marka, modelleri ve indirimli fiyatları aşağıda bulunmaktadır. Storlu projeksiyon perdeleri el ile yani manual olarak açılıp kapatılan perdelerdir. Perde kumaşı kasa içine stor mekanizması ile sarılır ve istenildiğinde belirlenen yere kadar açılarak sabitlenir. Storlu perde kullanımı hakkında bu sayfa altında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

1 den 19 e 19 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Storlu Perde Faydaları


Genel olarak perdeler, projeksiyon cihazlarının vazgeçilmez aksesuarlarından dır. Özenle tasarlanmış görüntü iyileştirici kumaşları ve ışık geçirmez arka yüzey özellikleri ile yansıyan görüntünün kalitesini bir hayli yükseltir. Projeksiyonun düz bir zemine atım yapmasını ve yansıyan görüntüyü çerçeve şekline almanızı sağlayarak, optik görünürlülüğü fazlasıyla arttırır.

Storlu Projeksiyon Perdesi Nerelerde Kullanılır ?Storlu Perde, görüntü ihtiyacı duyulan her ortamda kullanılabilir. Örneğin evinizin duvarı için uygun boyutlara sahip bir perde alabilir, dev ekran görünümünde filmler, maçlar, belgeseller izleyebilir, oyunlar oynayabilirsiniz. Her boyuta ve her bütçeye uygun Storlu Projeksiyon Perdesi modellerimizden dilediğinizi seçebilir, kararsız kaldığınız seçimlerde destek ekibimize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Storlu perdelerin 96”inch büyüklüğünde ekran görünümü sağlayan modelleri en uygun fiyatlı olanlarıdır. En büyük ve en pahalı storlu perde ise 120”inch’lik dev bir ekran görünümü sağlar.