+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Kablosuz projeksiyon cihazı satışında uzman projeksiyon.com.tr nin güncel kablosuz projektör tavsiyeleri ve fiyatları burada yer alıyor. Kablosuz projeksiyon sistemleriyle alakalı her konuyu bize danışabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

En çok tercih edilen kablosuz projeksiyon cihazları

Epson eb-992f kablosuz projeksiyon cihazı

Epson 992F en güçlü donanımlı kablosuz projeksiyon cihazlarından birisidir. Tüm sunum ihtiyaçlarını karşılar. Full HD kalitesinde renkleri mükemmel, parlaklığı ise çoğu ortam için idealdir. 3LCD, 2 şer adet VGA-HDMI giriş, Network ve dahili Wi-Fi Miracast kablosuz bağlantı mevcuttur. 5 yıl garantisiyle 17.000 saate kadar izlenebilir.

kablosuz projeksiyon cihazı

EB-FH52, 3LCD full hd güçlü bir kablosuz projektör. Epson'un yüksek kaliteli üretimlerinden birisi. 4000 ansi lümen ve tüm renklerde eşit ışık çıkışı ile aydınlık mekanlarda bile verimli. Wifi, miracast kablosuz teknolojileri dahili olarak mevcut. Kablolu bağlantı olanakları da çok zengin. 2 adet HDMI ve VGA bilgisayar girişleri var.

Kablosuz projeksiyonların Miracast & Screen Mirroring ve Wi-Fi ile nasıl kablosuz sunum yapabildiğini izleyin..

EPSON EB-FH52 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-992F Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-FH52 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
BenQ EH620 DLP Full HD Smart Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1795F Taşınabilir Full HD Kablosuz Projeksiyon
Panasonic PT-VZ585N Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L260F Lazer Full HD Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L200F Lazer Full HD Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L210SF Kısa Mesafe Lazer Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L250F Lazer Full HD Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L630U Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L630SU Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L635SU Kısa Mesafe Lazer Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1485Fİ Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon
1 den 14 e 14 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kablosuz Projeksiyon Cihazları Hakkında Bilgiler

Kablosuz bağlantı teknolojileri ve telsiz haberleşme sistemleri sürekli gelişiyor. Kablosuz telefon, kablosuz internet ve ağlar, kablosuz haberleşme ve uydu yayınları derken kablosuz terimi yaşantımızın çoğu alanına girmiş durumda. Hal böyleyken televizyon ve projeksiyonların kablosuz bağlantı modasına ayak uydurması uzun sürmedi. Sanırım yakında çoğu wifi projeksiyon cihazının hem smart özellikli hem de ana karta entegre olarak kablosuz bağlantı işlevini destekleyeceğini göreceğiz. Bu alanda WiFi nin yanı sıra Miracast, WiDi gibi bağlantı yöntemlerinin yaygınlaştığını görüyoruz. Kablosuz projeksiyon ne demek ve wifi projeksiyon nedir konuları hakkında daha detaylı bilgiler için aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.


Wireless projeksiyon nedir ? Wi Fi Projeksiyon nedir ?

Tüm projeksiyonlar aynı monitörler gibi görüntü kaynaklarından gelen sinyalleri, dataları izlememizi sağlarlar. Projeksiyonlar için yaygın kullanılan kaynaklar; başta bilgisayarlar, dvd-bluray player, uydu alıcı, media player ve mobil cihazlardır. (tablet, cep telefonu gibi) Projeksiyonda izleme yapmak için görüntü kaynağımıza bağlamamız gerekir. İşte bu bağlantı şekli artık iki çeşit olabilmektedir.
1-Kablolu bağlantı: (vga,hdmi,video kabloları ile)
2-Kablosuz bağlantı: Görüntü kaynağı ile projeksiyon cihazı arasındaki bağlantının kablo olmadan sağlanmasına kablosuz bağlantı deniyor. Bu özelliğe sahip projeksiyonlara da kablosuz projeksiyon denmektedir.

Kablosuz projeksiyon cihazları, bilgisayar, tablet veya alıcıdaki verileri ve videoyu tek bir kabloyu çalıştırmadan görüntülemenizi sağlar. (Projektörü prize takmanız gerekir.) Artık, belgeleri, sunumu ve videoyu gerçek zamanlı olarak bir metreden uzak bir kaynaktan yansıtabilirsiniz. Bu wifi projektörlerin bilgiyi nasıl aldıkları değişkenlik gösterir.

kablosuz projeksiyon cihazı ile sunum özgürlüğü


Kablosuz Projeksiyonların Faydaları Nelerdir?

Kablosuz projeksiyonlar kısa mesafe bağlantılar için en ideal çözümdür. Tüm kablo maliyetleri ortadan kalkar. Ayrıca kabloların eskimesi, uçlarının kırılması ya da bozuk gösterme gibi dezavantajlardan kurtulmuş oluruz. Kablosuz projeksiyon kullanımı hem çok pratik hem de esnektir. Kablosuz projeksiyonu istediğimiz yere taşıyıp sunum yapabiliriz. Çoğu mekanda projeksiyon için kabloların çekilmesi ve döşenmesi çirkin görüntüler ortaya çıkartır. Kablosuz wifi projeksiyon cihazı elektrik kablosu haricinde bir kabloya ihtiyaç duymaz ve kablolarla alakalı tüm gereksinimleri, işçilikleri ve görüntü kirliliklerini ortadan kaldırır. Kablosuz projeksiyon hoparlör çıkışı sayesinde sadece görüntü değil sunum ve yayın sesi de alınabilmektedir.

Kablosuz projeksiyon cihazı bağlantısı


Kablosuz Bağlantı Özelliği Opsiyonel Olan Projeksiyonlar

Bu projeksiyonlar genelde USB dongle, hdmi dongle gibi harici cihazlar kullanarak kablosuz bağlantı hizmeti verirler. Ağırlıkla kullanılan yöntem; projeksiyonun arkasındaki USB-A yuvasına yine markanın ürünü olan USB wifi üniteyi takmak ve yine markaya ait yazılım üzerinden bağlantı kurmaktır. Bazı projektörlerin özelliklerini incelediğimizde kablosuz bağlantı işlevinin opsiyonel olduğunu görebiliriz. Epson, Sony, Hitachi, Panasonic, Acer gibi markaların satışta olan USB bellek şeklindeki wi-fi adaptörleri bu işi görmektedir. BenQ, Viewsonic gibi markaların USB yerine daha çok HDMI üzerinden çalışan aygıtlar kullandığını söyleyebiliriz.

Projeksiyon Cihazını Kablosuz Yapmak
Kablosuz projeksiyon bağlantısı için opsiyonel usb dongle


Kablosuz Bağlantı Özelliği Bulunmayan Projektörlere Bu Özelliği Kazandırabilir miyiz ?

Çoğu projeksiyon cihazı ayrıca satın alınan kablosuz projeksiyon kiti yada projeksiyon wifi adaptör denen harici üniteler sayesinde kablosuz projektör haline gelebiliyor. Ancak bu işi yapan cihazların kalitesi çok önemli. Ne yazık ki piyasada kablosuz projeksiyon görüntü aktarıcı olarak satılan ürünlerin çoğu başarısız. Wi-Fi bağlantı ile video izlemede takılmalar hatta sunumun ya da filmin en heyecanlı yerinde kopmalar olabilmekte. Maalesef ucuz fiyatlı seçenekler özellikle hd ve daha üstü kalite yayınları aktaramıyor, çeşitli sorunlar çıkıyor.  Web sitemizde kablosuz görüntü ve ses aktarımını en iyi yapan güvenilir çözümlere yer vermekteyiz.  Bu aygıtları linkimizde inceleyebilirsiniz.
https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-goruntu-aktarim-cihazi


Kablosuz Görüntü ve Ses Aktarıcı


Kablosuz Projeksiyon Cihazlarıyla Alakalı Sorular ve Cevapları

SORU: Tüm bilgisayarlar kablosuz projeksiyon cihazlarına bağlanır mı ?


CEVAP: Kablosuz olarak wifi ağına bağlanabilen tüm bilgisayar ve laptoplar kablosuz projeksiyona bağlantı kurup sunum yapabilir. Burada önemli olan projeksiyon cihazına kablosuz bağlanmayı sağlayan yazılımı yükleyip çalıştırmaktır.SORU:Uydu alıcısından kablosuz projeksiyona görüntü nasıl verilir ?


CEVAP: Yeni nesil uydu cihazlarının hepsinde artık HDMI dijital çıkış mevcuttur. Bu çıkış kaynağına kablosuz bağlanma aparatı denen harici donanımlar takıp projeksiyon cihazına kablosuz olarak görüntü gitmesini sağlayabilirsiniz. Örnek ürün olarak aşağıda linki verilen cihazı inceleyebilirsiniz.

https://www.projeksiyon.com.tr/gefen-ext-whd-1080p-sr-kablosuz-goruntu-ses-aktarim-cihaziSORU: Kablosuz bağlantılı bir projektör aleti network ağına dahil edilip görüntü aktarılabilir mi?


CEVAP:  Bazı kablosuz bağlantı desteği olan projeksiyonların network ağına dahil olabilmesi mümkündür. Projektörün network ayarlarında DHCP nin açılarak otomatik IP alması sağlanabilir ya da özel bir IP verilebilir. Sonrasında yapılacak işlem bağlantı kurulacak ağın SSID ve şifre bilgilerini projektöre girmek ve ağa bağlanarak sunuma hazır hale gelmesini sağlamaktır.SORU: İnternete ve telefona bağlanan projeksiyon cihazlarıyla telefondan film izlenebilir mi ?


CEVAP: En iyi kablosuz projeksiyon cihazları arasında olan Epson modellerinde Wi-Fi ve Miracast özelliği bir arada bulunuyor. Özellikle miracast sayesinde telefondan projeksiyona kablosuz paylaşım mümkündür. Hatta çözünürlüğü çok yüksek olmayan videolar izlenebilir. Tüm kablosuz destekli projektörler internet ağına bağlanabilir ve uzaktan yönetilebilir.SORU: Projeksiyonu wifi ile pc ye bağlama nasıl yapılır ?


CEVAP: Projeksiyonu wifi bağlantısından yansıtma için bilgisayar & pc ye yazılım kurmak gerekebilir. Her projektör üreticisinin kendine has bir bağlantı programı vardır, bunu kullanabiliriz. Bazı laptoplarda miracast Intel Widi özelliği vardır. (Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli olanlar) Bu pc ler miracast projeksiyon aletlerine bildirimler bölümünden "Connect" bölümüne tıklayarak kolayca yansıtma yapabilir. Miracast projeksiyon makineleri 1080p ye kadar gösterim yapabilir ve telefona uyumlu projeksiyon olarak bilinir. Telefon destekli projeksiyon tavsiyesi olarak Epson EH-TW750, EB-FH52, EB-2247U, EB-2255U, EB-2265U gibi modelleri önerebiliriz. Taşınabilir wifi projeksiyon kategorisinde Epson EB-1795F modeli hafifliği ve ince kasa yapısıyla tavsiye edilebilir.SORU: Projeksiyon kablosuz yapmak mümkün müdür ?


CEVAP: Standart projeksiyonu wifi ye çevirme için haricen satılan kablosuz görüntü aktarıcılardan kullanabilirsiniz. USB bellek tipinde ve HDMI dongle şeklinde olan bu aygıtlar görüntü ve ses kaynağınız ile projektör arasında bir köprü oluşturarak kablosuz sunum sağlarlar.


SORU:En ucuz kablosuz projeksiyon hangisidir ?


CEVAP: Wifi projeksiyon modellerimiz içinde en çok satılan cihazlar Epson EH-TW5650 ve EB-FH52 modelleridir. Fiyatları dövize bağlı değişmekte olup Wifi projeksiyon makinesi olarak tavsiyelerimiz arasındadır. Wifi li projeksiyon fiyatları bu seviyelerden başlayıp 10 bin tl nin üzerine çıkmaktadır.SORU: Android projeksiyon & Android projektör ne demektir ?


CEVAP: Android, Google'ın geliştirdiği mobil aygıtlar için tasarlanmış bir işletim sistemidir. Bu sistem üzerinde bir çok uygulama çalıştırılabilir. Çoğu kablosuz projeksiyon cihazı için üretilmiş android uyumlu uygulamalar mevcuttur. Böylelikle android telefon ya da tabletinizle kablosuz projektör bağlantısı kurabilirsiniz.


En avantajlı wifi li projeksiyon fiyatları için bizden teklif almayı unutmayınız.. Firmamız, kablosuz görüntü aktaran projeksiyon cihazları için satıştan teknik servis hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.  Kablosuz projeksiyon açma ve arıza sorunları, kablosuz projeksiyon ayarları, lamba değişimleri ve kurulumları noktasında destek verebiliyoruz. Sitemize üye olduktan sonra online sipariş verebilir, 3D SMS güvenlikli sistemimiz sayesinde kredi kart ödemenizi yapabilirsiniz.


Güncel ve çok satan kablosuz projeksiyon cihazları hakkında ayrıntılı bilgiler


Epson EB-FH52

FH52 kablosuz projeksiyon cihazı Epson'un Wifi + miracast içeren en uygun fiyatlı projektörlerindendir. Bu sebeple özellikle miracast kullanmayı isteyen müşteriler tarafındasn çok tercih edilmektedir. FH52 nin genel özelliklerine bakacak olursak 4000 ansi lümen yüksek parlaklık, full hd 16:9 1920x1080 netlik ve 2 adet HDMI girişi göze çarpıyor. Ayrıca 15 pin bilgisayar girişi de mevcut. Bu projektöre kablosuz olarak hem wifi hem de miracast üzerinden görüntü paylaşabiliyorsunuz. Üstelik sadece görsel değil ses aktarımı da mevcut. Cihazın lamba ömrü 12 bin saate kadar dayanıyor. Üstelik lamba değişim ücreti de çok ekonomik, orijinal lambası bile 120 €ur+kdv ye yenilenebiliyor.

EB-FH52 de 16 Watt lık 1 adet hoparlör mevcut. Sunum seslerini dinleyebilirsiniz. Tasarım olarak beyaz renkli, şık bir kasası var. Her ortama uyum sağlar. Cihazın uzaktan kumandası ve üzerindeki menü tuşları ile yönetimi oldukça basit. Kolay kurulum için dikey/yatay keystone ve köşe düzeltme imkanları var. Ayrıca zoom/focus ve trapezoid ayarları elle U42 nin üzerinden yapılabiliyor. Bir diğer önemli artısı ise 3 yıl donanım garantisi ve 3 yıl içinde 1000 saate kadar lamba garantisi veriliyor olması. Bu tarz garanti avantajları maalesef her kablosuz projeksiyonda mevcut değildir.

Epson FH52 kablosuz projeksiyona göz atmak için aşağıdaki linke bakınız..

https://www.projeksiyon.com.tr/epson-eb-fh52-full-hd-kablosuz-projeksiyon-cihazi


Epson EB-2247U

Epson'un kurulumu kolay, kablolu ve kablosuz bağlantı kabiliyetleri zengin bir modelidir. 4200 lümen ışık gücü, tüm renklerde eşit parlaklık ve 1920x1200 WUXGA netlik 2247u nun öne çıkan özelliklerinden. Bu cihazda 2 şer adet VGA ve HDMI girişi var. Ayrıca hem wireless network hem de miracast kablosuz projeksiyon yapma özellikleri var. Orta segment bir cihaz olan modelde kolay kurulum için her şey düşünülmüş. H/V Keystone, trapezoid ayarlar ve Quick corner denilen köşelerden düzeltme fonksiyonları installation için kolaylık sağlıyor.

EB-2247U ile Miracast kablosuz bağlantı sunumları çok başarılı. Modelde miracast standart olarak mevcuttur. Bu bağlantı tipine Epson; screen mirroring adını veriyor. Cihazı aktif edip kumandası üzerinden LAN tuşuna bastığınızda wifi ve screen mirror kaynakları arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Bu modlardan birini aktif edip öyle kullanmanız gerekiyor. İkisi birden maalesef aktif olamıyor. Miracast ile bağlantı için uyumlu android aygıtlar ya da windows 8.1 üzeri miracast destekli bilgisayar gerekiyor. *Miracast fonksiyonu Apple aygıtlarıyla çalışmıyor. Ancak bir Apple kullanıyorsanız EB-2247U nun Wifi özelliğiyle kablosuz sunum yapabilirsiniz.

Peki Wi-Fi ile Miracast arasında ne fark var ? Epson projeksiyonlardaki wifi bağlantı metodu yine Epson'a ait olan yazılım ve uygulama çalıştırmak suretiyle kullanılabiliyor. Ancak miracast modunda işler farklı.. Miracast metodunda kablosuz bağlanmak için yazılım ve uygulama ihtiyacı yoktur. Çoğu android cihazda bulunan ekran paylaşımı fonksiyonu ve miracast destekli windows bilgisayarlardaki connect / bağlan fonksiyonları üzerinden bağlantı kurulabiliyor. Üstelik bu bağlantı internet ağınızdan bağımsız farklı bir kablosuz yol olduğundan herhangi bir ağdan kopma sorunu yaşanmıyor. Miracast sayesinde kablosuz olarak hareketli görüntüler, videolar izlemeniz de mümkündür. Eğer internet üzerinden bir video izlemek istiyorsanız internet download hızınızın yüksek olması tavsiye edilir, kesinti olmaması için.

Epson EB-2247U kablosuz projeksiyon hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki inceleyiniz..

https://www.projeksiyon.com.tr/epson-eb-2247u-projeksiyon-cihazi


Epson EB-2255U

Kablosuz projeksiyon denince akla gelen en performanslı ürünlerden birisi de Epson EB-2255U modelidir. Cihazın en önemli özellikleri 5000 lümenlik yüksek ışık çıkışı, full hd wuxga mükemmel görüntüsü ve sessiz çalışmasıdır. Kablosuz bağlanma anlamında wifi ve miracast metodlarını destekler. Kablolu bağlantı zenginliği de göz önüne alındığında geniş ekran sunumlar ve çok sayıda sunum bağlantısı için idealdir.

EB-2255U nun genel yetenekleri arasında kolay kurulum, hızlı başlatma, 16W hoparlör, network girişi gibi işe yarayan bir çok madde bulunur. Zoom / Focus işlemleri manual olarak elle yapılan cihazda 10 bin saate varan kuvvetli bir lamba yer alıyor. 377 milimetre genişlikte ve 4,7 kilo ağırlığındadır. Öne çıkan artılarından birisi de 5 yıl donanım garantisine ilave olarak bu süre içinde 1000 saate kadar lamba garantisi sağlanmasıdır.

Büyük perdelerde kablosuz sunum için Epson EB-2255U modeli tavsiye edilir. Tasarım açısından her alanda kullanıma uygundur. Fan gürültüsü düşüktür, kimseyi rahatsız etmez. Miracast ve Wifi ile kablosuz görüntü aktarımı yapılabilir. Özellikle miracast sayesinde kablosuz film bile izlenebilir.

Epson EB-2255U kablosuz projeksiyonu detaylı inceleyiniz..

https://www.projeksiyon.com.tr/epson-eb-2255u-kablosuz-full-hd-projeksiyon-cihazi


Epson EB-2265U

  • 300 inç büyüklüğünde üstün görüntü kalitesi: Epson 3LCD teknolojisiyle Full HD çözünürlükte izleyin
  • Canlı Sunumlar için tasarlandı: 5.500 ansi lümen yüksek ışık çıkışı
  • Çoklu bağlanabilirlik: 2 adet HDMI, 2 adet VGA, HDBaseT, ekran aynalama (miracast) ve kablosuz Network
  • Esnek etkileşim: Bölünmüş ekran (split screen) + çok bilgisayarla sunum
  • Jest Sunucu: Jestler ile Projeksiyona kumanda edebilirsiniz
Büyük Ekranda, daha verimli sunumlar yapın

İş ve eğitim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış EB-2265U ile WUXGA full hd çözünürlükte daha büyük, daha kaliteli ve daha canlı sunumlar yapın.

EB-2265U, Epson'un 3LCD teknolojisi sayesinde mükemmel netlik, gerçek renklerle birlikte 1080p'den daha iyi içeriğe ve diagonal 300 inçe kadar ekran boyutuna sahiptir. Zengin bağlantı kaynağı desteği, gelişmiş ayar özellikleri ve uzun lamba ömrü ile hem fiyatta uygunluk hem de kullanım kolaylığı sağlar.

Sorunsuz bağlanabilirlik ve kurulum

EB-2265U, sahip olduğu standart kablosuz bağlantı özellikleri ile size daha fazla özgürlük ve esneklik sunar.

HDBaseT desteği, Full-HD video, ses ve Ethernet imkanı sunarken HDBaseT kablosu, Kategori 5e kablosu ve üzeri ile kurulmuş ağlarda 100 metre uzaklıktan kontrol imkanı sağlar. Büyük tesisler için akıllı bir çözüm.

Kablosuz bağlantı

Ekran aynalama desteği sayesinde kablo bağlantısı yapmanıza gerek kalmadan doğrudan tablet, dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon ekranınızdan yansıtabilirsiniz.

Çok Bilgisayarlı Projeksiyon - kablosuz bağlanabilirlik

EasyMP Multi-PC projection uygulaması, 50 bilgisayara kadar bağlantı kurmayı ve bölünmüş ekran projeksiyonu için ekranın bölümlenmesini mümkün kılar.

iProjection

Epson iProjection uygulaması, sorunsuz kablosuz projeksiyon için hareketsiz görüntüleri ve dosyaları akıllı bir cihazdan aktarmanıza olanak tanır.

Jest kontrolü

Projeksiyon, yalnızca elinizi önüne hareket ettirerek ayarlanabilir, böylece daha akıllı, sorunsuz sunumlar anında gerçekleşir.

Tek düğmeyle kurulum

EB-2265U'nun tek düğmeyle kurulum özelliği sayesinde, otomatik ekran yerleşiminde düzenlemeler ve dikey ya da yatay trapezoid düzeltme ayarları hızlıca yapılabilir, basittir ve uzman eğitimi gerektirmez.

Otomatik ekran yerleşimi

Görüntünün ekranın veya beyaz tahtanın çerçevesinin dışına taştığı durumlarda, ekrana yerleşimi düğmesine basmanız yeterlidir ve görüntü çerçevesi ekranın kenarlarına uyacak şekilde otomatik olarak ayarlanır.

Kablosuz projeksiyonlar hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

https://www.google.com/search?q=Kablosuz+projeksiyon