+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Optoma Projeksiyon

Optoma projeksiyon üretiminde önemli bir üreticidir. Ev sinema modelleri, iş ve eğitim çeşitleri yaygın olarak satılmaktadır. Fiyat performans olarak diğer dlp satıcısı markalardan avantajlı bir konumdadır.

Optoma projeksiyon cihazı araştırıyorsanız en güncel modeller ve en ucuz teklifler projeksiyon.com.tr de.. Optoma projeksiyon fiyatları aşağıdaki bağlantılarda mevcuttur. Arzu ederseniz bizi arayarak teknik destek ve bilgi alabilirsiniz.


Optoma Projeksiyon Fiyatları için İlgili Bağlantılar

Tüm Optoma Projeksiyon Fiyatları
HD Optoma Projeksiyon Fiyatları
3.000 - 4.999 TL Optoma Projeksiyon Fiyatları
5.000 - 9.999 TL Optoma Projeksiyon Fiyatları
10.000 - 14.999 TL Optoma Projeksiyon Fiyatları
Full HD Optoma Projeksiyon Fiyatları
Lazer Optoma Projeksiyon Fiyatları
4K Optoma Projeksiyon fiyatları

Optoma Projeksiyon cihazları hakkında sizi aramamızı ve fiyat teklifi vermemizi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.OPTOMA PROJEKSİYON FİYAT TEKLİF İSTEME & İLETİŞİM FORMUOptoma X400LVE Projeksiyon Cihazı
Optoma S336 Projeksiyon Cihazı
Optoma W381 Projeksiyon Cihazı
Optoma X381 Projeksiyon Cihazı
Optoma W400LVE Projeksiyon Cihazı
Optoma ML750ST Projeksiyon Cihazı
Optoma ML1050ST Projeksiyon Cihazı
Optoma GT1080e Kısa Mesafe Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD35 4K Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD38 4K Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHZ50 4K Lazer Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma CinemaX P2 4K Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma 4K550 Projeksiyon Cihazı
1 den 13 e 13 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Optoma Projeksiyon Cihazları Hakkında Bilgiler

Optoma, üretmiş olduğu şık görünümlü, üst düzey performans sergileyen projektör cihazları ile kurumsal firmaların, okulların, toplantı sunum kullanıcılarının ve ev eğlence sistemlerinin en çok tercih ettiği markalardan birisi haline gelmiştir. Optoma'nın Ev Sinema Projeksiyon modelleri ile evinizi eğlencenin merkezi haline getirebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve renk derinliği ile filmlerin, spor müsabakalarının, belgesellerin ve oyunların dev ekran boyutunda sevdikleriniz ile tadını çıkarabilirsiniz.


Optoma Projeksiyon Kurulumu

Öncelik ile kullanım alanınıza göre seçmiş olduğunuz Optoma Projeksiyon modelinin teknik özelliklerini inceleyin. Lens atım oranlarını hesapladıktan sonra uygun mesafeye monte edebilir veya masa, sehpa üzerinde kullanabilirsiniz. Daha güvenli ve verimli bir kullanım için uygun maliyetli askı aparatlarından bir tane satın alarak cihazın düşme, çalınma ve zarar görme olasılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca askı aparatı ile monte edeceğiniz projektörün ilk kurulum esnasında yaptığınız görüntü ayarlamaları bir daha yerinden oynatılmadığı sürece bozulmaz.

Optoma Projeksiyon Fiyatları Hakkında

DLP görüntüleme teknolojisine sahip Optoma Projeksiyonlar genel kullanım ve ev sinema projeksiyonları üretmektedir. Optoma, kaliteli gösterim yapmalarının yanı sıra sağlam, uzun ömürlü ve bulunduğu ortama dekoratif bir görünüm kazandıran şık cihazlar tasarlamaktadır. Sunum için kullanabileceğiniz Optoma Projektörler yüksek ışık gücüne, HD veya Full HD çözünürlüğe sahip olmalıdır. Böylece sunumlarınız daha etkileyici, net ve parlak olarak gösterilir.

Ev kullanımı için yüksek kontrast, Full HD ve 4K modelleri ideal bir tercih olacaktır. Full HD Optoma Projeksiyon edinerek evinizin herhangi bir odasını sinema odası yapabilir, sevdikleriniz ile oyunlar oynar, film, maç ve belgesel gibi aktivitelerden doyasıya keyif alabilirsiniz. Optoma projeksiyon fiyatları piyasa koşullarına göre oldukça rekabetçi ve indirimlidir. Fiyatlar XGA cihazlar için 300 USD seviyelerinden başlar ve çözünürlük, kontrast arttıkça rakkamların 1300 - 1400 usd aralığına çıktığını gözlemliyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer kategorilerimizden "Wifi kablosuz projeksiyonlar" hakkında detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki linke tıklayıp sayfamızı inceleyebilirsiniz.

https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon