Optoma Projeksiyon

Optoma projeksiyon üretiminde önemli bir üreticidir. Ev sinema modelleri, iş ve eğitim çeşitleri yaygın olarak satılmaktadır. Fiyat performans olarak diğer dlp satıcısı markalardan avantajlı bir konumdadır. Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz optoma projeksiyon cihazları için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
Optoma S334E Projeksiyon Cihazı
Optoma X342E Projeksiyon Cihazı
Optoma DX318e Projeksiyon Cihazı
Optoma W335E Projeksiyon Cihazı
Optoma H184X Projeksiyon Cihazı
Optoma H116 Projeksiyon Cihazı
Optoma WU334 Projeksiyon Cihazı
Optoma EH337 Projeksiyon Cihazı
Optoma W402 Projeksiyon Cihazı
Optoma HD29Darbee Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma EH400 Full HD Projeksiyon Cihazı
Optoma GT1080e Kısa Mesafe Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma HD39Darbee Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma X600 Projeksiyon Cihazı
Optoma EH461 Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD30 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD42 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD300X Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD40 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD350X Projeksiyon Cihazı
Optoma X515 Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD65 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD550X Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD60 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma ZH400UST Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı
Optoma 4K550 Projeksiyon Cihazı
Optoma UHZ65 4K Lazer Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma ZU510T Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı
Optoma ZU850 Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı
1 den 30 e 30 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Optoma Projeksiyon Cihazları Hakkında Bilgiler

Optoma, üretmiş olduğu şık görünümlü, üst düzey performans sergileyen projektör cihazları ile kurumsal firmaların, okulların, toplantı sunum kullanıcılarının ve ev eğlence sistemlerinin en çok tercih ettiği markalardan birisi haline gelmiştir. Optoma'nın Ev Sinema Projeksiyon modelleri ile evinizi eğlencenin merkezi haline getirebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve renk derinliği ile filmlerin, spor müsabakalarının, belgesellerin ve oyunların dev ekran boyutunda sevdikleriniz ile tadını çıkarabilirsiniz.


Optoma Projeksiyon Kurulumu

Öncelik ile kullanım alanınıza göre seçmiş olduğunuz Optoma Projeksiyon modelinin teknik özelliklerini inceleyin. Lens atım oranlarını hesapladıktan sonra uygun mesafeye monte edebilir veya masa, sehpa üzerinde kullanabilirsiniz. Daha güvenli ve verimli bir kullanım için uygun maliyetli askı aparatlarından bir tane satın alarak cihazın düşme, çalınma ve zarar görme olasılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca askı aparatı ile monte edeceğiniz projektörün ilk kurulum esnasında yaptığınız görüntü ayarlamaları bir daha yerinden oynatılmadığı sürece bozulmaz.

Optoma Projeksiyon Fiyatları Hakkında

DLP görüntüleme teknolojisine sahip Optoma Projeksiyonlar genel kullanım ve ev sinema projeksiyonları üretmektedir. Optoma, kaliteli gösterim yapmalarının yanı sıra sağlam, uzun ömürlü ve bulunduğu ortama dekoratif bir görünüm kazandıran şık cihazlar tasarlamaktadır. Sunum için kullanabileceğiniz Optoma Projektörler yüksek ışık gücüne, HD veya Full HD çözünürlüğe sahip olmalıdır. Böylece sunumlarınız daha etkileyici, net ve parlak olarak gösterilir.

Ev kullanımı için yüksek kontrast, Full HD ve 4K modelleri ideal bir tercih olacaktır. Full HD Optoma Projeksiyon edinerek evinizin herhangi bir odasını sinema odası yapabilir, sevdikleriniz ile oyunlar oynar, film, maç ve belgesel gibi aktivitelerden doyasıya keyif alabilirsiniz. Optoma projeksiyon fiyatları piyasa koşullarına göre oldukça rekabetçi ve indirimlidir. Fiyatlar XGA cihazlar için 300 USD seviyelerinden başlar ve çözünürlük, kontrast arttıkça rakkamların 1300 - 1400 usd aralığına çıktığını gözlemliyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer kategorilerimizden "Wifi kablosuz projeksiyonlar" hakkında detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki linke tıklayıp sayfamızı inceleyebilirsiniz.

https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon
whatsapp ulaşın facebook sayfamız twitter sayfamız