+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

1080p Projeksiyon Modelleri

1080p projeksiyon fiyatları ve modelleri bu kategorimizde yer almaktadır. Ücretsiz kargo ve online siparişte indirim fırsatları sizi bekliyor.
Kıymetli müşterilerimiz; seçtiğiniz 1080p projeksiyon makinesi için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
Viewsonic PX701HD Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW750 Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW750 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
EPSON EB-FH52 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-992F Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-FH52 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
Epson EB-L200F Lazer Full HD Projeksiyon Cihazı
Epson EH-TW9400 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L510U Lazer Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L610U Projeksiyon Cihazı
1 den 12 e 12 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

1080p Projeksiyon Tavsiyeleri


Bugün sizler için 1080p Projeksiyon modellerinden en çok tercih edilenleri tanıtıp, ev sinema sisteminize veya ofis sunum ihtiyacınıza göre en uygun makineyi seçebilmeniz için 1080p Projeksiyon Tavsiyeleri yapacağız. Öncelikle ofis, okul, iş yeri gibi alanlarda kullanabileceğiniz projektörler hakkında bilgiler ve tavsiyeler verelim.

1080p Projeksiyon cihazı


Sunum İçin 1080p Projeksiyon Özellikleri

Bir sunum projektörünün yüksek kalitede ve etkileyici görseller sunabilmesi için Full HD ( yani 1080p ) görüntü kalitesine sahip olması gerekir. Diğer görüntü iyileştiren özelliklerde görüntü kalitesinde büyük rol oynamaktadır. Örneğin ışık gücü ( ANSİ Lümen ) projeksiyonun daha parlak ve canlı görüntüler yansıtmasına olanak tanır. Ayrıca gün ışığı giren odalarda, Lümen oranı düşük makinelerin performansı da düşer. Böylelikle yüksek ANSİ Lümen özelliğine sahip projeksiyonlar gündüz kullanımlarınız için en ideal tercih olacaktır.

Bir başka can alıcı özellik ise Lamba ömrüdür. Uzun saatler süren toplantılar, ders eğitimleri, iş sunumları gibi yansıtmalarda lamba ömrü doğal olarak hızlı tükenir. Böylelikle yüksek lamba ömrüne sahip projektörlerden tercih etmenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz uzun yıllar lamba problemi ile karşılaşmayacağınız yeni nesil 1080p Led Projeksiyon modellerine göz gezdirebilirsiniz. En az 20.000 saate varan kullanım ömrü ve bakım, arıza, değişim problemlerinden arındırılmış yeni dönem lamba teknolojisidir.

Sunum telaşınızı en aza indirgeyen ve daha kullanışlı bir sunum ortamı sağlayan bir diğer özellik ise Kablosuz Bağlantı seçeneğidir. Wireless – Wi-Fi Miracast özelliği taşıyan makineler ek bir aksesuar gerekmeden telefon, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlar ile kablosuz iletişim sağlayabilir. Ancak opsiyonel özelliği bulunan projektörlere ek olarak Wireless özellikli USB Dongle satın almanız gerekir. Dilerseniz projektörlerin arka panelinde bulunan bağlantı girişlerine uygun kabloyu temin ederek bağlantılar sağlayabilirsiniz.

1080p Projektör


Ev Sinema İçin 1080p Projeksiyon Özellikleri

Aileniz ile birlikte aksiyon dolu filmleri, nefes kesici futbol maçlarını ve bağımlılık yapan oyunları 1080p Projeksiyon cihazları ile deneyimleyin. Yüksek görüntü kalitesinde ve dev ekran boyutunda yansıtmalar yapabileceğiniz bu makinelerin görüntünün daha canlı ve net gözükmesini sağlayan olmazsa olmaz bir özelliği vardır. “Kontrast Oranı” aynı zamanda renk derinliği olarak da bilinmektedir. Yüksek kontrastlı makineler büyük oranda optik görünürlük sağlar. Böylece yansıtılan görüntü içerisindeki renkler, gözünüzün gördüğü gerçek renk kalitesine yakındır.

Uzun yıllar lamba problemi yaşamamak adına, uzun ömürlü lambaya sahip projektörler tercih etmenizi tavsiye ederiz. Örneğin 1080p Lazer Projeksiyon cihazları en az 20.000 saate varan kullanım avantajı sağlıyor. Ayrıca diğer civa maddeli projeksiyon lambalarına göre daha parlak ışık yansıtması yapabildiği gibi çevreye karşıda zararlı madde içermiyor. Tercihinizi bu makinelerden yana gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak Full HD - 1080p Ev Sinema ve Sunum Projektörlerini inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

whatsapp icon facebook icon twitter icon