+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

3D Projeksiyon Cihazı ve Fiyatları

epson tw7000 4k projeksiyon cihazı
epson tw7100 4k projeksiyon cihazı

3D Projeksiyon modelleri ile evinizde sinema ortamı oluşturabilir, 3 Boyutlu filmlerin, oyunların keyfini çıkartabilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip 3D - Full HD Ev Sinema Projeksiyonlar Ücretsiz Kargo fırsatı ile 1 iş günü içerisinde evinize geliyor.

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; özel fiyat teklifi istemek için aşağıdaki linke tıklayıp talepte bulunabilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
EPSON ELPGS03 3D Projeksiyon Gözlüğü
EPSON EH-TW7000 4K Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW7000 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
EPSON EH-TW7100 4K Ev Sinema Projeksiyon
Epson EH-TW9400 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Evde sinema keyfi için 3D projeksiyon araştırıyorsanız en güncel modeller ve en ucuz 3D projektör teklifleri projeksiyon.com.tr de.. 3D projeksiyon fiyatlarını görmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilir, bizi arayarak teknik destek ve bilgi alabilirsiniz.

3D projeksiyonlar özel hazırlanmış 3 boyutlu video ve yayınları gösterebilme kabiliyetine sahiptir. 3D gözlük kullanmanız ve ortamı biraz karartmanız gereklidir.


3D Projeksiyon Çeşitleri için İlgili Bağlantılar

Tüm 3D Projeksiyon Cihazları
Kablosuz 3D Projeksiyonlar
HD 3D Projeksiyon Cihazlar
Full HD 3D Projeksiyon Cihazlar
4K 3D Projeksiyon Cihazlar
Epson 3D Projeksiyonlar
Sony 3D Projeksiyonlar
Optoma 3D Projeksiyonlar
Viewsonic 3D Projeksiyonlar

3D Projeksiyon cihazları hakkında sizi aramamızı ve fiyat teklifi vermemizi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.3D PROJEKSİYON CİHAZI TEKLİF İSTEME & İLETİŞİM FORMU3D projeksiyon cihazlarıyla kendinizi sinemanın ve oyunların içinde bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için yukarıda sıralamış olduğumuz 3D özellikli cihazlardan dilediğinizi ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş edebilirsiniz. Bu 3D Projeksiyonlar ile keyifli saatler geçirmek için 3D Gözlük satın almanız yeterli olacaktır.

3 boyut projeksiyon

3D Projeksiyon cihazları için bilmeniz gereken en önemli şeylerden birisi de 3D Ready ve Full 3D yani tak-çalıştır 3D özelliğidir. Bazı projeksiyonların teknik özelliklerinde ve tanıtımlarında üç boyut özelliği hakkında 3D ready olarak belirtilir. Bu tip cihazlar HDMI kablo ile gelen 3D sinyallarini algılayamaz. Sadece VGA computer girişinden ve bilgisayar üzerinden bağlantı kurularak 3d gösterim sağlanabilir. Elbette bilgisayarınızda bu konuyla alakalı bir 3d oynatma yazılımı bulunması gereklidir.


Full 3D HDMI Tak-Çalıştır 3D Projeksiyon cihazları

Teknik detaylarında FULL 3D, bluray 3D ya da HDMI Tak-çalıştır 3D şeklinde belirtilen 3D projeksiyonlar; HDMI 1.4a çıkışı olan tüm görüntü kaynaklarına bağlanıp HDMI kablo ile kolayca 3D projeksiyon keyfi yaşatırlar. Yapmanız gereken tek şey filmi oynatmak ve projeksiyonun 3D modunu aktif etmektir.


EPSON Full 3D Projeksiyon Cihazları

Epson markası özellikle 3D projeksiyon ve ev sinema projeksiyonu pazarında çok sayıda model satışı yapan önemli bir üreticidir. Full 3D Projektör kategorisinde birçok cihazı vardır. Bunlardan tavsiye edebileceklerimiz aşağıdadır.

>> EPSON EH-TW5600 3D Projeksiyon

>> EPSON EH-TW5650 3D Projeksiyon Cihazı

>> EPSON EH-TW7000 3D Projektör

>> EPSON EH-TW7100 3 Boyutlu Projeksiyon

>> EPSON EH-TW9400 3 Boyutlu Projeksiyon Cihazı